Čo ti chýba na Gatromenu ? Pridaj svoj podnik na Gatromenu


Reštaurácia - Reštaurácia Bono na Gastromenu.sk

Reštaurácia Bono

Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 16:00
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Reštaurácia - Bep Thuy Nga na Gastromenu.sk

Bep Thuy Nga

Paulinská 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Naša reštaurácia je jedna z mála originálnych vietnamských reštaurácii v Trnave, ktorá podáva svoje tradičné vietnamské špeciality. Príď ochutnať a zaži tak na chvíľu ázijskú kuchyňu vo vietnamskom štýle. Reštaurácia Bep Thuy Nga.

Samoobslužná jedáleň - Kantína TAZ-KA na Gastromenu.sk

Kantína TAZ-KA

Coburgová 82; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 15:00
Sme novootvorená samoobslužná jedáleň Taz-ka v zrekonštruovaných priestoroch bývalej vrátnice Trnavských automobilových závodoch. Máme pre teba pripravené len to najlepšie, čo sme získali v podobných konceptoch v Trnave a Bratislave. Týmto si srdečne pozvaný :-) Tešíme sa na tvoju návštevu.

Reštaurácia - Reštaurácia K&H na Gastromenu.sk

Reštaurácia K&H

Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Hotel - Hotel Barbakan**** na Gastromenu.sk

Hotel Barbakan****

Štefánikova 11; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Pizzéria - Zemo pizzéria na Gastromenu.sk

Zemo pizzéria

Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
◾ Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. ◾ V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu. ◾ Našimi kvalitnými a najmä chutnými jedlami, uspokojujeme už niekoľko rokov našich hostí. ◾ Naše event priestory sú k dispozícii, kde podmienky si musíš dohodnúť osobne, alebo v kontaktoch našej prezentácie na Gastromenu.sk

Samoobslužná jedáleň - Bufet u Jozefa na Gastromenu.sk

Bufet u Jozefa

SNP 115; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Reštaurácia - Treeclub bar & restaurant na Gastromenu.sk

Treeclub bar & restaurant

SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Reštaurácia - Tekovská kuchyňa a pekáreň na Gastromenu.sk

Tekovská kuchyňa a pekáreň

Štefániková 30; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 22:00
Našimi tradičnými receptúrami tekovských starých mám prinášame gastronómiu do trnavského regiónu, jeho hlavného mesta Trnavy. Ponúkame Vám našu tradičnú domácu kuchyňu, originál pekárske výrobky našich vlastných receptúr, nakladané syry, utopence a ochutené bravčové šľahané maste. V sezóne je to napríklad huspenina a kopec ďalších dobrôt. Príďte ochutnať náš kraj Tekov - Tekovská kuchyňa a pekáreň

Reštaurácia - History pizzéria, café bar, disko na Gastromenu.sk

History pizzéria, café bar, disko

Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 23:00
Pizzéria History bar & disco, History Caffe bar sa nachádza v srdci Trnavy, na Trojičnom námestí (Zelený dom). V našej reštaurácii ponúkame "a la carte" taliansku kuchyňu, obedové menu a rôzne domáce dezerty. Jedlá a dezerty si môžete vychutnať aj v našej novootvorenej štýlovej kaviarni na prízemí. ➡ Samozrejmosťou sú víkendové párty so skvelou a neobmedzenou zábavou pri drinku v suteréne Pizzéria History bar & disco. ➡ Naše prevádzky sú nefajčiarske s Wi-Fi freezone, TV a projektor. Pre mamičky s deťmi máme detský kútik (prebaľovací pult, detské stoličky). ➡ Priestory sú vhodné aj na organizovanie rôznych spoločenských akcií či už rodinných alebo firemných. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Teší sa na Vás kolektív HISTORY.

Reštaurácia - Zbojnícke Bašty na Gastromenu.sk

Zbojnícke Bašty

Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - Reštaurácia Brooklyn na Gastromenu.sk

Reštaurácia Brooklyn

Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 24:00
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Reštaurácia - Pizza Roman na Gastromenu.sk

Pizza Roman

Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Reštaurácia - Pub-Pizza-Restaurant Havran na Gastromenu.sk

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Bar - Tower severná veža na Gastromenu.sk

Tower severná veža

Michalská 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 24:00
Náš bar je nový a je štýlový, čo povieš? Nachádza sa v atraktívnom priestore trnavských hradieb v novo vybudovanej severnej veže. Križovatka Rybníková, Hlboká je orientačná pomôcka, aby si mohol spraviť u nás tvoju prvú návštevu. V pohode môžeš prísť aj na aute, parkovanie máme k dispozícii. A ako sme už spomenuli, z Rybníkovej odbočíš doľava a hneď prvá doľava a už ti nič nebráni si u nás dať tvoj prvý drink. Tower severná veža bar & lounge

Penzión - Penzión Grand *** na Gastromenu.sk

Penzión Grand ***

T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi ťa privítame v priestoroch nášho penziónu. Ponúkame posedenie v príjemnom prostredí. U nás si môžeš usporiadať súkromné alebo firemné eventy. V našej ponuke nájdeš obedné aj večerné menu. Zo špecialít máme zabíjačkové dobroty, domácu huspeninu a hovädzí tatarák. U nás máš možnosť aj prespať v moderne zariadených izbách. Vo všetkých priestoroch wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Možnosti okolia: Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov (aj počas zimných mesiacov v krytej hale). Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Donáška - Donášková služba Pizza Exxpres na Gastromenu.sk

