Čo ti chýba na Gatromenu ? Pridaj svoj podnik na Gatromenu


Nový na Gastromenu.sk
Koktail bar - Hedon coffee & cocktail na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 12:00 - 24:00

Manifestom baru je pracovať s poctivými a prémiovými surovinami a pretavovať ich do prvotriednych cocktailov. Hedon je celodenná prevádzka, takže na svoje si...

Ponuka podniku

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Reštaurácia Bono

Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 16:00
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

History pizzéria, café bar, disko

Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Treeclub bar & restaurant

SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Zbojnícke Bašty

Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Samoobslužná jedáleň - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Gurmet Trnava

Nitrianska cesta 30; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:30 - 15:00
Naše domáce jedlá sú ako od babičky :-) Pokiaľ máš chuť a nemáš zrovna čas nás navštíviť, tvoje vybraté jedlo ti prinesieme až do roboty, alebo v rámci Trnavy až domov + bonus - každý piatok dostaneš k obedu dezert ZADARMO. ▶ V prípade záujmu poskytujeme aj catering. Také pečené prasiatko, grilované kolená, rebrá, pečené kačice, mastené lokše, obložené misy je len časť ponuky, ktorú máme v ponuke. Tešíme sa na tvoju objednávku. Kolektív Gurmet Trnava

Samoobslužná jedáleň - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Kantína TAZ-KA

Coburgová 82; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 15:00
Sme novootvorená samoobslužná jedáleň Taz-ka v zrekonštruovaných priestoroch bývalej vrátnice Trnavských automobilových závodoch. Máme pre teba pripravené len to najlepšie, čo sme získali v podobných konceptoch v Trnave a Bratislave. Týmto si srdečne pozvaný :-) Tešíme sa na tvoju návštevu.

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Tenis café

Sokolská 51; 919 43 Cífer
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Hotel - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Hotel Barbakan****

Štefánikova 11; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Reštaurácia K&H

Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Samoobslužná jedáleň - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Bufet u Jozefa

SNP 115; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Pizzéria - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Zemo pizzéria

Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
◾ Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. ◾ V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu. ◾ Našimi kvalitnými a najmä chutnými jedlami, uspokojujeme už niekoľko rokov našich hostí. ◾ Naše event priestory sú k dispozícii, kde podmienky si musíš dohodnúť osobne, alebo v kontaktoch našej prezentácie na Gastromenu.sk

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Reštaurácia Brooklyn

Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 24:00
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Lovecká koliba u Michala

Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 16:00
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Pizzéria - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Pizza Piccolino

Hlavná 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 01:00
Kvalitná a jedinečná pizza v Trnave. Otvorená v piatok a sobotu až do piatej do rána. Trojuholníkový predaj pizze, rýchlosť a kvalita. Tým sa vyznačuje Pizza Piccolino v Trnave, ale aj v Nitre. Príď sa občerstviť, alebo si objednaj pizzu telefonicky alebo on-line. Sleduj aj naše akcie, určite ušetríš :-) Tešíme sa na tvoju návštevu, alebo objednávku. Tvoja Pizza Piccolino

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Restaurant & Café Maxim

Trojičné námestie 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
V rohu historického Trojičného námestia v Trnave sa za sklom priečelia rozprestierajú priestory novej luxusnej reštaurácie. Kombinácia moderného dizajnu, bezpečného pohodlia a funkčnosti vytvára atmosféru súkromia so službami, zodpovedajúcimi očakávaniam náročných návštevníkov. Milý a skúsený personál sa stáva dokonalým prostredníkom medzi Vami a prvotriednou ponukou jedálneho lístka i nápojovej karty. Vstúpte, prosím, s Vami vstupuje génius loci kráľovského mesta. Elegantný priestor je dômyselne rozdelený na tri časti - reštauráciu s 30 miestami, kaviareň pre 36 ľudí a ďalších 12 návštevníkov nájde svoje pohodlie v lobby bare s dominantným klavírom. Atmosféru baru spríjemňuje krb.

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Merkur Pub & Restaurant

Trstínska cesta 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Sme reštaurácia a pub, ktorá sa nachádza v obchodnom centre Merkúr v Trnave. Naše služby: ◾ usporadúvanie spoločenských akcii ◾ možnosť externého cateringu ◾ rozvoz jedál

Penzión - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Penzión Grand ***

T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi ťa privítame v priestoroch nášho penziónu. Ponúkame posedenie v príjemnom prostredí. U nás si môžeš usporiadať súkromné alebo firemné eventy. V našej ponuke nájdeš obedné aj večerné menu. Zo špecialít máme zabíjačkové dobroty, domácu huspeninu a hovädzí tatarák. U nás máš možnosť aj prespať v moderne zariadených izbách. Vo všetkých priestoroch wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Možnosti okolia: Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov (aj počas zimných mesiacov v krytej hale). Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Bistro Pizza Exxpres

Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Bistro - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Saigon

Študentská 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Rýchle občerstvenie - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Kimli Pasta

Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 18:30
Po dlhoročných skúsenostiach vo varení doma aj v zahraničí som sa rozhodol otvoriť svoj vlastný podnik. Moju ponuku som zameral hlavne na cestoviny, rizotá a šaláty. Vydal som sa talianskym smerom, kde zhodnocujem svoje doterajšie nadobudnuté skúsenosti. V mojej ponuke nájdeš aj dva burgre, ale to už všetko v mojej ponuke jedálneho lístku. Volám sa Rado Kimlička a teším sa na tvoju návštevu môjho street food-ového stánku v obchodnom centre City Park Trnava.

