čo ti chýba na Gatromenu ?Trnava Rum fest 2019 Countryfest Bohunice - festival pre celú rodinu, 19.- 21. Júl 2019 amfiteáter Jaslovské Bohunice
Nový na Gastromenu.sk
Hotel - Hotel EMPIRE **** na Gastromenu.sk
J. Hajdóczyho 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00

Hotel EMPIRE**** je viac ako miesto, ktoré poskytuje prenocovanie, či prechodné ubytovanie. Štýl, modernosť, no zároveň pohodlie a komfort sa u nás snúbia so š...

Ponuka podniku

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Reštaurácia Bono

Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 16:00
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Kaviareň - na Gastromenu.sk

Kaviareň na golfe

Kamenný mlyn 11; 917 08 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 19:00
Tréningový golfový areál sa rozprestiera na konci Kamenného mlyna. Svojou šírkou 100 metrov a dĺžkou viac ako 250 metrov sa môže popýšiť jednou z najväčších odpaľovacích lúk na Slovensku. Šesť a pol hektárový areál so zastrešeným odpaliskom, kaviarňou s terasou a putting greenom na trénovanie záverečných úderov je určený golfistom, ale aj bežnej verejnosti, ktorá si môže bez akýchkoľvek obmedzení vyskúšať čaro tohto športu. Celý areál je prístupný okrem členov golfového klubu aj širokej verejnosti. Pre vstup na Driving Range, alebo inak povedané cvičnú lúku či na 9-jamkové tréningové ihrisko, nie je potrebná zelená karta. Veľmi obľúbený je aj footgolf, šport, ktorý spája futbal s golfom. Golfistom, ale aj “nehrajúcim” návštevníkom je k dispozícii kaviareň a požičovňa palíc. Odpáliť si zopár loptičiek môže prísť teda aj ten, ktorý nemá vlastné náčinie. Kaviareň ponúka raňajkové menu, obedy alebo ľahké večere. Kávičkári sa môžu tešiť na kávu značky Musetti, pre milovníkov piva máme lokálne remeselné pivo Karpat.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Reštaurácia Deliviet

Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
My sme team Deliviet, prvá vietnamská reštaurácia v Trnave na Trstínskej ceste 3, v obchodnom centre City park. ◾ Už 2 roky zabezpečujeme kvalitné a pravidelné obedy pre zamestnancov rôznych trnavských firiem. ◾ Každý deň si môžeš vybrať zo širokej ponuky jedál napr. Chrumkavé kura, Kungpao alebo Thajské kari, z polievok Ostrokyslá, Kurací alebo Hovädzí vývar. Varíme chutne a dávame dostatočné porcie k Vašej spokojnosti. ◾ Máme stabilných klientov už 2 roky, ktorí to potvrdzujú svojimi kladnými referenciami. Patria medzi nich väčšinou firmy, kde sa na zamestnancov kladú veľké fyzické nároky a tomu vieme prispôsobiť aj zloženie jedálneho lístka. ◾ Obedy Vám prinesie priamo do sídla Vášho podniku. Vždy teplé jedlo nosíme v kvalitných obedároch s termoreguláciou. Máme nadštandardné výhodné ceny menu. Radi pripravíme na vyžiadanie cenovú ponuku, ktorá Vás presvedčí. ◾ Myslíme ekologicky a nepoužívame žiadne jednorázové obaly. ◾ Máte zákazky a Vaši zamestnanci pracujú aj cez víkend? Rozumieme tomu a preto radi obedy zabezpečíme aj v týchto, a aj vo sviatočných dňoch. Ak vlastníte firmu a rozmýšľate nad zabezpečením chutného, teplého a pravidelného obeda pre svojich zamestnancov, radi Vám pomôžeme. Pokojne nás kontaktujte. ◾ Pomôžeme Vám vypracovať riešenie ušité na mieru Vašej spoločnosti. Team Deliviet

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Tenis café

Sokolská 51; 919 43 Cífer
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Zbojnícke Bašty

Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Tovariš

Nám. Slov. učeného tovarišstva 8; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Naša reštaurácia Tovariš, ktorú sme pre Vás vytvorili je zameraná zväčša na tradičnú slovenskú kuchyňu s poctivých surovín. Prvotriedne výberové mäso a suroviny od najlepších lokálnych dodávateľov, sú zárukou vždy čerstvého a kvalitného jedla. Jedálny lístok zložený našim šéfkuchárom nie je síce rozsiahli ale jedlá, ktoré u nás nájdete sú dotiahnuté takmer do “dokonalosti“ :). Príďte sa presvedčiť. Som Tovariš a teším sa na Vás.

Hotel - na Gastromenu.sk

Hotel Barbakan****

Štefánikova 11; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Reštaurácia Brooklyn

Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 24:00
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