Donášková služba Pizza Exxpres

Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Reštaurácia - Lovecká koliba u Michala na Gastromenu.sk

Lovecká koliba u Michala

Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 16:00
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Pizzéria - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Pizza Piccolino

Hlavná 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 02:00
Kvalitná a jedinečná pizza v Trnave. Otvorená v piatok a sobotu až do piatej do rána. Trojuholníkový predaj pizze, rýchlosť a kvalita. Tým sa vyznačuje Pizza Piccolino v Trnave, ale aj v Nitre. Príď sa občerstviť, alebo si objednaj pizzu telefonicky alebo on-line. Sleduj aj naše akcie, určite ušetríš :-) Tešíme sa na tvoju návštevu, alebo objednávku. Tvoja Pizza Piccolino

Penzión - Penzión a reštaurácia Sessler*** na Gastromenu.sk

Penzión a reštaurácia Sessler***

Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Penzión a reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Reštaurácia - Asia Restaurant na Gastromenu.sk

Asia Restaurant

Tamaškovičova 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Sme ázijská reštaurácia s dlhodobou skúsenosťou v reštauračných službách. Kvalitnou gastronómiou sa v Trnave prezentujeme už bezmála 20 rokov. Úplnou a aktuálnou novinkou je už možnosť objednať si naše jedlo aj v on-line donáškovej službe na Gastromenu.sk. Takže prajeme ti príjemné vyberanie a samozrejme dobrú chuť :-) Tvoj team Asia Restaurant.

Wok & Sushi reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi na Gastromenu.sk

Čínska reštaurácia Wok & sushi

Trojičné námestie 9; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Nachádzame sa v obchodnom dome Jednota v Trnave na 1. poschodí. Vstup je z vnútra, ale aj priamo z Trojičného námestia. Sme reštaurácia, kde si z našej bohatej ponuky určite vyberiete. U nás zažijete ten pravý gastronomický zážitok. Tešíme sa na vás! :-)

Kaviareň - Pastis cafe & bar na Gastromenu.sk

Pastis cafe & bar

Trojičné námestie 6; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 24:00
Pastis cafe & bar je tým miestom, ktoré sa na Trojičnom námestí v Trnave oplatí navštíviť. Našu kaviarenskú a barovú ponuku sme rozšírili aj na raňajky, kde v našom príjemnom prostredí nimi naštartuješ svoj úspešný deň. ◾ Novinka! Modernizovali sme. V novo vytvorenom štýle si Pastis cafe & bar určite zamiluješ. Príď sa pozrieť a vyber si z našej ponuky. Tešíme sa na tvoju návštevu :-) Pastis oslavuje už osem rokov a za tie roky sa toho veľa zmenilo. Sme rýchlejší, krajší a hlavne kvalitnejší. A vieš odkiaľ pochádza, alebo z čoho bol odvodený názov Pastis? Stačí si len u nás objednať Pastis a budeš hneď múdrejší :-)) Tvoj Pastis cafe & bar

Reštaurácia - Running Sushi na Gastromenu.sk

Running Sushi

Kollárova 20; 917 01  Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Vítame Ťa vo svete Sushi. Sortiment jedál sushi, teplé jedlá, dezerty, čínska, thajská či japonská kuchyňa čaká na teba. Špecialitou našej reštaurácie je tzv. bežiace sushi ako jediné na Slovensku - jedlo, ktoré ja na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a Ty si ktorékoľvek z jedál môžeš jednoducho zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania jedál rozdelená na dve časti. Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, 15:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Počas dňa od 10:30 do 21:00 h si môžeš vyberať sushi, teplé jedlá a dezerty z ponuky denného menu, ktoré Ti aj zabalíme so sebou.

Reštaurácia - Corinthia na Gastromenu.sk

Corinthia

Bučany 120; 919 28 Bučany
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Pizzéria - Pizza & restaurant Halenár na Gastromenu.sk

Pizza & restaurant Halenár

SNP 298/67; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych hostí. Dlhoročnými skúsenosťami si naša reštaurácia vybudovala svoje zvučné meno, kde nejeden aj nový zákazník, si môže vybrať z našich dobre odskúšaných špecialít. Svoje chuťové poháriky potešíš našou skvelou cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš aj z 19-tich pízz. Tak neváhaj a príď si pochutnať na našich jedlách. Srdečne ťa vítame :-)!

Samoobslužná jedáleň - Best food na Gastromenu.sk

Best food

Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 13:30
Jedáleň Best Food sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príď ochutnať a vyber si z jedál varených s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Dobrú chuť! ➡ Zabezpečujeme aj kompletný catering.

