Denné menu

Obedové menu

Trnava
1

On-line donáška


 


Sklenený hotel v talianskej Terruggii láka zaujímavou architektúrou

Na kúsku krásnej prírody, v talianskej oblasti Monferrato, kde rastú vzácne hľuzovky, pestujú sa vynikajúce hrozná a vyrábajú najdelikátnejšie vína bol postavený hotel, ktorý sa vymyká ostatným stavbám svojim skleneným dizajnom i kvalitou poskytovaných služieb.
Hotel poskytuje komfort päťhviezdičkovej kategorizácie

Autorom architektonického návrhu je Pier Lissoni. Hlavnú myšlienku stavby približuje takto: "Pri vytváraní projektu som sledoval, aby som skombinoval prírodu, udržateľnosť, dizajn i technológiu. Tento hotel poskytuje rovnaký komfort ako iné hotely päťhviezdičkovej kategorizácie."
Hotel s technológiou Tesla a zelenou energiou Wekiwi

70 metrov štvorcových, kde technológia a dizajn koexistujú v harmónii, počnúc svetelným systémom navrhnutým a upraveným spoločnosťou Nemo a jedinečným štýlom nábytku Cassina, až po inovatívnu technológiu fotovoltaického systému s technológiou TESLA Powerwalls a zelenou energiou spoločnosti Wekiwi.

Sklenený dom Dream and Charme ponúka všetko pohodlie, ktoré prekračuje rámec bežnej hotelovej izby. Okrem obývacieho priestoru zariadeného v talianskom štýle De Padova je hosťom k dispozícii plne vybavená kuchyňa. K hotelu patrí záhrada s rozlohou 2 000 metrov štvorcových, ktorú navrhlo renomované talianske štúdio AG&P, s ekologickou vonkajšou podlahou a pôsobivým záhradným nábytkom.

Záhrada je osvetlená LED svetlami, ktoré vytvárajú čarovnú a.. článok pokračuje na Tophoreca.sk

Foto: Hotel Glass House Dream and Charme

Od Tophoreca.sk pripravujeme aj

Téma Cestovný ruch
▫ Stavby postavené ako prejav lásky


Aktualizované: 18.04.2021
Autor: Petra Adamcová
Zdroj: Tophoreca.sk

Petra Adamcová blog Sklenený hotel v talianskej Terruggii láka zaujímavou architektúrou na Gastromenu.sk