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Asia Restaurant

Tamaškovičova 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Sme ázijská reštaurácia s dlhodobou skúsenosťou v reštauračných službách. Kvalitnou gastronómiou sa v Trnave prezentujeme už bezmála 20 rokov. Úplnou a aktuálnou novinkou je už možnosť objednať si naše jedlo aj v on-line donáškovej službe na Gastromenu.sk. Takže prajeme ti príjemné vyberanie a samozrejme dobrú chuť :-) Tvoj team Asia Restaurant.

Koktail bar - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Hedon coffee & cocktail

Trojičné námestie 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 12:00 - 24:00
Manifestom baru je pracovať s poctivými a prémiovými surovinami a pretavovať ich do prvotriednych cocktailov. Hedon je celodenná prevádzka, takže na svoje si prídu aj priaznivci kvalitnej kávy, chutných dezertov a lahodných barových snackov. ➡ Byť hedonistom je super :-) ✌ Hedon je predovšetkým miesto s typickou barovou atmosférou, avšak navštíviť ho môžete aj na cool-ový “drink po práci”. Príďte si vychutnať koktejly od našich profesionálnych barmanov. Café Valiente začala písať svoju históriu v roku 1955 v španielskej Valencii a jej chýr ju onedlho dostal do sveta. Ide 100% arabiku s typickou jemnosťou a miernou aciditou a pražením ,,city plus medium”. Zmes Supremo pozostáva z 5 arabík.

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Reštaurácia Takáč

Petzvalova 3; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 15:00
História našej reštaurácie siaha až do roku 1992. Za ten čas sme vybudovali reštauráciu, kde sa môžeme pochváliť našimi poctivo uvarenými tradičnými jedlami. U nás si môžeš nakombinovať obed podľa vlastnej chuti, kde na výber máš z viac možností. Príď sa najesť do sýtosti a tým doplniť energiu pre ďalší priebeh tvojho úspešného dňa. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Kaviareň - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Waffi Café

Hornopotočná 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 22:00
Vitaj u nás:-) Sme kaviareň, kde si oddýchneš, vychutnáš si jedinečnú kávu Don Cortez v Trnave, pochutnáš si na Bubble waffle, alebo palacinkách a osviežiš sa miešaným drinkom. Pokiaľ ti to nestačí, môžeš si vybrať aj z nášho raňajkového menu, ktoré podávame v pracovnom týždni od 7:30 h. Tešíme sa na tvoju návštevu :-))

Samoobslužná jedáleň - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

San Lorenzo

Vajanského 22; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 15:00
U nás si môžeš objednať obedové menu ON-LINE. Sme prvý podnik, ktorý sa môže touto funkciou pýšiť na Gastromenu.sk. Minimálna objednávka v ON-LINE obedového menu donášky je 8,- €. Zaregistruj sa, objednaj si a pripíš si kredit vo forme zľavy z každého nákupu, ktorý u nás uskutočníš v našej ON-LINE obedového menu donášky. Každým nákupom si šetríš kredit, ktorý môžeš využiť už pri tvojom ďalšom nákupe.

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Corinthia

Bučany 120; 919 28 Bučany
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Pizzéria - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Pizza & restaurant Halenár

SNP 298/67; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych hostí. Dlhoročnými skúsenosťami si naša reštaurácia vybudovala svoje zvučné meno, kde nejeden aj nový zákazník, si môže vybrať z našich dobre odskúšaných špecialít. Svoje chuťové poháriky potešíš našou skvelou cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš aj z 19-tich pízz. Tak neváhaj a príď si pochutnať na našich jedlách. Srdečne ťa vítame :-)!

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Running Sushi

Kollárova 20; 917 01  Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Vítame Ťa vo svete Sushi. Sortiment jedál sushi, teplé jedlá, dezerty, čínska, thajská či japonská kuchyňa čaká na teba. Špecialitou našej reštaurácie je tzv. bežiace sushi ako jediné na Slovensku - jedlo, ktoré ja na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a Ty si ktorékoľvek z jedál môžeš jednoducho zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania jedál rozdelená na dve časti. Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, 15:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Počas dňa od 10:30 do 21:00 h si môžeš vyberať sushi, teplé jedlá a dezerty z ponuky denného menu, ktoré Ti aj zabalíme so sebou.