Reštaurácia - Restaurant & Café Maxim na Gastromenu.sk

Restaurant & Café Maxim

Trojičné námestie 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
V rohu historického Trojičného námestia v Trnave sa za sklom priečelia rozprestierajú priestory novej luxusnej reštaurácie. Kombinácia moderného dizajnu, bezpečného pohodlia a funkčnosti vytvára atmosféru súkromia so službami, zodpovedajúcimi očakávaniam náročných návštevníkov. Milý a skúsený personál sa stáva dokonalým prostredníkom medzi Vami a prvotriednou ponukou jedálneho lístka i nápojovej karty. Vstúpte, prosím, s Vami vstupuje génius loci kráľovského mesta. Elegantný priestor je dômyselne rozdelený na tri časti - reštauráciu s 30 miestami, kaviareň pre 36 ľudí a ďalších 12 návštevníkov nájde svoje pohodlie v lobby bare s dominantným klavírom. Atmosféru baru spríjemňuje krb.

Penzión - Penzión Rosenthal na Gastromenu.sk

Penzión Rosenthal

Ružindol 129; 919 61 Ružindol
Dnes otvorené: 07:30 - 23:00
Skúsenosti, ktoré som dlhé roky zbierala prácou v zahraničí, teraz využívam v prevádzkovaní môjho penziónu. ◾ Volám sa Klaudia Poláčková a pod mojou taktovkou pracuje team profesionálov, či už v kuchyni alebo v servise, ktorý sa neustále zdokonaľuje a preto každý deň prináša do reštaurácie nové trendy z gastronómie. Tým vytvárajú penziónu Rosenthal známku kvalitnej prémiovej reštaurácie, ktorá je vyhľadávaná ako širokou verejnosťou, tak aj ľuďmi, ktorí majú radi zážitkovú gastronómiu. ◾ Raňajky formou bohatých švédskych stolov pre ubytovaných. Obedné menu, víkendové menu, sezónne ponuky, tématické kuchyne, svadby a samozrejme catering šitý na mieru, to je len časť služieb, ktoré ponúkame pre každého hosťa, ktorý chce zažiť kvalitu a neopakovateľný zážitok v tejto výnimočnej reštaurácii penziónu Rosenthal.

Reštaurácia - Merkur Pub & Restaurant na Gastromenu.sk

Merkur Pub & Restaurant

Trstínska cesta 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Sme reštaurácia a pub, ktorá sa nachádza v obchodnom centre Merkúr v Trnave. Naše služby: ◾ usporadúvanie spoločenských akcii ◾ možnosť externého cateringu ◾ rozvoz jedál

Hotel - Hotel Koliba na Gastromenu.sk

Hotel Koliba

Kamenná cesta 2; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Hotel sa nachádza v rekreačnej časti Kamenný mlyn v Trnave. Poľovnícky štýl je doménou hotela a dokazuje to aj naša mini zoo, do ktorej Vás tiež pozývame. Po jej prehliadke si môžete oddýchnuť v našej reštaurácií, alebo využiť náš hotel. Hotel disponuje vlastným parkoviskom, na ktorom môžu hostia bezplatne parkovať. Parkovisko je počas nočných hodín strážené.

Koktail bar - Hedon coffee & cocktail na Gastromenu.sk

Hedon coffee & cocktail

Trojičné námestie 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 12:00 - 24:00
Manifestom baru je pracovať s poctivými a prémiovými surovinami a pretavovať ich do prvotriednych cocktailov. Hedon je celodenná prevádzka, takže na svoje si prídu aj priaznivci kvalitnej kávy, chutných dezertov a lahodných barových snackov. ➡ Byť hedonistom je super :-) ✌ Hedon je predovšetkým miesto s typickou barovou atmosférou, avšak navštíviť ho môžete aj na cool-ový “drink po práci”. Príďte si vychutnať koktejly od našich profesionálnych barmanov. Café Valiente začala písať svoju históriu v roku 1955 v španielskej Valencii a jej chýr ju onedlho dostal do sveta. Ide 100% arabiku s typickou jemnosťou a miernou aciditou a pražením ,,city plus medium”. Zmes Supremo pozostáva z 5 arabík.

Samoobslužná jedáleň - Gurmet Trnava na Gastromenu.sk

Gurmet Trnava

Nitrianska cesta 30; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:30 - 15:00
Naše domáce jedlá sú ako od babičky :-) Pokiaľ máš chuť a nemáš zrovna čas nás navštíviť, tvoje vybraté jedlo ti prinesieme až do roboty, alebo v rámci Trnavy až domov + bonus - každý piatok dostaneš k obedu dezert ZADARMO. ▶ V prípade záujmu poskytujeme aj catering. Také pečené prasiatko, grilované kolená, rebrá, pečené kačice, mastené lokše, obložené misy je len časť ponuky, ktorú máme v ponuke. Tešíme sa na tvoju objednávku. Kolektív Gurmet Trnava

