Denné menu

Obedové menu

Trnava
7

On-line donáška


 


Aj z Pizza Piccolino si objednáš už on-line!

Pizza Piccolino je ďalším podnikom z ktorého si môžeš objednávať on-line.

Tento on-line fenomén roztáča mútne vody aj v Trnave. V týchto časoch, kedy ľudia začínajú viac využívať túto formu on-line nákupu, z toho vyplýva viac výhod.

Môžme si ich postupne vysvetliť. Prvou a tou najdôležitejšou výhodou je sporenie si vlastného kreditu. Podnik, ktorý si prevádzkuje on-line donášku na Gastromenu.sk je aj v jeho zľavovom systéme. To znamená, že pri každej objednávke si kupujúci pripíše niekoľko kreditov, ktoré sa mu automaticky pripíšu na jeho konto. Nadobudnutý kredit môže následne použiť pri nasledujúcej objednávke a zľavniť si tým o niekoľko centíkov, alebo eur svoj nákup.

Samozrejme nadobudnutý kredit sa dá použiť iba v podniku, v ktorom si ho kupujúci (užívateľ Gastromenu.sk) nadobudol.


Tu si pozri profil podniku Pizza Piccolino
Ale teraz pozor! Kredit sa pripisuje iba tomu, kto sa na Gastromenu.sk zaregistruje. Pochopiteľne kvôli tomu aby systém vedel, komu má nadobudnutý kredit pripísať.

Ďalšou výhodou je to, že po registrácii odpadá zbytočné vypisovanie formulára, ktorý slúži na dodanie objednávky. Pri registrácii to užívateľ portálu vypíše len raz, potvrdí vek a ochranu osobných údajov pre účely registrácie a môže veselo objednávať.
Ďalšou výhodou je prehľad, v akom si kupujúci kontroluje svoje nadobudnuté kredity.

Z toho vyplýva, že má presné informácie, v akých podnikoch nakupoval a aká je jeho výška kreditov. Pokiaľ je nejaká akcia, portál ho o nej informuje prostredníctvom svojho info e-mailu. A to je už štvrtá výhoda. Piatou výhodou je podnik z ktorého si kupujúci objedná ohodnotiť. Hviezdičkový systém, kde je 5 maximálny počet, je dobrým ukazovateľom spokojnosti samotných zákazníkov. K danému hodnoteniu sa samozrejme dá pridať aj komentár.

Ako poslednou výhodou by sme mohli spomenúť byť v čas informovaný, čo sa na Gastromenu.sk deje. Takto nepríde registrovaný užívateľ o žiadnu informáciu ako je napríklad info o výherných kvízoch a rôznych novinkách. Takže stačí sa už len registrovať a uskutočniť svoju prvú objednávku. Postupne budú pribúdať ďalšie a ďalšie reštaurácie, ktoré budú využívať náš on-line systém.


Do objednávania - Ži svoje Gastromenu.sk


Aktualizované: 19.09.2019
Autor: Gastromenu.sk
Zdroj: Autor textu Branislav Brežák