History pizzéria, café bar, disko

Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Penzión - na Gastromenu.sk

Reštaurácia na mlyne

Mlynárska 14; 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Sídlime za Trnavou, v malebnom prostredí, uprostred polí a zelene. Reštaurácia je situovaná v historickej budove mlyna, o ktorom prvé zmienky siahajú už od roku 1550. Pre hostí je k dispozícii hlavná reštaurácia s kapacitou do 50 miest, priľahlý salónik s krbom do 16 miest, ku ktorému patrí aj fajčiarska miestnosť. Ďalej miestnosť s kapacitou do 30 miest s východom do záhrady s detským ihriskom, trampolínou a našimi mini ovečkami. Počas letnej sezóny si môžete vychutnať pokojnú vidiecku atmosféru na dvoch terasách, ktorá jedna z nich je krytá. K dispozícii je aj školiaca miestnosť na poschodí, vhodná taktiež na rodinné a iné akcie s kapacitou do 30 miest. ◾ Prvé zmienky o mlyne na riečke Parná sa datujú okolo roku 1550. Majiteľom mlyna bolo slobodné kráľovské mesto Trnava, ktoré mlyn prenajímalo. Krátko po prvej svetovej vojne mlyn od mesta odkúpila rodina Karola Pullmanna. Po niekoľkých vlastníckych zmenách sa mlyn vrátil späť do vlastníctva potomkov pôvodných vlastníkov. ◾ Neďaleko mlyna sa vo štvrtok 26. decembra 1704 odohrala jedna z najvýznamnejších bitiek kuruckej vojny - Rákociho povstanie. Miesto, kde bojovala povstalecká armáda proti cisárskym vojskám spolu v počte asi 40 tis. vojakov dnes pripomína kríž, ktorý na pamiatku tejto bitky dala postaviť v r. 1806 Judita Lieskovská. ◾ V roku 2004 sa začala rekonštrukcia pôvodnej mlynárskej usadlosti s cieľom zachovať a obnoviť historické budovy mlyna, vrátane mlynskej technológie a dobudovať objekty slúžiace pre reštauráciu, ubytovanie a relax.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Treeclub bar & restaurant

SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Reštaurácia K&H

Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Piváreň - na Gastromenu.sk

Piváreň Depo

Športová 15; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 24:00
Vitajte v trnavskom Depe. ◾ Tradičné miesto DePo v Trnave v novom šate. Ponúkame široký výber piva, chutné jedlo, nezabudnuteľný burger, príjemné prostredie, skrátka všetko, čo má obsahovať super miesto pre zážitky a chvíle s priateľmi. ◾ Taktiež ponúkame možnosť vziať si jedlo so sebou, alebo si rezervovať stôl pre potrebnú akciu. Naše priestory sú vhodné pre veľké skupiny ľudí, ale taktiež aj pre rodiny s deťmi.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Lovecká koliba u Michala

Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 16:00
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Bistro - na Gastromenu.sk

Saigon

Študentská 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Kopančár

Rudolfa Dilonga 9; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 14:00
Sme reštaurácia, ktorá svojimi skvelými obedmi je známa v širokom okolí. Už veľmi veľa našich hostí využíva priestor našej reštaurácie na zorganizovanie si svojich súkromných eventov. Staň sa aj ty našim hosťom a tvoja oslava bude tou, na ktorú tvoji priatelia nikdy nezabudnú. Navštív nás a najmä v čase obedu budeš od nás odchádzať vždy sýty a veľmi spokojný. Príď, tešíme sa na teba. Team reštaurácie Kopančár.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk

Best food

Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 13:00
Jedáleň sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príďte ochutnať jedlo varené s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Zabezpečujeme kompletný catering.

Penzión - na Gastromenu.sk

Penzión Grand ***

T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi ťa privítame v priestoroch nášho penziónu. Ponúkame posedenie v príjemnom prostredí. U nás si môžeš usporiadať súkromné alebo firemné eventy. V našej ponuke nájdeš obedné aj večerné menu. Zo špecialít máme zabíjačkové dobroty, domácu huspeninu a hovädzí tatarák. U nás máš možnosť aj prespať v moderne zariadených izbách. Vo všetkých priestoroch wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Možnosti okolia: Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov (aj počas zimných mesiacov v krytej hale). Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Corinthia

Bučany 120; 919 28 Bučany
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Pizzéria - na Gastromenu.sk

Zemo pizzéria

Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
◾ Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. ◾ V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu. ◾ Našimi kvalitnými a najmä chutnými jedlami, uspokojujeme už niekoľko rokov našich hostí. ◾ Naše event priestory sú k dispozícii, kde podmienky si musíš dohodnúť osobne, alebo v kontaktoch našej prezentácie na Gastromenu.sk

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Bistro Pizza Exxpres

Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Pizzéria - na Gastromenu.sk

Pizza & restaurant Halenár

SNP 298/67; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych hostí. Dlhoročnými skúsenosťami si naša reštaurácia vybudovala svoje zvučné meno, kde nejeden aj nový zákazník, si môže vybrať z našich dobre odskúšaných špecialít. Svoje chuťové poháriky potešíš našou skvelou cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš aj z 19-tich pízz. Tak neváhaj a príď si pochutnať na našich jedlách. Srdečne ťa vítame :-)!

Zábavné centrum - na Gastromenu.sk

Heroes laser aréna

Sladovnícka 15; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 14:00 - 23:00
Laser Game je úžasná moderná tímová hra. Nepoznáte? Čítajte ďalej! Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, nový typ zábavy, pri ktorej sa kráľovsky pobavíte a zároveň si zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou! Beháte v Aréne, v ktorej je okrem osvetlených prekážok takmer dokonalá tma, okolo vás hustá hmla, krčíte sa za prekážkami a strieľate po ostatných protihráčoch, ktorých sa snažíte zasiahnuť skôr, než oni zasiahnu vás. A to všetko v sprievode vami vybratej hudby! V Aréne sú osvetlené iba prekážky, medzi ktorými sa skrývate. Zásah od protihráča vôbec nebolí, pretože sú zásahy snímané pomocou elektroniky na veste, ktorú máte na sebe. Laser Game je teda celkom bezpečná hra vhodná pre všetky vekové skupiny – pre deti od 5 rokov, študentov, rodiny s deťmi, firemné teambuildingy, oslavy, alebo ako originálna zábava s kamarátmi. Hrá u nás celá Trnava!

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Steak House

Pekárska 39; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 23:00
Klimatizovaný podnik sa nachádza v centre mesta. Interiér je v drevennom sedliackom štýle s poschodím.