Cukrárska výroba - Dear Chocolate na Gastromenu.sk

Dear Chocolate

Komenského 53; 919 04 Smolenice
S pečením som začala, lebo ho milujem. Je pre mňa ako príjemná udalosť, na ktorú sa teším, či už idem podľa overeného receptu, alebo v kuchyni experimentujem. ◾ Volám sa Jana Púchla a firma Dear Chocolate je výsledok môjho dlhodobému vzťahu a lásky k pečeniu. Všetky recepty testujem na manželovi, dcére a synovi, a pečenie sa tak stalo súčasťou nášho rodinného života. Pečiem pre tých, ktorí milujú jedlo. ◾ Všetky recepty sú moje vlastné, suroviny poctivé lokálne, džemy z vlastnej špajze a polevy z najkvalitnejšej čokolády. Moje torty sú zdobené unikátnou, tzv. zrkadlovou technikou, vďaka čomu sú okrem skvelej bohatej chute zážitkom aj pre oči. Moje chute sa častokrát spájajú s ročným obdobím, sezónnymi surovinami a vôňami, a aj preto mám motiváciu vymýšľať stále nové a nové recepty. ◾ Však vyskúšaj sám a objednaj si z mojej ponuky. Teším sa na tvoju objednávku :-) ◾ Balenie produktov je v cene. Neplatí pre svadobné výslužky. ◾ Krabičky naceňujeme individuálne.

Kaviareň - PalEta na Gastromenu.sk

PalEta

Starohájska 9; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Kaviareň + vináreň a bar je dizajnovým klenotom patriaci medzi novodobé moderné gastro prevádzky. Našou skvelou kávou Reserva a výberom kvalitných vín ako je hlavne slovenské vinárstvo Golguz, a ďalších niekoľko svetových vinných značiek sa snažíme zaujať tvojho náročného gurmánskeho ducha. Kde aj namiešaním niekoľkých alko aj nealko kokteilov, sa naša ponuka pre teba stáva tou najzaujímavejšou. V našom priestore sa prezentujú aj rôzny kreatívny umelci, ktorí vystavujú svoje diela a tým tématicky dotvárajú kolorit interiéru. Zaujímavosťou je určite aj naša požičovňa kníh, kde vzájomným požičiavaním môžeš u nás nájsť niečo nové. V ponuke máme aj rôzne torty, zákusky a muffiny. Našimi raňajkami (brunchom), ktoré sa skladajú z rôznych pomazánok, bagety, ovocného freshu a kávy sa snažíme vyplniť aj túto časť dňa. Aby si správne naštartovaný, úspešne prešiel svojim celým dňom. Good luck! Príď a zostaň s nami v spojení. WIFI Free. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Akcia
Treeclub bar & restaurant
Treeclub-bar--and--restaurant
Už tento víkend, 21. až 23. februára budeme pre Vás podávať výborné zabíjačkové dobroty. Tešíme sa na vás!!! Rezervácie:...
18.02.2020
» čekuj

Akcia
Treeclub bar & restaurant
Treeclub-bar--and--restaurant
18.02.2020
» čekuj

Akcia
Tekovská kuchyňa a pekáreň
Tekovska-kuchyna-a-pekaren
Už aj v Trnave máš možnosť ochutnať slovenskú regionálnu kuchyňu. Predstavujeme ti slovenský región Tekov. Príď si pochutnať na našej tradičnej domácej kuchyni a popri tom si...
17.02.2020
» čekuj

Akcia
Pizza Roman
Pizza-Roman
Dostaneš podľa vlastného výberu: 1 x zo 4 možností: - Pizza štangle s dressingom - 2l. Kofola / Coca Cola - 2 x energetický nápoj - 2 x plechovka...
17.02.2020
» čekuj

Akcia
Tower severná veža
Tower-severna-veza
Od dnes okrem klasických cocktailov ako napríklad B52, Cuba Libre, Mojito a Gin Tonic s rôznymi príchuťami, máme v ponuke už aj tieto novučičké cocktaily: ▫ Patriot (borovička,...
16.02.2020
» čekuj

Akcia
Bep Thuy Nga
Bep-Thuy-Nga
Príď si pochutnať na našich tradičných vietnamských polievkach Pho / Bun. Tešíme sa na Tvoju návštevu a návštevu celej tvojej rodiny. Reštaurácia Bep Thuy...
15.02.2020
» čekuj

Akcia
Pizza & restaurant Halenár
Pizza--and--restaurant-Halenar
Ak hľadáš priestor pre svoj event, tu je naša ponuka :-) Sme pizzéria a reštaurácia, ktorá svojou kvalitou v gastronómii robí spokojných našich hostí už niekoľko rokov. Zorganizuj...
14.02.2020
» čekuj

Akcia
Donášková služba Pizza Exxpres
Donaskova-sluzba-Pizza-Exxpres
Pochutnaj si na našej pizzi pečenej v peci na drevo. Našou rýchlou donáškou sa tvoja pizza dostane až priamo k tebe. Sme Donášková služba Pizza Exxpres a tešíme sa na tvoju...
14.02.2020
» čekuj

Akcia
Tower severná veža
Tower-severna-veza
Od 12.02. znova špeciálna ponuka. Káva s mliekom a tymianová limonáda len za 2,50 €. Otvorené od 10:00 hod. Tešíme sa na Tvoju...
11.02.2020
» čekuj

Akcia
Pizza Piccolino
Pizza-Piccolino
Pri každej objednávke od nás na Gastromenu.sk ušetríš. Objednaj si teraz a pripíš si svoj prvý kredit, ktorý môžeš kedykoľvek použiť a zlacniť si tým svoju nasledujúcu...
11.02.2020
» čekuj