Samoobslužná jedáleň - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Best food

Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 13:30
Jedáleň Best Food sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príď ochutnať a vyber si z jedál varených s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Dobrú chuť! ➡ Zabezpečujeme aj kompletný catering.

Penzión - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Penzión Rosenthal

Ružindol 129; 919 61 Ružindol
Dnes otvorené: 07:30 - 23:00
Skúsenosti, ktoré som dlhé roky zbierala prácou v zahraničí, teraz využívam v prevádzkovaní môjho penziónu. ◾ Volám sa Klaudia Poláčková a pod mojou taktovkou pracuje team profesionálov, či už v kuchyni alebo v servise, ktorý sa neustále zdokonaľuje a preto každý deň prináša do reštaurácie nové trendy z gastronómie. Tým vytvárajú penziónu Rosenthal známku kvalitnej prémiovej reštaurácie, ktorá je vyhľadávaná ako širokou verejnosťou, tak aj ľuďmi, ktorí majú radi zážitkovú gastronómiu. ◾ Raňajky formou bohatých švédskych stolov pre ubytovaných. Obedné menu, víkendové menu, sezónne ponuky, tématické kuchyne, svadby a samozrejme catering šitý na mieru, to je len časť služieb, ktoré ponúkame pre každého hosťa, ktorý chce zažiť kvalitu a neopakovateľný zážitok v tejto výnimočnej reštaurácii penziónu Rosenthal.

Bar - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Rotunda Spiegelsaal

Kalinčiaková 14; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 23:30
Svoje pomenovanie rotunda dostala podľa tanečnej siene plnej zrkadiel, ktorá v období jej historického vzniku patrila k miestnemu pohostinstvu. Rotunde toto pomenovanie ostalo až dodnes. Ikonická stavba nesie rovnaké pomenovanie, ako celá štvrť a pre Trnavčanov je lokalita v okolí rotundy známa pod menom Špíglsál.

Kaviareň - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Amfik Cafe

Halenárska 20; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Štýlová kaviareň s detským ihriskom, letným kinom a vonkajším bufetom je to správne miesto na trávenie voľných chvíľ. Aj svojim billiard clubom vypĺňame čas, ktorý je treba na oddych, relax a hlavne zábavu v kruhu priateľov.

Zábavné centrum - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Heroes laser aréna

Sladovnícka 15; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 14:00 - 23:00
Laser Game je úžasná moderná tímová hra. Nepoznáte? Čítajte ďalej! Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, nový typ zábavy, pri ktorej sa kráľovsky pobavíte a zároveň si zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou! Beháte v Aréne, v ktorej je okrem osvetlených prekážok takmer dokonalá tma, okolo vás hustá hmla, krčíte sa za prekážkami a strieľate po ostatných protihráčoch, ktorých sa snažíte zasiahnuť skôr, než oni zasiahnu vás. A to všetko v sprievode vami vybratej hudby! V Aréne sú osvetlené iba prekážky, medzi ktorými sa skrývate. Zásah od protihráča vôbec nebolí, pretože sú zásahy snímané pomocou elektroniky na veste, ktorú máte na sebe. Laser Game je teda celkom bezpečná hra vhodná pre všetky vekové skupiny – pre deti od 5 rokov, študentov, rodiny s deťmi, firemné teambuildingy, oslavy, alebo ako originálna zábava s kamarátmi. Hrá u nás celá Trnava!

Reštaurácia - Pizza Piccolino na Gastromenu.sk

Pizza & Restaurant Buon Giorno

Jánošíková 33; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:30
Sme reštaurácia a pizzéria, ktorá svojimi kvalitnými a chutnými jedlami robí radosť v Trnave a jej širokom okolí už niekoľko rokov. Za tých pár rokov sme si vybudovali neotrasiteľnú pozíciu, kde najmä naša pizza pečená v talianskej peci na drevo, ale aj veľa iných našich jedál spĺňajú tie najvyššie gastronomické štandardy. Všetko mäso a ryby používame čerstvé, čím dosahujeme tú najvyššiu kvalitu.

TreeClub je tiež on-line!

Ako ďalšieho zástupcu v on-line svete na Gastromenu.sk od dnes evidujeme TreeClub bar & restaurant zo Smoleníc. Vychýrený podnik na upätí malých Karpát, ktorý navštevujú mnohí...
18.11.2019   
» čítaj celý blog

Arašidový koláč s jablkami (bez lepku, bez cukru)

Vajíčka si oddelíme a žĺtka vymiešame s roztlačeným banánom do penista. Pridáme rozpustené maslo, kokosové mlieko a postupne ostatné suché suroviny. Arašidovú múku dosiahneme...

Pizza Piccolino

Na Gastromenu.sk si môžeš objedať od nás aj on-line!