Motel - na Gastromenu.sk

Motel Bowling

Horné Orešany 811; 191 03 Horné 0rešany
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Areál je vybudovaný z ekologických nezávadných materiálov, celá budova je nízko energetická. Vetranie v Bowling Moteli je zabezpečené pomocou rekuperačných jednotiek ktoré v lete zároveň slúži na ochladenie vzduchu v budove. Na prízemí Bowling Motelu sa nachádza bar spojený s reštauráciou pre 84 ľudí. Priamo v reštaurácií je možné sa pripojiť na internet cez WiFi. Vedľa, v priamom spojení je šnúrová bowlingová dvojdráha. K areálu patrí aj spoločenská miestnosť. V areáli motelu je 17 parkovacích miest s bezbariérovým prístupom do baru a reštaurácie. Celé prízemie motela a miestnosťi na spoločenské akcie je bezbarierové, vrátane parkoviska a WC pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu. ◾ Bowling V našom moteli na Vás čakajú dve nové, moderné dráhy s UV podsvietením. Bowling je moderná hra, ktorej počiatky siahajú už do starovekého Egypta a ktorá určite zaujme ako mladších, tak i starších, od profesionálov až po tých, čo sa postavili na dráhu prvý krát. ◾ Stravovanie Máte veľký hlad, alebo Ste len dostali chuť na niečo malé? Každopádne u nás nájdete to správne "pod zub". Na výber ponúkame klasické jedlá, pizzu, ale i miestne špeciality. Pondelok až piatok v čase od 11:00 do 14:00 podávame denne menu. Prajeme Vám dobrú chuť. ◾ Bar V príjemnom posedení, v prostredí moderného a štýlového baru Vám ponúkame široký výber nealkoholických, alkoholických a miešaných nápojov. Taktiež isto nesklameme ani milovníkov dobrej kávy. Cez leto je pre Vás pripravená veľká letná terasa. Oslávencom, ktorý majú meniny, alebo narodeniny poskytujeme v daný deň 10% zľavu na bowling

Penzión - na Gastromenu.sk

Penzión Rosenthal

Ružindol 129; 919 61 Ružindol
Dnes otvorené: 07:30 - 23:00
Skúsenosti, ktoré som dlhé roky zbierala prácou v zahraničí, teraz využívam v prevádzkovaní môjho penziónu. ◾ Volám sa Klaudia Poláčková a pod mojou taktovkou pracuje team profesionálov, či už v kuchyni alebo v servise, ktorý sa neustále zdokonaľuje a preto každý deň prináša do reštaurácie nové trendy z gastronómie. Tým vytvárajú penziónu Rosenthal známku kvalitnej prémiovej reštaurácie, ktorá je vyhľadávaná ako širokou verejnosťou, tak aj ľuďmi, ktorí majú radi zážitkovú gastronómiu. ◾ Raňajky formou bohatých švédskych stolov pre ubytovaných. Obedné menu, víkendové menu, sezónne ponuky, tématické kuchyne, svadby a samozrejme catering šitý na mieru, to je len časť služieb, ktoré ponúkame pre každého hosťa, ktorý chce zažiť kvalitu a neopakovateľný zážitok v tejto výnimočnej reštaurácii penziónu Rosenthal.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk

Bufet u Jozefa

SNP 115; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk

San Lorenzo

Vajanského 22; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 06:45 - 20:00
Radi Vás privítame v našom podniku Restaurant and Caffe San Lorenzo s novým majiteľom a novým personálom, ktorí Vás rád obslúži.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Asia Restaurant

Tamaškovičova 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Sme ázijská reštaurácia s dlhodobou skúsenosťou v reštauračných službách. Kvalitnou gastronómiou sa v Trnave prezentujeme už bezmála 20 rokov. Úplnou a aktuálnou novinkou je už možnosť objednať si naše jedlo aj v on-line donáškovej službe na Gastromenu.sk. Takže prajeme ti príjemné vyberanie a samozrejme dobrú chuť :-) Tvoj team Asia Restaurant.

Hotel - na Gastromenu.sk

Hotel EMPIRE ****

J. Hajdóczyho 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Hotel EMPIRE**** je viac ako miesto, ktoré poskytuje prenocovanie, či prechodné ubytovanie. Štýl, modernosť, no zároveň pohodlie a komfort sa u nás snúbia so širokou ponukou možností ako aktívne stráviť čas, zregenerovať sa, alebo usporiadať akciu pre svojich partnerov a prezentovať sa tak v tom najlepšom svetle. To, čo robí náš hotel celkom jedinečným svojho druhu, je tenisový areál TC EMPIRE, ktorého je hotel EMPIRE nie len súčasťou, ale so svojimi tromi tenisovými dvorcami s hardovým povrchom Australian Open v krásnej tenisovej hale i dominantou. Športový areál TC EMPIRE, jedno z najlepších tenisových centier na Slovensku, sa každoročne stáva usporiadateľom významných domácich i medzinárodných tenisových turnajov, na ktorých sa pravidelne zúčastňujú i hráči prvej stovky svetového rebríčka ATP/WTA a práve vďaka nemu patrí mesto Trnava k baštám slovenského tenisu. TC EMPIRE a hotel EMPIRE je zároveň domovským stánkom prvotriedneho tenisového klubu TC EMPIRE Trnava, ktorý predstavuje jeden z najúspešnejších tenisových klubov na Slovensku a už dlhé roky sa stará o výchovu stále nových tenistov a tenistiek. Gastronómia - Reštaurácia Strawberries Neodmysliteľnou súčasťou hotela EMPIRE**** je i hotelová reštaurácia Strawberries. Všetci ubytovaní hostia, firmy i ďalšie skupinové klientely, športovci pred alebo po športovom výkone, ako aj všetci ostatní návštevníci hotela EMPIRE, každý si zaručene vyberie zo širokých možností stravovania k svojej maximálnej spokojnosti. Naša kuchyňa pripraví vďaka vždy čerstvým surovinám, originálnym receptom a pestrej palete ingrediencií zdravý, no zároveň chutný pôžitok pre vaše chuťové bunky - predjedlá, polievky, hlavné jedlá, šaláty, dezerty, osviežujúce nápoje, niečo na zahriatie, vína, destiláty, jedlá pre vegetariánov, celiatikov, denné menu, ponuka týždňa. Kreatívni, no zároveň pohotoví kuchári hotelovej reštaurácie sú zárukou vašej spokojnosti a promptného splnenia všetkých vašich požiadaviek tak, aby ste odchádzali nadmieru spokojní a pripravení sa opäť vrátiť k ďalšiemu stolovaniu. O vysoko profesionálnu a zároveň príjemnú obsluhu sa stará náš vysokokvalifikovaný personál, ktorý vás nikdy nenechá čakať, starostlivo Vám poradí s výberom pokrmu a vyhovie každej jednej požiadavke, len aby umocnil Váš gastronomický zážitok.