Obedové, obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

1
4,00 €
mäsité
0,33 Vývar Potafeu
Sviečková na smotane /100 g./, knedle
2
4,00 €
mäsité
0,33 Vývar Potafeu
Námornícke mäso /100g /,ryža,uhorka
3
4,00 €
mäsité
0,33 Vývar Potafeu
Vyprážaný kurací rezeň /100g/,zemiakový šalát s majonézou
4
4,00 €
bezmäsité
0,33 Vývar Potafeu
Tvarohové rezance/380/
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586244, 0905205391
1
4,50 €
bezmäsité
Talianska Minestrone polievka s čerstvou bazalkou 0,33l (1,3,7,9)
Grilovaná zelenina s pečenými baby zemiakmi a francúzskym bylinkovým dresingom 300g (1,3,7)
2
4,50 €
bezmäsité
Talianska Minestrone polievka s cestovinou a čerstvou bazalkou 0,33l (1,3,7,9)
Plnená domáca fašírka s vajíčkom, zemiakovo-zeleninové pyré, čalamáda 130g (1,3,7,12)/150g/50g
3
6,50 €
bezmäsité
Talianska Minestrone polievka s cestovinou a čerstvou bazalkou 0,33l (1,3,7,9)
Černohorský bravčový rezeň, dusená ryža, miešaný šalát 130g/150g/50g (1,3,7)
4
7,90 €
mäsité
Talianska Minestrone polievka s cestovinou a čerstvou bazalkou 0,33l (1,3,7,9)
Vyprážané filety aljašskej tresky, majonézový šalát 130g/150g (1,3,7)
Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0950332332
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g.Hovädzie mäso na Thajský spôsob
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 6)
2
4,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g.Cestoviny zapekané s kuracím mäsom
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 1, 3, 6)
Celú ponuku si pozri kliknutím na tlačítko "Pozri celú ponuku"
--------------------------------------------------------------------------------------------⬇
Objednaj si naše Stále denné menu v ON-LINE donáške na Gastromenu.sk
--------------------------------------------------------------------------------------------⬇
Naspor si kredit a uplatni si svoju zľavu
--------------------------------------------------------------------------------------------
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0335536177, 0904529180
1
5,40 €
mäsité
na Gastromenu.sk

450 g.Gazdovská
tomato, mozzerella, saláma, slanina, šampiňóny, cibuľa
2
5,40 €
mäsité
na Gastromenu.sk

450 g.Piccolino
tomato, mozzerella, šunka, saláma, oregáno
Pozri celú pizza ponuku kliknutím na tlačítko "Pozri celú ponuku"
----------------------------------------------------------------------------------------------
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948903503
1
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Kapustová polievka z hlávkovej kapusty s bravčovým mäsom, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčové karé s grilovacím korením, horčicovou omáčkou s kari a strúhaným syrom
180 g. steakové hranolky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
2
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Kapustová polievka z hlávkovej kapusty s bravčovým mäsom, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Kurací prírodný rezeň Florida so škoricou/med, smotana, ex. ovocie, škorica/
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
3
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Kapustová polievka z hlávkovej kapusty s bravčovým mäsom, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Macedónske bravčové plátky
160 g knedľa
4
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Kapustová polievka z hlávkovej kapusty s bravčovým mäsom, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčový prírodný Sedliacky rezeň/kyslá kapusta, pochúťková smotana/
200 g varené zemiaky
5
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Kapustová polievka z hlávkovej kapusty s bravčovým mäsom, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
350 g. Zemiaková placka plnená kuracím soté, posypaná syrom
6
4,20 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Kapustová polievka z hlávkovej kapusty s bravčovým mäsom, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný syr
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
4,20 €
dietné
na Gastromenu.sk