Pri každej objednávke od nás na Gastromenu.sk ušetríš. Objednaj si teraz a pripíš si svoj prvý kredit, ktorý...
» čekuj
Aktualizované: 17.11.2019
Pizza-Piccolino

Reštaurácia Brooklyn

Hrajú Dzivochovci!

Príď sa zabaviť, hrajú Dzivochovci! Dňa 23.11. o 19:00 h ťa pozývame a tvoju partiu na country zábavu do...
» čekuj
Aktualizované: 17.11.2019
Restauracia-Brooklyn

Asia Restaurant

Objednaj si od nás On-line a naspor si tým svoj kredit

Už nemusíš len telefonovať, u nás si máš možnosť objednať aj On-line. Vyber si z našej bohatej ponuky a...
» čekuj
Aktualizované: 17.11.2019
Asia-Restaurant

Hedon coffee & cocktail

Vychutnaj si coolový drink po práci

Hedon je predovšetkým miesto s typickou barovou atmosférou, avšak navštíviť ho môžeš aj na cool-ový “drink...
» čekuj
Aktualizované: 17.11.2019
Hedon-coffee--and--cocktail

Waffi Café

Bubble waffle alebo palacinky, že by kávička?

Zastav sa na jedinečné bublinové waffle, alebo parádne palacinky s ovocím. Vychutnaj si výnimočnú kávičku Don...
» čekuj
Aktualizované: 17.11.2019
Waffi-Cafe

Hedon coffee & cocktail

Vonku sychravo? Nevadí, príď k nám na Zimné špeciály

Príď si oddýchnuť a čo hlavne, zohriať sa .-) Vychutnaj si naše Zimné špeciály: Alko: Becher Winter...
» čekuj
Aktualizované: 16.11.2019
Hedon-coffee--and--cocktail

Treeclub bar & restaurant

VIANOČNÝ KONCERT

Všetkých srdečne pozývame na VIANOČNÝ KONCERT, ktorý sa uskutoční v sobotu, 14.12.2019 o 18:00. O...
» čekuj
Aktualizované: 16.11.2019
Treeclub-bar--and--restaurant

Treeclub bar & restaurant

Pridaj sa k nám!!!

Čašník/čašníčka Roznášač a objednávač? Nie! Hľadáme toho, kto spríjemní deň našim hosťom, má...
» čekuj
Aktualizované: 16.11.2019
Treeclub-bar--and--restaurant

Pizza & restaurant Halenár

Hľadáš priestor pre svoj event?

Ak hľadáš priestor pre svoj event, tu je naša ponuka :-) Sme pizzéria a reštaurácia, ktorá svojou kvalitou...
» čekuj
Aktualizované: 15.11.2019
Pizza--and--restaurant-Halenar

Rotunda Spiegelsaal

Raňajky alebo večera? - gurmánsky zážitok v Spiegelsaal-e

U nás si môžeš vybrať ako z raňajkových tak aj z večerných jedál. Raňajové menu: 1. Vajce Benedikt -...
» čekuj
Aktualizované: 14.11.2019
Rotunda-Spiegelsaal

» pozri všetky akcie


Obedové, obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

1
4,50 €
mäsité
Karfiolový krém so slaninkou, krutóny 0,33l (1,7)
Zapekaný kurací filet Hawai, mladé pečené zemiaky v šupke s rozmarínom, miešaný šalát 130g/150g/50g (7,9)
2
4,50 €
mäsité
Karfiolový krém so slaninkou, krutóny 0,33l (1,7)
Kapustové strapačky so slaninou, klobásou a kyslou smotanou 300g (1,3,7)
3
4,50 €
mäsité
Karfiolový krém so slaninkou, krutóny 0,33l (1,7)
Šalátový tanier s grilovanými kuracími kúskami a francúzskym dresingom 300g (7,9)
4
9,90 €
mäsité
Karfiolový krém so slaninkou, krutóny 0,33l (1,7)
Kuracie nugetky vo farebnom sezame s chrumkavými batátovými hranolkami, listovým šalátom a pikantným americkým dresingom 150g/150g (1,3,7,11)
Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0950332332
1
5,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g.Medové kura
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 1, 3, 11)
2
4,50 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

150 g.Vyprážaný syr + hranolky + tatarská omáčka (Alergény 1, 3)
Objednaj si naše Stále denné menu v ON-LINE donáške na Gastromenu.sk. Máme niekoľko druhov jedál na výber. Stačí si už len vybrať, vložiť do košíka a objednať.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0335536177, 0904529180
1
5,40 €
mäsité
na Gastromenu.sk

450 g.Gazdovská
tomato, mozzerella, saláma, slanina, šampiňóny, cibuľa
2
5,40 €
mäsité
na Gastromenu.sk