Kaviareň - na Gastromenu.sk

Pastis cafe & bar

Trojičné námestie 6; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:30 - 24:00
Pastis cafe & bar je tým miestom, ktoré sa na Trojičnom námestí v Trnave oplatí navštíviť. Našu kaviarenskú a barovú ponuku sme rozšírili aj na raňajky, kde v našom príjemnom prostredí nimi naštartuješ svoj úspešný deň. ◾ Novinka! Modernizovali sme. V novo vytvorenom štýle si Pastis cafe & bar určite zamiluješ. Príď sa pozrieť a vyber si z našej ponuky. Tešíme sa na tvoju návštevu :-) Pastis oslavuje už osem rokov a za tie roky sa toho veľa zmenilo. Sme rýchlejší, krajší a hlavne kvalitnejší. A vieš odkiaľ pochádza, alebo z čoho bol odvodený názov Pastis? Stačí si len u nás objednať Pastis a budeš hneď múdrejší :-)) Tvoj Pastis cafe & bar

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Pizza Roman

Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Piváreň - na Gastromenu.sk

Hostinec u Jozefa

Nižňanského 15; 919 27 Brestovany
Dnes otvorené: 09:00 - 23:00
Pohostinstvo sa nachádza v centre obce Brestovany. V čase obedov si máš možnosť vybrať z našej ponuky obedného menu. U nás si môžeš zorganizovať svoju súkromnú párty, kde podmienky treba dohodnúť na tel. čísle: 0335596645

Reštaurácia - na Gastromenu.sk

Running Sushi

Kollárova 20; 917 01  Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Vítame Ťa vo svete Sushi. Sortiment jedál sushi, teplé jedlá, dezerty, čínska, thajská či japonská kuchyňa čaká na teba. Špecialitou našej reštaurácie je tzv. bežiace sushi ako jediné na Slovensku - jedlo, ktoré ja na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a Ty si ktorékoľvek z jedál môžeš jednoducho zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania jedál rozdelená na dve časti. Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, 15:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Počas dňa od 10:30 do 21:00 h si môžeš vyberať sushi, teplé jedlá a dezerty z ponuky denného menu, ktoré Ti aj zabalíme so sebou.

Countryfest Bohunice 2019: Ani toto leto sa nudiť rozhodne nebudete

S príchodom leta sa v Jaslovských Bohuniciach uskutoční ďalší ročník obľúbeného country festivalu. Aj tento raz sa môžete tešiť na kvalitnú hudbu od domácich, ale aj zahraničných...
21.04.2019   
» čítaj celý blog

Mai Tai

Najprv zmiešame v šejkri obidva rumy, pridáme pomarančový likér (triple sec), mandľový sirup, limetkovú šťavu a ananásový džús. Dobre prešejkujeme, a to myslím dobre. Na koniec...

Kaviareň na golfe

BurgerFest na Golfe

Príďte si vychutnať skvelé burgre od La Reunion príjemnom prostredí trnavského golfového ihriska. Čapovať...
» čekuj
Aktualizované: 23.04.2019
Kaviaren-na-golfe

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Denne až do záverečnej

Denne až do záverečnej si môžeš vybrať z našej domácej ponuky a to aj po zatvorení našej kuchyne. *...
» čekuj
Aktualizované: 23.04.2019
Pub-Pizza-Restaurant-Havran

Reštaurácia Deliviet

U nás si vyberieš aj z víkendového menu

Málo reštaurácií má víkendovú ponuku menu jedál. My sme z tých, ktorí túto ponuku majú. Stačí si už...
» čekuj
Aktualizované: 23.04.2019
Restauracia-Deliviet

Kaviareň na golfe

S Karpatom na Golfe

V spolupráci s pivovarom Karpat sme pripravili akciu pre všetkých milovníkov piva. Osviežte sa pivnými...
» čekuj
Aktualizované: 23.04.2019
Kaviaren-na-golfe

Tenis café

Tenis, šport gentlemanov :-)

Zimu máme za sebou a my sme už tiež pripravený na poriadnu dávku športu. Takže neváhaj a príď si zahrať...
» čekuj
Aktualizované: 22.04.2019
Tenis-cafe

Hotel EMPIRE ****

Neváhajte využiť Wellness centrum hotela EMPIRE****

Ak sa potrebujete na chvíľu zbaviť každodenného zhonu a odbúrať stres, neváhajte využiť Wellness centrum...
» čekuj
Aktualizované: 22.04.2019
Hotel-EMPIRE-