0,33 l Kapustová polievka z hlávkovej kapusty s bravčovým mäsom, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
300 g. Zeleninový šalát s kuracím mäsom Gyros, americký dressing, toast
8
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Kapustová polievka z hlávkovej kapusty s bravčovým mäsom, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
4,20 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Kapustová polievka z hlávkovej kapusty s bravčovým mäsom, 0,33 l Vývar s mäsom, zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. varené zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
Prajeme Vám dobrú chuť! Šalát zdarma platí len pri konzumácii v reštaurácii, na rozvoz sa účtuje 0,20 €.
Rozvoz robíme od 4 ks obedov, len zazmluvneným firmám.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907556100, 0904646675
1
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33lkarfiolová s lievankou
150g burgundská hovädzia pečienka, ryža
2
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33lkarfiolová s lievankou
150g mletý rezěn so syrom, zemiakové pyré, červená repa (1,3,7)
3
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33lkarfiolová s lievankou
250g Hrachová kaša, udené pliecko
4
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33lkarfiolová s lievankou
350g zeleninový šalát s kuracími nugetkami, toast
5
9,90 €
mäsité
Menu polievka: 0,33lkarfiolová s lievankou
200g grilovaná panenka, opekané šúľance s tymiánom
Rozvoz menu od 10:00 - 14:00. Minimálna cena objednávky 5,- €.
Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie Sessler.
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0911700346
1
4,50 €
mäsité
Ostrokysla polievka 300 ml
350 g Smazene hrube ryzove rezance s kuracim masom {3}
0.3 kofola/ mineralka
2
4,50 €
mäsité
Ostrokysla polievka 300 ml
450 g kuracie pikantne kari s ryzi {6}
0.3 kofola/ mineralka
3
4,90 €
mäsité
450 g dusene hovadzie na cervenom vine s ryzi {6}
0.3 kofola/ mineralka
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0919318766
1
4,80 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Gulášová polievka 1, Lusková kyslá 1,7
Kuracie soté s lečom, ryža 1
2
4,80 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Gulášová polievka 1, Lusková kyslá 1,7
Bravčové dusené mäso na červenom víne, bylinkové halušky 1,3,7
3
4,80 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Gulášová polievka 1, Lusková kyslá 1,7
Koložvárska kapusta, varené zemiaky 1,3,7
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 15:00
Rezervácie: 0905410043
1
5,90 €
mäsité
1/4l Hubová na kyslo (1,7)
100g Grilovaný kurací plátok s pečenou slaninkou a hermelínom s brusnicovou redukciou (1,3,7,10)
150g Batátové hranolky,zeleninové obloženie
2
5,90 €
mäsité
1/4l Hubová na kyslo (1,7)
100g Vyprážaný kurací rezeň (1,3,7)
150g Majonézový šalát (3)
3
5,90 €
mäsité
1/4l Hubová na kyslo (1,7)
100g Bravčové soté dusené s čerstvou zeleninou na čínsky spôsob
150g Jasmínová ryža,100g kapustový šalát
4
5,40 €
mäsité
1/4l Hubová na kyslo (1,7)
150g Vyprážaný karfiol (1,3,7)
150g Varené zemiaky,20g tatarská omáčka (3,10)
5
7,90 €
mäsité
1/4l Hubová na kyslo (1,7)
120g Filet zo pstruha (4),grilovaná zelenina
150g Pečené zemiaky
Krajina pôvodu mäsa - Slovensko.Prajeme Vám dobrú chuť.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905285329
1
4,50 €
mäsité
0,33 Fazuľová s údeninou
100g Zapekaný kurací rezeň s broskyňou, šunkou a syrom, ryža
250g Tortilla s mexickým ragú
250g Cestovinový šalát s kuracím mäsom
2
5,50 €
mäsité
Pizza menu
350g Šunková s kukuricou
350g Bolognese
350g Salámová s paprikou
3
5,50 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Náhradné menu:
100 g. Kurací rezeň na šampiňónoch, ryža 5,50 €
100 g.Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky 5,50 €
100 g. Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka 5,50 €
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948075434; 0948075435
1
1,20 €
mäsité
0,33l Šošovicová polievka
2
4,00 €
mäsité
Dusené bravčové mäso na prírodno, ryža
3
4,50 €
mäsité
Hovädzí guláš, knedľa
4
4,50 €
mäsité
Vyprážaný bravčový rezeň, zemiakový šalát s majonézou
Pokiaľ si nevyberieš z našej ponuky obedového menu, máme aj stálu ponuku.
Polievky:
0,33l Gulášová polievka 1,50 €
0,33l Držková polievka 1,60 €
Hlavné jedlo:
Pečené koleno, horčica, chren, pečivo/chlieb 10 dkg 1,50 €
----------------------------------------------------------------------------------------------
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 13:00
Rezervácie: 0905652375
1
5,50 €
mäsité
0,33l Karotkový krém s krutónmi
120g Kurací steak s fazuľovými strukmi a slaninkou 150 tarhoňa
2
4,90 €
bezmäsité
250g Rizoto s miešanými hubami a hoblinami parmezánu obsahuje 3
3
4,90 €
mäsité
300g Pizza Leonardo obsahuje 1,3,7,