450 g.Piccolino
tomato, mozzerella, šunka, saláma, oregáno
Pre celú ponuku našich pízz klinkni na button "Objednaj si on-line".
----------------------------------------------------------------------------------------------
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948903503
1
4,40 €
mäsité
0,33 l Kalerábová polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
120g/250g Bravčový pivovarský tokáň, dusená ryža (1,10)
2
4,40 €
mäsité
0,33 l Kalerábová polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
120g/200g Kurací prírodný filet, jazmínová ryža (1,7,3)
3
4,10 €
bezmäsité
0,33 l Kalerábová polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
120g/200g Vyprážaný syr, varené zemiaky s vňaťkou, tatárska omáčka (1,3,7)
4
4,10 €
bezmäsité
0,33 l Kalerábová polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
400g Pirôžky plnené slivkovým lekvárom s makovo-cukrovou psýpkou (7)
5
4,10 €
bezmäsité
0,33 l Kalerábová polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
400g Pizza Margarita s bazalkovým pestom (1,3,7)
6
5,50 €
mäsité
0,33 l Kalerábová polievka
0,33 l Slepačí vývar so zeleninou a slížikmi
150g/200g Kuracie prsia v zemiakovom cestíčku plnené šunkou a nivou, pečené zemiaky, obloha
• V prípade ON-LINE donášky napíšte výber polievky do poznámky
Telefonické objednávky od 7:30 h do 14:00 h. Rozvoz denného menu je od 11:00 h do 14:00 h. Minimálna objednávka v ON-LINE donáške obedového menu je 8,- €. Rozvoz 1,- €.
----------------------------------------------------------------------------------------------
• Pri objednávke obedového menu formou ON-LINE nad 20,- €,
Vám zabalíme 0,75 l vínka ako darček.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586014, 0917716701
1
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l cesnaková čírá so syrom, krutóny
I. 150g kurací cíferský rezeň, opekané zemiaky, obloha
2
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l cesnaková čírá so syrom, krutóny
II. 150g kotlíkový guláš, chlieb
3
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l cesnaková čírá so syrom, krutóny
III. 150g vyprážaný syr, hranolky, tat. omáčka
4
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l cesnaková čírá so syrom, krutóny
350g zeleninový šalát s grilovanými šampiňónmi, toast
5
9,90 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l cesnaková čírá so syrom, krutóny
150g flank steak s pfeffer omáčkou, zemiaky
Rozvoz menu od 10:00 - 14:00. Minimálna cena objednávky 5,- €.
Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie Sessler.
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0911700346
1
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Fazuľová polievka s párkom a mrkvou, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčové plátky na poľovnícky spôsob
160 g. knedľa
2
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Fazuľová polievka s párkom a mrkvou, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Kurací perkelt na smotane
180 g. domáce halušky
3
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Fazuľová polievka s párkom a mrkvou, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Kuracie prsia v diabolskom cestíčku
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
4
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Fazuľová polievka s párkom a mrkvou, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčový prírodný rezeň so smotanovo- nivovou omáčkou
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
5
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Fazuľová polievka s párkom a mrkvou, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
350 g. Bryndzové pirohy s pochúťkovou smotanou, slaninou a mladou cibuľkou
6
4,00 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Fazuľová polievka s párkom a mrkvou, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný syr
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
4,00 €
dietné
na Gastromenu.sk

0,33 l Fazuľová polievka s párkom a mrkvou, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
300 g. Zeleninový šalát s tromi druhmi syra, americký dressing, toast
8
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Fazuľová polievka s párkom a mrkvou, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Fazuľová polievka s párkom a mrkvou, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. zemiakový šalát s majonézou
10
4,00 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