Chill Point Laser aréna

Zaži dobrodružstvo a vyhraj stavebnicu LEGO

ChillPoint laser aréna na Suchovskej je dejiskom najväčšej súkromnej výstavy WORLD OF BRICKS. (výstava do 12....
» čekuj
Aktualizované: 21.04.2019
Chill-Point-Laser-arena

» pozri všetky akcie


Obedové, obedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

1
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčová sviečková na smotane
160 g. knedľa
2
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
180 g. Kurací paprikáš na šampiňónoch
180 g. domáce halušky
3
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčový rezeň v slaninkovom cestíčku
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
4
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Zapekané kuracie prsia s plátkovým syrom, pažítkou a kápiou
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
5
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
400 g. Milánske špagety so šunkou, kečupom a syrom
6
3,80 €
bezmäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný syr
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
3,80 €
dietné
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
300 g. Zeleninový šalát so šunkou a syrom, americký dressing, toast
8
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
3,80 €
mäsité
0,33 l Fazuľová polievka s párkom, 0,33 l Vývar s mäsom ,zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
Prajeme Vám dobrú chuť! Šalát zdarma platí len pri konzumácii v reštaurácii, na rozvoz sa účtuje 0,20 €.
Rozvoz robíme od 4 ks obedov, len zazmluvneným firmám.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907556100, 0904646675
1
6,00 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka / Hovädzia polievka 0,2L
Chrumkavé kura v sládko-slanej omáčke s ryžou a šalátom200g 1,3
2
5,50 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka / Hovädzia polievka 0,2L
Bun Bo Nam Bo(rest. hovädzie mäso s varenými ryžovými rezancami posypané opraženou cibuľkou a arašídom) 200g 8
3
6,90 €
dietné
Jemná pikantná vietnamská polievka / Hovädzia polievka 0,2L
Alaska roll (losos, avokádo obalené v kaviari)8ks, maguro maki 8ks (omeleta)
4
6,90 €
dietné
Jemná pikantná vietnamská polievka / Hovädzia polievka 0,2L
Grill mix maki (tuniak 8ks, losos 8ks)
5
6,90 €
dietné
Jemná pikantná vietnamská polievka / Hovädzia polievka 0,2L
YOHIJ ROLLS (úhor, losos, majonéza a uhorky) 8ks
Prajeme Vám dobrú chuť, DeliViet Street Food Trstínska cesta 675/3, 917 01 Trnava
Informácie o prítomnosti alergénov Vám rada poskytne obsluha.
Obedové menu podávame od: 09:00 do: 15:00
Rezervácie: 0948877378
1
1,10 €
bezmäsité
Fazuľová polievka na kyslo 0,33l alergén múka mlieko sója
Smotanový osuch
2
3,20 €
mäsité
Kurací steak s nivovou omáčkou 120g A:mlieko
Americké zemiaky 180g
3
3,20 €
mäsité
Šošovicový prívarok s pečenou klobásou 120g, chlieb
4
3,20 €
bezmäsité
Lievance s banánom a horúcim ovocím
Alebo do vypredania.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335599195, 0903751732
1
4,10 €
mäsité
0,33l Jarná zeleninová s cestovinou, 1
120g Bravčové na dijónskej horčici, 1/2 ryža, 1/2 hranolky, 1, 8
2
4,10 €
mäsité
120g Kuracie kúsky v smotanovo-šampiňonovej omáčke so syrom, ryža, 1, 4
3
4,10 €
bezmäsité
120g Zeleninová fašírka, varené zemiaky, domáca tatarská omáčka, 1, 3, 4
4
4,10 €
bezmäsité
120g Vyprážaný oštiepok, varené zemiaky, domáca tatarská omáčka, 1, 2, 3, 4
5
4,10 €
mäsité
120g Vyprážaný kurací/bravčový rezeň, ryža/opekané zemiaky, 1, 2, 3
ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0905612368
1
4,50 €
mäsité
Zeleninová krémová, krutóny
Kuracie mexické soté, ryža
2
4,50 €
mäsité
Zeleninová krémová, krutóny
Cestoviny, bolognese omáčka, syr
3
6,00 €
mäsité
Zeleninová krémová, krutóny
Kurací burger-paradajka,šalát,slaninová majonéza
Náhradné menu:
Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka (A 1, 3, 7) - 4,90 €
Vyprážaný rezeň, ryža, kyslá uhorka (A 1, 3, 7) - 4,90 €
Pečené údené koleno, chlieb, kyslá príloha (A 1, 3) - 5,50 €
Pečené rebrá, chlieb, kyslá príloha (A 1, 3) - 5,50 €
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0911663700
1
5,40 €
mäsité
1/4l Slepačia so zeleninou a s rezancami (1,3,9)
100g Medailónky z bravčovej panenky v krémovej omáčke z lesných hríbov (1,7)
150g Pečené zemiaky
2
5,40 €
mäsité
1/4l Slepačia so zeleninou a s rezancami (1,3,9)
100g Rokfordové kuracie rezančeky (1,7)
150g Dusená ryža,zeleninové obloženie
3
5,40 €
mäsité
1/4l Slepačia so zeleninou a s rezancami (1,3,9)
100g Viedenský bravčový rezeň (1,3,7)
150g Varené gurmánske zemiačiky,mrkvový šalát
4
4,90 €
mäsité
1/4l Slepačia so zeleninou a s rezancami (1,3,9)
300g Miešaný zeleninový šalát s grilovanými kuracími kúskami