Ak máš chuť na originál taliansku kuchyňu tak treba prísť do HISTORY. Upozorňujeme zákazníkov že pivnica (pizzeria) je z dôvodu rekonštrukcie od pondelka do piatku zatvorená a funguje iba v piatok a v sobotu. Novootvorená HISTORY CAFE na prízemí je otvorená každý deň kde sa podávajú raňajky, obedy, večere . Za pochopenie vopred ďakujeme
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335514088
1
4,90 €
mäsité
0,33l Guľášová, chlieb/ Brokolicová s krutónmi, 1, 7
120g Zapekaná tortila s kuracím mäsom, zeleninou a syrom, hranolky, dresing 1, 3, 7
2
4,90 €
mäsité
120g Pečené morčacie stehno na rozmaríne, opekané zemiaky, šalát, 1
3
4,50 €
bezmäsité
120g Karfiolové karbonátky, varené zemiaky s vňatkou, domáca tatarská omáčka, 1 3, 7
4
4,90 €
mäsité
120g Vyprážaný syr, hranolky, domáca tatarská omáčka, 1, 3, 7
5
4,90 €
mäsité
120g Vyprážaný bravčový/ kurací rezeň, opekané zemiaky/ ryža/ hranolky, obloha, 1, 3, 7
ZMENA PRÍLOHY 0,30€ Polievka sa podáva k menu zadarmo,
ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Polievku podávané k dennému menu zdarma.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0905612368
1
5,10 €
mäsité
Zeleninová s haluškami
Sviečková na smotane (hovädzie stehno) s knedľou
Môžeš si vybrať aj s našich stálych obedných menu. Tu je ponuka:
2. Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
3. Zeleninový šalát s kuracím mäsom, toast
4. Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, kyslá uhorka
5. Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka
◾ Hmotnosti jedál: porcia mäsa 120 g., polievka 0,4 l., príloha 230 g., tatarka/kečup 50 g.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905500691
1
4,50 €
mäsité
0,33l vývar
1. 120g segedínsky guláš, knedľa
2
4,50 €
mäsité
0,33l vývar
2. 250g granadír, kyslá uhorka
3
4,50 €
mäsité
0,33l vývar
3. 120g bravčový rezeň, hranolky, tatarská omáčka
4. 120g vysmážaný syr, hranolky, tatarská omáčka
Rozvoz obedového menu 10:00 - 14:00 h.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948110555, 0335536555
1
4,50 €
mäsité
Šošovicová polievka s klobásou 1
Pečená krkovička,dusená kapusta,knedľa 1,3,7
2
4,50 €
mäsité
Šošovicová polievka s klobásou 1
Panvička ,,ala Havran" ,čalamáda 1,3,7
3
3,90 €
mäsité
Šošovicová polievka s klobásou 1
Zeleninový šalát Quattro Formaggi,bagetka 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586488
1
1,10 €
mäsité
Slepačí vývar 0,33l alergén múka, vajcia
2
3,20 €
mäsité
Bravčový prírodný závitok 120g plnený pórom a údeným syrom
Tarhoňa 180g alergén múka, vajcia
3
3,20 €
mäsité
Špagety s kuracím mäsom na zelenine a syrom 300g
4
3,20 €
mäsité
Tvarohové halušky 280g s horúcim ovocím a opečenou strúhankou
Alebo do vypredania.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335599195, 0903751732
1
4,50 €
mäsité
Čínska ostro kyslá (9)
Cordon black ,ryža ,kompót (1,3,7)
2
4,50 €
mäsité
Grilovaná brav.panenka s krémovou dubákovou omáčkou ,špecle (1,3,7)
3
4,50 €
mäsité
Cestovinový šalát s kur. mäsom a hroznom s príchuťou pesta ,bagetka (1,3,7,9)
Možnosť zameniť obedné menu za: Vyprážaný syr alebo encián, hranolky, tatárska omáčka.
Gramáž surovín: Polievka 0,33l, mäso v surovom stave 130g, príloha v uvarenom stave 200g, cestoviny 300g, šalát ako príloha 70g, váha tepelne upraveného mäsa 80g. Alergény sú uvedené v našom jedálnom lístku. Dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905749538, 0335333687
1
5,20 €
mäsité
0,33L Fazuľová s údeným kolenom 1,9
2
5,20 €
mäsité
100g Maďarský guláš, 120g parená knedľa 1,3,7
3
5,20 €
mäsité
100g Vyprážané šampiňóny, 150g hranolky, 50g domáca tatarská omáčka 1,3,7,10,12
4
5,20 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha 1,3,7
5
5,20 €
mäsité
100g Bravčová diabolská pochúťka, 150g dusená ryža, 75g alma paprika 6,9,10
6
5,20 €
mäsité
500-600g Pizza Americana /tomato, saláma, šampiňóny, cibuľa, oregano, eidam, baranie rohy/ 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948489489
1
4,50 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka
120g Vyprážaný kurací / bravčový rezeň
150g varené zemiaky s petržlenom a maslom, uhorkový šalát so smotanou
2
4,50 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka
120g Grilované dva druhy mäska s omáčkou z lesných hríbov
150g ryža
3
4,80 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka
120g Hovädzia sviečková na smotane
150g knedľa
4
4,50 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka
350g Zabíjačkový tanier (jaternica, krvavnica, zabíjačková kaša), chlieb, kyslá obloha
5
4,50 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka
120g Pečené bravčové pliecko na cibuľke a cesnaku
150g zemiakové pyré, čalamáda
6
4,50 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka
120g Kuracia rolka na prírodno plnená slaninkou a slivkami
150g 1/2 opekané zemiaky, 1/2 ryža
7
4,50 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka
350g Francúzske zemiaky, kyslá uhorka
8
5,20 €
bezmäsité
0,33l Gulášová polievka
150g Vyprážané tri druhy syra (hermelín, oštiepok, eidam)
150g hranolky, domáca tatárska omáčka