0,33 l Fazuľová polievka s párkom a mrkvou, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
400 g Zemiakové šúľance plnené višňami , posypané makom a poliate maslom
Prajeme Vám dobrú chuť! Šalát zdarma platí len pri konzumácii v reštaurácii, na rozvoz sa účtuje 0,20 €.
Rozvoz robíme od 4 ks obedov, len zazmluvneným firmám.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907556100, 0904646675
1
5,90 €
mäsité
0,33l Pórková polievka so zemiakmi
150g Mix gril z troch druhov mäsa (hov.,brav.,kur.) anglická zelenina 100g zemiakové dukáty obsahuje 1,7,12
2
5,50 €
bezmäsité
200g Arancini (ryža + hovädzie ragú )100g zeleninový šalát obsahuje 1,3
3
4,90 €
mäsité
300g Leonardo pizza obsahuje1,3,7
Ak máš chuť na originál taliansku kuchyňu tak treba prísť do HISTORY. Upozorňujeme zákazníkov že pivnica (pizzeria) je z dôvodu rekonštrukcie od pondelka do piatku zatvorená a funguje iba v piatok a v sobotu. Novootvorená HISTORY CAFE na prízemí je otvorená každý deň kde sa podávajú raňajky, obedy, večere . Za pochopenie vopred ďakujeme
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335514088
1
4,10 €
mäsité
0,33l Hrachová krémová s mrkvou/ zeleninová, 1, 7
120g Bravčový brnenský rezeň, zemiaková kaša, šalát, 1, 3, 7
2
4,10 €
mäsité
120g Zapekaný kurací rezeň s broskyňou šunkou a syrom, 1/2 ryža, 1/2 hranolky, 1, 3, 7
3
4,10 €
mäsité
250g Zeleninové rizoto s kuracím mäsom, syr, 7
4
4,10 €
mäsité
120g Vyprážaný syr, hranolky, domáca tatarská omáčka, 1, 3, 7
5
4,10 €
mäsité
120g Vyprážaný kurací/ bravčový rezeň, opekané zemiaky/ ryža/ hranolky, obloha, 1, 3, 7
ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Polievku podávané k dennému menu zdarma.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0905612368
1
4,80 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Hŕstková s majorankou 1,Zemiaková kyslá s kôprom 1,7
Kuracie prsia zapekané so slaninou a syrom, ryža 1,7
2
4,80 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Hŕstková s majorankou 1,Zemiaková kyslá s kôprom 1,7
Bravčové dusené na hrašku, tarhoňa 1
3
4,80 €
bezmäsité
na Gastromenu.sk

Hŕstková s majorankou 1,Zemiaková kyslá s kôprom 1,7
Špagety s bazalkovým pestom, sušenou paradajkou a parmézánom 1,3,7
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 15:00
Rezervácie: 0905410043
1
1,10 €
mäsité
Brokolicová krémová polievka s krutónmi 0,33l alergén múka, mlieko
2
3,20 €
mäsité
Bravčový plátok 120g s nivovou omáčkou
Varené zemiaky 180g
3
3,20 €
mäsité
Krémové pomodoro rizoto s kuracím mäsom a parmezánom 280g
4
3,20 €
mäsité
Palacinky s nutelou 220g alergén muka,mlieko,orechy
Alebo do vypredania.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335599195, 0903751732
1
5,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Losos pečený na bylinkách (4)
150g Zemiakové pyré (7),zeleninové obloženie
2
5,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Kuracie medailónky v šampiňónovo-smotanovej omáčke (1,7)
100g Tagliatelle (1,3)
3
5,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Bojnická pochúťka s pečeným vajíčkom a strúhaným syrom (1,3,7)
150g Dusená ryža,kapustový šalát
4
4,90 €
bezmäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
100g Grilovaný encián s brusnicovou omáčkou (7)
150g Varené zemiaky
5
7,40 €
mäsité
1/4l Brokolicová s haluškami (1,3)
120g Vyprážaný teľací rezeň (1,3,7)
100g Hranolky,zeleninové obloženie
Dezert grátis.Prajeme Vám dobrú chuť.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905285329
1
4,50 €
mäsité
Zemiaková polievka kyslá s kôprom 1,7
Vypr.bravčová kapsa pl.kápiou a syrom,op.zemiaky,americký dr. 1,3,7
2
4,50 €
mäsité
Zemiaková polievka kyslá s kôprom 1,7
Spaghethi Carbonara (slanina,smotana,cesnak) 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586488
1
4,00 €
mäsité
0,33 Hrachová s údeninou
Debrecínsky hovädzí guláš/100/,knedle
2
4,00 €
mäsité
0,33 Hrachová s údeninou
Čevapčiči /125 g./, opekané zemiaky/horčica,cibuľka/
3
4,00 €
mäsité
0,33 Hrachová s údeninou
Párok v cestíčku /50g /,opekané zemiaky,čalamáda
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586244, 0905205391
1
1,50 €
mäsité
0,33l. Gulášová polievka
2
1,60 €
mäsité
0,33l. Držková polievka
3
3,80 €
mäsité
Kuracia čína, ryža
4
4,00 €
mäsité
Segedínsky guláš, knedľa
5
3,80 €
mäsité
Kurací paprikáš, cestovina
6
3,70 €
mäsité
Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka
Pokiaľ si nevyberieš z našej ponuky denného menu, máme aj stálu ponuku: Pečené koleno, horčica, chren, pečivo/chlieb 10 dkg 1,50 €. Prajeme dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 13:00
Rezervácie: 0905652375
1
4,50 €
mäsité
0,33l Cícerová polievka
100g Pikantné kuracie soté, ryža
250g Penne all Arrabbiata
250g Zeleninový šalát s kuracími krídelkami, pizza chlieb
2
5,50 €
mäsité
Pizza menu
350g Prosciutto e fungi
350g Syrová s olivami
350g Tuniaková
3
5,50 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Náhradné menu:
100 g. Kurací rezeň na šampiňónoch, ryža 5,50 €
100 g.Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky 5,50 €
100 g. Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka 5,50 €
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948075434; 0948075435
1
4,90 €
mäsité
Hrachová so zeleninou
Kuracie ragú na hríbikoch, dusená ryža, obloha
Môžeš si vybrať aj s našich stálych obedných menu. Tu je ponuka:
2. Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
3. Zeleninový šalát s kuracím mäsom, toast
4. Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, kyslá uhorka
5. Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka
◾ Hmotnosti jedál: porcia mäsa 120 g., polievka 0,4 l., príloha 230 g., tatarka/kečup 50 g.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905500691
1
4,20 €
mäsité
0,33l Zeleninová polievka s mrveničkou
120g Vyprážané miešané nugetky v cornflakesoch
150g opekané zemiaky, domáca tatárska omáčka
2
4,20 €
mäsité
0,33l Zeleninová polievka s mrveničkou
120g Grilovaná kuracia rolka plnená špenátom a prosciuttom v smotanovo-syrovej omáčke
150g 1/2 ryža, 1/2 opekané zemiaky
3
4,20 €
mäsité
0,33l Zeleninová polievka s mrveničkou
120g Maďarský bravčový guláš
150g knedľa
4
4,20 €
mäsité
0,33l Zeleninová polievka s mrveničkou
120g Znojemské bravčové mäsko
150g tarhoňa
5
4,20 €
mäsité
0,33l Zeleninová polievka s mrveničkou
120g Kurací perkelt
150g cestovinové kolienka, kyslá uhorka
6
4,20 €
mäsité
0,33l Zeleninová polievka s mrveničkou
120g Grilované dva druhy mäska s omáčkou z lesných hríbov
150g 1/2 opekané zemiaky, 1/2 ryža
7
4,90 €
mäsité
0,33l Zeleninová polievka s mrveničkou
300g Špagety Carbonara so smotanou (slaninka, vajíčko, olivový olej, syr)
8
4,20 €
bezmäsité
0,33l Zeleninová polievka s mrveničkou
120g Vyprážaný syr
150g varené zemiaky, domáca tatárska omáčka
9
4,20 €
mäsité
0,33l Zeleninová polievka s mrveničkou
120g Vyprážaný kurací / bravčový rezeň
150g zemiaky / ryža, šalát
Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Minimálna objednávka sú 2 obedy. Cena dovozu je pre 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907329792
1
5,90 €
mäsité
Šošovicová polievka so zeleninou, chlieb 1,3,7
Plnené kuracie stehná pečeňovou plnkou, dusená ryža, mrkv.-ananásový šalát1,3,7
Puding so šľahačkou 3,7
2
4,90 €
mäsité
Šošovicová polievka so zeleninou, chlieb 1,3,7
Fusilli arabiata s kuracím mäsom 1,3,7
Puding so šľahačkou 3,7