Pizza chlieb,bylinkový dresing (1,3,7)
5
7,40 €
mäsité
1/4l Slepačia so zeleninou a s rezancami (1,3,9)
120g Kurací steak na grile,pečené šampiňóny
100g Hranolky,zeleninové obloženie
Naše mäso je od slovenských dodávateľov.
Prajeme Vám dobrú chuť.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905285329
1
4,50 €
mäsité
Hráškový krém s kyslou smotanou a údeným lososom 1,4,7
Kuracie azu so zeleninou,1/2 ryža,1/2 hranolky 1,3,7
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586488
1
4,90 €
mäsité
0,33l Karfiolová polievka s mrkvou, hráškom 1,7,12
120g Zapekané kuracie so šparglou,slaninou,syrom100g varené zemialky s pažítkou 1,7,12
2
4,50 €
mäsité
200g Ľadový šalát s ananásom, kuracím steakom ,jogurtovo-ananásový dressing1,,7,12
3
4,50 €
mäsité
300g Mozzarella pizza 1,3,7,
◾ Náhradné menu každý deň: Vyprážaný 100 g. Bravčový alebo 100 g. Kurací rezeň s 100 g. hranolkami 4,90 € Obsahuje alergény 1,3,7.
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335514088
1
4,90 €
mäsité
Fazuľová polievka s klobáskou 1,9,12
Grilované kuracie prsia na šampiňónovej omáčke, dusená ryža, miešaný šalát 1,7
2
4,90 €
mäsité
Fazuľová polievka s klobáskou 1,9,12
Údená krkovička s volským okom, restované zemiaky s pórom 3
3
4,90 €
mäsité
Fazuľová polievka s klobáskou 1,9,12
Penne ,, Prosciuto“ v pomodoro omáčke, čerstvou bazelkou a chilli 1,3,7
Ak nemáte radi menu polievku v daný deň, radi Vám ju zameníme za slepačí vývar s rezancami, mäsom a zeleninou. Gramáž mäsa v surovom stave je 100g, gramáž prílohy 200g. Zeleninové šaláty, cestoviny a múčne sladké jedlá majú gramáž 300g. Bezmäsité jedlá 100g. Obsah polievky je 0,22l. Pri zámene prílohy Vám bude zaúčtovaný poplatok 0,30 €. Kolektív reštaurácie a penziónu Na Mlyne Vám praje dobrú chuť.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0918907418, 0905822275
1
4,50 €
mäsité
Paradajková polievka so syrom 0,33l (1,3,7,9)
1. Kurací steak na hubovej omáčke, dusená ryža, miešaný šalát 130g/150g/50g (1,3,7)
2
4,50 €
mäsité
Paradajková polievka so syrom 0,33l (1,3,7,9)
2. Francúzske zemiaky z batátov s klobáskou, slaninkou a syrom, čalamáda 300g/50g (1,3,7)
3
4,50 €
bezmäsité
Paradajková polievka so syrom 0,33l (1,3,7,9)
Vyprážaný údený syr, varené zemiaky, domáca tatárska omáčka 120g/150g/30g (1,3,7
4
7,40 €
mäsité
Paradajková polievka so syrom 0,33l (1,3,7,9)
Grilovaná bravčová panenka na čerstvom zeleninovom šaláte preliata syrovým dresingom, toast 150g/200g (7)
Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0950332332
1
4,00 €
mäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Znojemský guláš/100g/, ryža, uhorka
2
4,00 €
mäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Údená krkovička/100/,kapusta, knedle
3
4,00 €
mäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Kuracie soté /100g./, ryža, uhorka
4
4,00 €
mäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Vyprážaný kurací rezeň v sézame/100g/, opekané zemiaky,zeleninový šalát
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335586244, 0905205391
1
4,50 €
mäsité
POLIEVKA/0,33 l Kulajda -1,7- MENU 1/150 g Kuracie soté so zeleninou, ryža MENU 2/120 g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka -1,3,7- MENU 3/150 g Hovädzí burger s čilli majonézou , hranolky -1,3,7,11- DEZERT
MENU 1/150 g Kuracie soté so zeleninou, ryža
Dezert
2
4,50 €
mäsité
POLIEVKA/0,33 l Kulajda -1,7-
MENU 2/120 g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka -1,3,7-
Dezert
3
5,90 €
mäsité
POLIEVKA/0,33 l Kulajda -1,7-
150 g Hovädzí burger s čilli majonézou , hranolky -1,3,7,11-
Dezert
Pozri aj našu akciu na Gastromenu.sk . Tvoja Happy Hours čaká len na teba :-) Dobrú chuť.
Rozvoz denného menu v rámci mesta zadarmo.
Objednávky do 11:00 na 0903 544 233
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0903544233
1
3,90 €
mäsité
0,33l Jarná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Kuracie nugetky v cornflakesoch so syrovou omáčkou
150g pečené zemiaky
2
3,90 €
mäsité
0,33l Jarná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Bravčová rolka na šampiňónoch plnená slaninkou a uhorkou
150g ryža
3
3,90 €
mäsité
0,33l Jarná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Maďarský bravčový guláš
150g knedľa
4
4,20 €
mäsité
0,33l Jarná zeleninová polievka s mrveničkou
200g Zapekaná mexická tortilla so syrom, kuracím mäsom, kukuricou, fazuľou a zeleninou, jogurtový dresing
150g 1/2 ryža 1/2 hranolky
5
3,90 €
mäsité
0,33l Jarná zeleninová polievka s mrveničkou
350g Bryndzové halušky so slaninkou
6
3,90 €
bezmäsité
0,33l Jarná zeleninová polievka s mrveničkou
120g Vyprážaný syrové duo
150g varené zemiaky, tatárska omáčka
7
4,90 €
dietné
0,33l Jarná zeleninová polievka s mrveničkou