9
4,50 €
bezmäsité
0,33l Gulášová polievka
120g Vyprážaný syr
150g varené zemiaky, domáca tatárska omáčka
10
4,50 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka
120g Vyprážaný kurací / bravčový rezeň
150g zemiaky / ryža, šalát
Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Minimálna objednávka sú 2 obedy. Cena dovozu je pre 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907329792
1
5,99 €
mäsité
Bufet - švédske stoly
2
9,99 €
mäsité
Bufet - švédske stoly + wok + sushi
Kuracie mäso chop suey (220g) + Ovocie (60g) + Šalát (50g) - (nepikantné) A 11, 12 - 4,20 €
Bravčové mäso chop suey (220g) + Ovocie (60g) + Šalát (50g) - (nepikantné) A 11, 12 - 4,20 €
Kuracie mäso sladkokyslé (200g) + Ovocie (60g) + Šalát (50g) - (sladkokyslé) A 6, 12 - 4,20 €
Kuracie mäso po Gongbao (220g) + Ovocie (60g) + Šalát (50g) - (pikantné) A 11, 12 - 4,20 €
Osem drahocenností (220g) + Ovocie (60g) + Šalát (50g) - (nepikantné) A 11, 12 - 4,20 €
------------------------------------------------------------------------------------------
Na výber z polievok: Zeleninová polievka / Ostrokyslá polievka (250 ml)
------------------------------------------------------------------------------------------
Pražená ryža s vajcami (180g) + alebo Opražené špagetové rezance so zeleninou (150g) + alebo zemiaky (170g)
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0910968889
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
10,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 10,90 € / osoba. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 12,90 € / osoba. Na poschodí si vyberáš jedlo / Švédske stoly v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 5,90 €.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335583473, 0903509182
1
4,50 €
mäsité
Morčací vývar s cestovinou
Steak z krkovičky na strapačkách
2
4,50 €
mäsité
Morčací vývar s cestovinou
Kuracia rolka so smotanovo-pórovou omáčkou,americké zemiaky
3
4,50 €
bezmäsité
Morčací vývar s cestovinou
Pirohy s džemom a orechovou posýpkou
4
4,50 €
mäsité
Morčací vývar s cestovinou
Zeleninový šalát s kuracou rolkou,syrový dressing
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908169688
1
4,50 €
mäsité
Polievka:0.4l Fazuľová s koreňovou zeleninou (1)
130g Bravčový plátok na prírodno s cesnakom a volským okom, štuchané zemiaky, ulansky šalát(3)
2
4,50 €
mäsité
Polievka:0.4l Fazuľová s koreňovou zeleninou (1)
400g Pizza: klobása, vajce, syr(1,3,7)
3
3,90 €
bezmäsité
Polievka:0.4l Fazuľová s koreňovou zeleninou (1)
120g Vyprážaný "Hermelín", hranolky, tatarská omáčka(1, 3, 7)
Náhradné menu na celý týždeň: Menu polievka + Vyprážaný kurací rezeň, ryža, zeleninový šalát za 4,90 €. Prajeme Vám dobrú chuť!Gramáž jedál:mäso v surovom stave130g, prílohy200g, polievka 0,4l.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907730343
1
4,50 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka so zeleninou 1
100/64 g Maďarský guláš, parená knedľa 1,3,7
0,2 l nealko
2
4,50 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka so zeleninou 1
100/82 g Bravčový závitok plnený sušenou slivkou, obalený slaninkou, tarhoňa, cvikla 1,3
0,2 l nealko
3
4,50 €
bezmäsité
0,33 l Šošovicová polievka so zeleninou 1
450 g Dusený špenát, varené vajíčko, zemiaky 1,3,7
0,2 l nealko
4
4,50 €
bezmäsité
0,33 l Šošovicová polievka so zeleninou 1
320 g Jahodovo-tvarohové knedličky posypané strúhankou a preliate maslom 1,3,7
0,2 l nealko
5
4,50 €
dietné
0,33 l Šošovicová polievka so zeleninou 1
300 g Zeleninový šalát s nugetkami z lososa, dressing 1,3,4,7
0,2 l nealko
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 13:30
Rezervácie: 0333245252
1
5,90 €
mäsité
Hrášková polievka s krupicovými haluškami 1,3,7
Brav. panenka plnená sušenou slivkou, slivkovo-vínová omáčka, zemiaková kocka, šalát
Bratislavský orechový koláč 1,3,7
2
4,90 €
mäsité
Hrášková polievka s krupicovými haluškami 1,3,7
Fazuľový prívarok s klobásou, chlieb 1,3,7
Bratislavský orechový koláč 1,3,7

----------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradné jedlá: Vyprážaný kurací rezeň, Vyprážaný karfiol, Vyprážaný syr so šunkou (1, 3, 7).
Kurací plátok na prírodnej šťave, Bryndzové halušky so slaninou (1, 3, 7).
----------------------------------------------------------------------------------------------
Hmotnosť mäsa v surovom stave je 120 g. Možnosť platby aj stravnými lístkami.
Obedové menu podávame od: 11:30 do: 14:00
Rezervácie: 0903620478
1
4,90 €
mäsité
Zeleninová polievka s krúpkami 0,33 L. Obsahuje 1,9
250 g Pečené kačacie stehno, červená kapusta, knedľa. Obsahuje 1,3,7
2
4,90 €
mäsité
Zeleninová polievka s krúpkami 0,33 L. Obsahuje 1,9
200 g Vyprážaný karfiol, varené zemiaky, tatárska omáčka. Obsahuje 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť.
Mäso je uvádzané v surovom stave.
Obedové menu podávame do vypredania zásob.
Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0915252600