----------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradné jedlá: Vyprážaný kurací rezeň, Vyprážaný karfiol, Vyprážaný syr so šunkou (1, 3, 7).
Kurací plátok na prírodnej šťave, Bryndzové halušky so slaninou (1, 3, 7).
----------------------------------------------------------------------------------------------
Hmotnosť mäsa v surovom stave je 120 g. Možnosť platby aj stravnými lístkami.
Obedové menu podávame od: 11:30 do: 14:00
Rezervácie: 0903620478
1
5,10 €
mäsité
Špenátová s vajíčkom
Pizza smotanový základ, slaninka
2
5,20 €
mäsité
Špenátová s vajíčkom
Mäsové guľky s bolonskou omáčkou a tagliatelle,parm
3
5,40 €
mäsité
Špenátová s vajíčkom
Bravčové karé na rozmaríne, zemiaky na cibuľke
4
5,60 €
mäsité
Špenátová s vajíčkom
Nugetky Merkur, hranolky
5
8,50 €
mäsité
Špenátová s vajíčkom
Burger s hranolkami (chedar,zelenina,modrý syr, dijonska omacka )
6
6,70 €
mäsité
Špenátová s vajíčkom
Bakalářov guľáš, domáci knedlík
7
7,80 €
mäsité
Špenátová s vajíčkom
Sviečková na smotane s brusnicami,domáci knedlík
8
6,50 €
mäsité
Špenátová s vajíčkom
Listový šalát s údeným lososom, pizza chlieb
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908444555
1
4,10 €
mäsité
Pórková krémová (1,7)
Kuracie na čínsky spôsob ,ryža (9)
2
4,10 €
mäsité
Bravčový steak na fazuľových lúskoch s volským okom ,zemiakové krokety (1,3)
3
4,10 €
mäsité
Miešaný šalát s prosciutom vajíčkom a parmezánom ,toast (1,7)
Možnosť zameniť obedné menu za: Vyprážaný syr alebo encián, hranolky, tatárska omáčka.
Gramáž surovín: Polievka 0,33l, mäso v surovom stave 130g, príloha v uvarenom stave 200g, cestoviny 300g, šalát ako príloha 70g, váha tepelne upraveného mäsa 80g. Alergény sú uvedené v našom jedálnom lístku. Dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905749538, 0335333687
1
5,20 €
mäsité
0,33L Brokolicová krémová 1,7,9
2
5,20 €
mäsité
100g Kurací Gyros s tzatziki, 150g zemiakové hranolky, 80g zeleninový šalát 7,10
3
5,20 €
mäsité
100g Vyprážaný encián, 150g steakové hranolky, 50g domáca tatarská omáčka 1,3,7
4
5,20 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha 1,3,7
5
5,20 €
mäsité
100g Diabolská pochúťka, 150g opekané zemiakové plátky, 2ks kyslá uhorka 1,9
6
5,20 €
mäsité
500-600g Pizza Neapol /tomato, mozzarella, olivy, prosciutto, parmezán, rukola, cherry paradajky/ 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948489489
1
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l cesnaková čírá so syrom, krutóny
150g kotlíkový guláš, chlieb
2
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l cesnaková čírá so syrom, krutóny
150g vyprážaný syr, hranolky, tat. omáčka
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0911369109
1
4,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