300g Grécky šalát s kuracím mäsom, olivami a feta syrom, toast
Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Cena dovozu je pre 1 obed = 2 €, 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907329792
1
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l zeleninová s mrveničkou
I. 150g syrovo – šunkový špíz, zemiakové pyré
2
3,80 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l zeleninová s mrveničkou
II. 250g cestoviny amatriciana
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0911369109
1
3,90 €
mäsité
Polievka: Zeleninová s krúpkami
Chilli con carne, ryža
2
3,90 €
mäsité
Kuracie rezančeky s nivou a smotanou, ryža/opekané zemiaky
3
4,00 €
bezmäsité
Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka
4
4,90 €
mäsité
Plnený drevorubačský rezeň(údené mäso,syr,cibuľka),opekané zemiaky,tatarka
Polievka sa neodrátava od ceny menu. Cenník termoobalov: miska na polievku 0,10 €, box na hlavné jedlo 0,20 €. Váha mäsa v surovom stave 120g, váha prílohy v upravenom stave 200g. Polievka 0,33l.
Obedové menu podávame od: 10:30 do: 14:00
Rezervácie: 0944115747, 0908400474
1
4,20 €
mäsité
0,33 l Karfiolová biela polievka 1,7
100/62 g Kuracie Kung Pao (pór, arašidy, kápia, šampiňóny), ryža, uhorka 5
0,2 l nealko
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Karfiolová biela polievka 1,7
100/63 g Bravčové stehno na póriku, cestovina 1,3,7
0,2 l nealko
3
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Karfiolová biela polievka 1,7
390 g Zemiakové placky, kyslá kapusta 1,3
0,2 l nealko
4
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Karfiolová biela polievka 1,7
320 g Ovocná bublanina 1,3,7
0,2 l nealko
5
4,20 €
dietné
0,33 l Karfiolová biela polievka 1,7
300 g Mexický šalát (listový šalát, fazuľa, kukurica, syr, kuracie mäso, dressing) 1,7
0,2 l nealko
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 13:00
Rezervácie: 0333245252
1
4,10 €
mäsité
Hráškový krém (1,7)
Kurací prírodný rezeň s volským okom a dusenou zeleninou , gurmánske zemiaky (3.9)
2
4,10 €
mäsité
Hráškový krém (1,7)
Bravčový rezeň , ryža, rajčinovo- cibuľový šalát (1,3,7)
3
4,10 €
mäsité
Hráškový krém (1,7)
Miešaný šalát s chrumkavými kuracími nugetkami v kukurič.lupienkoch, toast (1)
4
6,50 €
mäsité
Hráškový krém (1,7)
VIP: Roláda z bravčovej panenky plnená špenátom , mozzarelou a paradajkami, gurmánske zemiaky so slaninou a pažítkou (1,3,7)
5
4,10 €
mäsité
Hráškový krém (1,7)
Náhrada za menu: Vyprážaný syr,encián
Možnosť zameniť obedné menu za: Vyprážaný syr alebo encián, hranolky, tatárska omáčka.
Gramáž surovín: Polievka 0,33l, mäso v surovom stave 130g, príloha v uvarenom stave 200g, cestoviny 300g, šalát ako príloha 70g, váha tepelne upraveného mäsa 80g. Alergény sú uvedené v našom jedálnom lístku. Dobrú chuť :-)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0905749538, 0335333687
1
4,20 €
mäsité
Rascová s vajcom
Steak z karé s tmavou omáčkou a cibuľkou,pretláčané zemiaky
2
4,20 €
mäsité
Rascová s vajcom
Kuracie medajlónky v bylinkovej chruste,zemiakové dukátiky,obloha
3
4,20 €
mäsité
Rascová s vajcom
Špagety carbonara
4
4,20 €
mäsité
Rascová s vajcom
Šalát z čínskej kapusty s kuracím mäsom a majonézou,tmavé pečivo
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0908169688
1
4,20 €
mäsité
0,33l Tekvicová krémová polievka
100g Kurací plátok s nivovou omáčkou, ryža
250g Cestovinový šalát s kuracím mäsom a zeleninou
2
4,90 €
mäsité
Pizza menu
350g Šunková s olivami
350g Slaninová s cibuľkou
350g Mozarella
3
4,90 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948075434; 0948075435
1
4,65 €
mäsité
0,33L Cesnaková krémová s krutónom /1,7,9/
2
4,65 €
mäsité
100g Marinované bravčové medajlónky, 150g dusená ryža, 2ks kyslá uhorka /9/
3
4,65 €
mäsité
100g Vyprážané šampiňóny, 150g zemiakové vlnky, 50g domáca tatarská omáčka /1,3,7/
4
4,65 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha /1,3,7/
5
4,65 €
mäsité
250g Gnocchi kuracie /syrovo-smotanová omáčka, kuracie mäso, slanina, šampiňóny, eidam/ /1,3,7/
6
4,65 €
mäsité
500-600g Pizza Classic /tomato, šunka, kukurica, oregano, eidam//1,3,7/
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 14:00
Rezervácie: 0948489489
1
4,50 €
mäsité
Polievka:0,4l Zemiakový krém(7)
130g Kuracie soté s čínskou zeleninou,ryža,uhorka(9)
2
4,50 €
mäsité
Polievka:0,4l Zemiakový krém(7)
400g Pizza:saláma,olivy,syr(1,3,7)
3
3,90 €
bezmäsité
Polievka:0.4l Zemiakový krém(7)
3.Vyprážaný karfiol, varené zemiaky,tatarská omáčka(1,3,7)
Náhradné menu na celý týždeň: Menu polievka + Vyprážaný kurací rezeň, ryža, zeleninový šalát za 4,90 €. Prajeme Vám dobrú chuť!Gramáž jedál:mäso v surovom stave130g, prílohy200g, polievka 0,4l.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0907730343
