logo-www.gastromenu.sk

Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy

Prihlásenie - klient

 

Cukrárska výroba, catering. Dear Chocolate, Komenského 53, 919 04 Smolenice Začíname! On-line donáška na Gastromenu.sk
Nový na Gastromenu.sk
My sme team Deliviet, prvá vietnamská reštaurácia v Trnave na Trstínskej ceste 3, v obchodnom centre City park. ◾ Už 2 roky zabezpečujeme kvalitné a pravideln...

Ponuka podniku

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 16:00
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 24:00
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Americká reštaurácia - na Gastromenu.sk
Nová 6A; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 21:00
Zaži americký sen už aj v Trnave :-)! Burgre, sandwich-e, tortilly, šaláty ale aj také americké palacinky sú vychytávky, ktoré môžeš u nás ochutnať. Americkú reštauráciu Elephant Diner nájdeš v obchodnom centre The Mall Trnava, hneď vedľa Rebuy Stars Casino. Tak čo, prídeš to roztočiť po americky? Tešíme sa na teba a čakáme ťa :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Krátka 13; 919 34 Biely Kostol
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Reštaurácia Pizzéria Na Výslní je tým pravým výberom, ktorý si zvolíš, keď chceš navštíviť kvalitný podnik. Kde si príjemne posedíš s rodinou alebo s kamarátmi a pritom ochutnáš jedlá, ktoré sú pripravované s láskou. Kde pizza je tak chrumkavá a skvelá, že nie a nie na ňu zabudnúť :-) Kde našou kvalitnou kávou si splníš svoj kávový rituál. Zorganizuj si u nás svoj event a s určitosťou ti vieme zaručiť naše profesionálne služby s ktorými budeš nadmierou spokojný. S ktorými budú spokojní hlavne tvoji a tým pádom aj naši hostia tvojho súkromného alebo firemného eventu. Sme mladý ale za to už skúsený tím, kde svoju odbornosť a dovednosti čerpáme aj zo zahraničných angažmán v rôznych gastronomických zariadení. Tešíme sa na tvoju návštevu a sme radi, že si si nás vybral. Ďakujeme :-)

Hotel - na Gastromenu.sk
Štefánikova 11; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Penzión - na Gastromenu.sk
Mlynárska 14; 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Sídlime za Trnavou, v malebnom prostredí, uprostred polí a zelene. Reštaurácia je situovaná v historickej budove mlyna, o ktorom prvé zmienky siahajú už od roku 1550. Pre hostí je k dispozícii hlavná reštaurácia s kapacitou do 50 miest, priľahlý salónik s krbom do 16 miest, ku ktorému patrí aj fajčiarska miestnosť. Ďalej miestnosť s kapacitou do 30 miest s východom do záhrady s detským ihriskom, trampolínou a našimi mini ovečkami. Počas letnej sezóny si môžete vychutnať pokojnú vidiecku atmosféru na dvoch terasách, ktorá jedna z nich je krytá. K dispozícii je aj školiaca miestnosť na poschodí, vhodná taktiež na rodinné a iné akcie s kapacitou do 30 miest. ◾ Prvé zmienky o mlyne na riečke Parná sa datujú okolo roku 1550. Majiteľom mlyna bolo slobodné kráľovské mesto Trnava, ktoré mlyn prenajímalo. Krátko po prvej svetovej vojne mlyn od mesta odkúpila rodina Karola Pullmanna. Po niekoľkých vlastníckych zmenách sa mlyn vrátil späť do vlastníctva potomkov pôvodných vlastníkov. ◾ Neďaleko mlyna sa vo štvrtok 26. decembra 1704 odohrala jedna z najvýznamnejších bitiek kuruckej vojny - Rákociho povstanie. Miesto, kde bojovala povstalecká armáda proti cisárskym vojskám spolu v počte asi 40 tis. vojakov dnes pripomína kríž, ktorý na pamiatku tejto bitky dala postaviť v r. 1806 Judita Lieskovská. ◾ V roku 2004 sa začala rekonštrukcia pôvodnej mlynárskej usadlosti s cieľom zachovať a obnoviť historické budovy mlyna, vrátane mlynskej technológie a dobudovať objekty slúžiace pre reštauráciu, ubytovanie a relax.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
My sme team Deliviet, prvá vietnamská reštaurácia v Trnave na Trstínskej ceste 3, v obchodnom centre City park. ◾ Už 2 roky zabezpečujeme kvalitné a pravidelné obedy pre zamestnancov rôznych trnavských firiem. ◾ Každý deň si môžeš vybrať zo širokej ponuky jedál napr. Chrumkavé kura, Kungpao alebo Thajské kari, z polievok Ostrokyslá, Kurací alebo Hovädzí vývar. Varíme chutne a dávame dostatočné porcie k Vašej spokojnosti. ◾ Máme stabilných klientov už 2 roky, ktorí to potvrdzujú svojimi kladnými referenciami. Patria medzi nich väčšinou firmy, kde sa na zamestnancov kladú veľké fyzické nároky a tomu vieme prispôsobiť aj zloženie jedálneho lístka. ◾ Obedy Vám prinesie priamo do sídla Vášho podniku. Vždy teplé jedlo nosíme v kvalitných obedároch s termoreguláciou. Máme nadštandardné výhodné ceny menu. Radi pripravíme na vyžiadanie cenovú ponuku, ktorá Vás presvedčí. ◾ Myslíme ekologicky a nepoužívame žiadne jednorázové obaly. ◾ Máte zákazky a Vaši zamestnanci pracujú aj cez víkend? Rozumieme tomu a preto radi obedy zabezpečíme aj v týchto, a aj vo sviatočných dňoch. Ak vlastníte firmu a rozmýšľate nad zabezpečením chutného, teplého a pravidelného obeda pre svojich zamestnancov, radi Vám pomôžeme. Pokojne nás kontaktujte. ◾ Pomôžeme Vám vypracovať riešenie ušité na mieru Vašej spoločnosti. Team Deliviet