280 g.Kurací hamburger
130g. kuracie mäso, šalát, paradajka, uhorka, cibuľa, dressing (A 1, 3, 7, 10, 11)
2
4,00 €
mäsité
na Gastromenu.sk

400 g.Carbonara
slanina, smotana, parmezán (A 1, 3, 7)
Od nás si nie len môžeš zobrať jedlo so sebou, ale sa aj u nás najesť. Objednaj si dopredu a ušetríš tak svoj drahocenný čas :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948651451
1
4,20 €
mäsité
Paradajková s cestovinou
Azu po tatarsky,ryža(karé,horčica,kečup)
2
4,20 €
mäsité
Paradajková s cestovinou
Kuracie medajlónky s brokolicovo-smotanovou omáčkou,hranolky
3
4,20 €
bezmäsité
Paradajková s cestovinou
Vyprážaný karfiol a šampiňóny,varené zemiaky,tatárska omáčka
4
4,20 €
mäsité
Paradajková s cestovinou
Zeleninový šalát s mäsovými guľôčkami,pikantný dressing,pečivo
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908169688
1
4,50 €
mäsité
Polievka:0.4l Cesnaková s krutónmi(1)
130g Srbské bravčové karé, varené zemiaky,kapustový šalát
2
4,50 €
mäsité
Polievka:0.4l Cesnaková s krutónmi(1)
400g Pizza:šunka,kukurica,syr(1,3,7)
3
3,90 €
mäsité
Polievka:0.4lCesnaková s krutónmi(1)
220g Vyprážaná cuketa, šampiňóny, syr,hranolky , tatarská omáčka(1,3,7)
Náhradné menu na celý týždeň: Menu polievka + Vyprážaný kurací rezeň, ryža, zeleninový šalát za 4,90 €. Prajeme Vám dobrú chuť!Gramáž jedál:mäso v surovom stave130g, prílohy200g, polievka 0,4l.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907730343
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
10,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 10,90 € / osoba. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 12,90 € / osoba. Na poschodí si vyberáš jedlo / Švédske stoly v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 5,90 €.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335583473, 0903509182
1
4,50 €
mäsité
0,33 l Francúzska polievka 1,3
100/64 g Hovädzie mäso na hrášku, ryža, uhorka 1
0,2 dcl nealka
2
4,50 €
mäsité
0,33 l Francúzska polievka 1,3
120 g Vyprážaný bravčový karbonátok, zemiakové pyré, uhorka 1,3,7
0,2 dcl nealka
3
4,50 €
bezmäsité
0,33 l Francúzska polievka 1,3
390 g Zemiakové placky s kyslou kapustou 1,3
0,2 dcl nealka
4
4,50 €
bezmäsité
0,33 l Francúzska polievka 1,3
320 g Perník s čokoládovou polevou 1,3,7
0,2 dcl nealka
5
4,50 €
dietné
0,33 l Francúzska polievka 1,3
300 g Taliansky šalát (listový šalát, syr, šunka, vajíčko, dressing) 1,3,7
0,2 dcl nealka
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 13:30
Rezervácie: 0333245252
1
4,90 €
mäsité
Minestrone polievka 0,33 L. Obsahuje 1,9
130 g Bravč. pečené karé so smotanovo-kalerábovým ragú, pečené zemiaky. Obsahuje 7
2
4,90 €
mäsité
Minestrone polievka 0,33 L. Obsahuje 1,9
300 g Tarhoňové rizoto s kuracím mäsom a syrom. Obsahuje 1,7,9
Prajeme Vám dobrú chuť.
Mäso je uvádzané v surovom stave.
Obedové menu podávame do vypredania zásob.
Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0915252600