1
4,20 €
mäsité
0,25 l Rajčinová so syrom 7*
250 g Cestovina Carbonara 1*,7*
2
5,50 €
mäsité
0,25 l Rajčinová so syrom 7*
120 g Grilované bravčové karé, feferónková omáčka, ryža 7*
3
4,20 €
mäsité
0,25 l Rajčinová so syrom 7*
100 g Vyprážaný syr, varené zemiaky, tatárska omáčka 1*,3*,7*
Gramáž príloh: ryža, zemiaky, cestovina, knedľa 150 g, omáčka 0,1 dcl. Zoznam alergénov je zverejnený v našom jedálnom lístku a na požiadanie predložený.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335515887
1
3,80 €
mäsité
0,33l Polievka Zeleninová s lievankou
100g Znojemské bravčové mäso, 200g Ryža
2
3,80 €
mäsité
0,33l Polievka Zeleninová s lievankou
100g Vyprážaná kuracia pečienka, 200g Varené zemiaky, 50g Tatarská omáčka
3
4,10 €
bezmäsité
0,33l Polievka Zeleninová s lievankou
350g Sedliacky šalát
4
4,10 €
mäsité
0,33l Polievka Zeleninová s lievankou
100g Bravčový černohorský rezeň, 200g Opekané zemiaky
5
4,10 €
bezmäsité
0,33l Polievka Zeleninová s lievankou
100g Vyprážaný syr, 200g Hranolky, 50g Tatarská omáčka
6
4,10 €
mäsité
0,33l Polievka Zeleninová s lievankou
350g Pizza Fungi (syr, šunka, šampiňóny)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335555811, 0905850178
1
4,80 €
mäsité
Slepačí vývar s mäsom a rezancami 0,33 L. Obsahuje 1,3
130 g Pomaly pečené karé, šošovicové ragú, opekané zemiaky. Obsahuje 1
2
4,80 €
mäsité
Slepačí vývar s mäsom a rezancami 0,33 L. Obsahuje 1,3
300 g Listový šalát s tuniakom a vajíčkom. Obsahuje 3,7
Prajeme Vám dobrú chuť.
Mäso je uvádzané v surovom stave.
Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0335549312
1
4,10 €
mäsité
0,33l Pórková polievka s liatym vajíčkom a zemiakmi (3)
0,33l Ostrokyslá polievka
120g/200g Kurací perkelt so smotanou a cestovinami (7)
2
4,10 €
mäsité
0,33l Pórková polievka s liatym vajíčkom a zemiakmi (3)
0,33l Ostrokyslá polievka
120g/200g Bravčový španielsky vtáčik s jazmínovou ryžou (3)
3
3,70 €
mäsité
0,33l Pórková polievka s liatym vajíčkom a zemiakmi (3)
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Prívarok so zeleného hrášku a s volským okom (2ks), varené zemiaky (3)
4
3,70 €
mäsité
0,33l Pórková polievka s liatym vajíčkom a zemiakmi (3)
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Bolonské lasagne preliate syrovou omáčkou (7)
5
4,10 €
mäsité
0,33l Pórková polievka s liatym vajíčkom a zemiakmi (3)
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Pizza Picante (1,3,7)
6
3,90 €
mäsité
0,33l Pórková polievka s liatym vajíčkom a zemiakmi (3)
0,33l Ostrokyslá polievka
350g Lahodný hlávkový šalát s jogurtom, marinovanými kuracími prsiami „Gyros“, dressing, knäckebrot
7
4,90 €
mäsité
0,33l Pórková polievka s liatym vajíčkom a zemiakmi (3)
0,33l Ostrokyslá polievka
150g/200g Kuracia rolka plnená hermelínom a brusnicami, jazmínová ryža (7)
Cena menu je vrátane šalátu. Polievka k menu je 0,30 Eur. Cena polievky bez menu je 1,00 Eur. Ku každému menu v reštaurácii 2 dcl citronády a malý dezert zdarma. Rozvoz jedál na t.č. 033 5586014 (objednávky od 7,30 do 20,00 hod., rozvoz denného menu je od 11,00 hod. do 21.00 hod.). Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Zmena jedálneho lístka vyhradená. Minimálna objednávka 2x denné menu, rozvoz 1,00 Eur. Všetky jedlá sú zahusťované s kukuričným škrobom. XXL menu (za doplatok 1,00 Eur o tretinu väčšia porcia). NOVINKA: Rozvoz denného menu do 21.00 hod.(posledná objednávka o 20,00 hod.)
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 14:00
Rezervácie: 0917716701
1
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g. Osem pokladov
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 5, 6)
2
5,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

150 g. Kačica s bambusovými výhonkami a hubami
Menu je vrátane polievky a ryže s voliteľným výberom polievky a možnosťou výmeny prílohy za doplatok (Alergény 6)
Objednaj si naše Stále denné menu v ON-LINE donáške na Gastromenu.sk. Máme niekoľko druhov jedál na výber. Stačí si už len vybrať, vložiť do košíka a objednať.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 21:00
Rezervácie: 0335536177, 0904529180
1
2,90 €
mäsité
Šošovicová
Bravčové na rasci, ryža
Prajeme Vám dobrú chuť!
Obedové menu podávame od: 11:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335596645
1
5,50 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
9,90 €
mäsité
na Gastromenu.sk

Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Na poschodí si vyberáš jedlo / Švédske stoly v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 5,50 €.
Obedové menu podávame od: 10:00 do: 15:00
Rezervácie: 0335583473, 0903509182


On-line objednávka donášky
On-line objednávka donášky