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Sokolská 51; 919 43 Cífer
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Rýchle občerstvenie - na Gastromenu.sk
Trstínska 3; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 18:30
Po dlhoročných skúsenostiach vo varení doma aj v zahraničí som sa rozhodol otvoriť svoj vlastný podnik. Moju ponuku som zameral hlavne na cestoviny, rizotá a šaláty. Vydal som sa talianskym smerom, kde zhodnocujem svoje doterajšie nadobudnuté skúsenosti. V mojej ponuke nájdeš aj dva burgre, ale to už všetko v mojej ponuke jedálneho lístku. Volám sa Rado Kimlička a teším sa na tvoju návštevu môjho street food-ového stánku v obchodnom centre City Park Trnava.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 23:00
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
SNP 87; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 08:00 - 22:00
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bratislavská 19; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 16:00
Lovecká koliba u Michala ťa rada privíta a svojou bohatou obednou ponukou určite aj uspokojí. Tešíme sa na návštevu a tvoje objednávky. Objednávky na donášku denného menu prijímame do 10:00, alebo deň vopred. Informácie v kontaktoch našej prezentácie.

Pizzéria - na Gastromenu.sk
Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 22:00
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Pizzéria - na Gastromenu.sk
SNP 298/67; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 11:00 - 22:00
Pizzéria & restaurant vznikla už 1. 4. 2004. Bola ako prvá v širokom okolí a postupne sa pridávali ďalšie. Svojou kvalitou už roky uspokojujeme svojich stálych hostí. Dlhoročnými skúsenosťami si naša reštaurácia vybudovala svoje zvučné meno, kde nejeden aj nový zákazník, si môže vybrať z našich dobre odskúšaných špecialít. Svoje chuťové poháriky potešíš našou skvelou cesnačkou v žemli, vychýrenou špecialitou s názvom Zámocká veža, alebo jedlom Bravčová panenka na čučoriedkovej omáčke. Vybrať si môžeš aj z 19-tich pízz. Tak neváhaj a príď si pochutnať na našich jedlách. Srdečne ťa vítame :-)!

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Tamaškovičova 10; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Sme ázijská reštaurácia s dlhodobou skúsenosťou v reštauračných službách. Kvalitnou gastronómiou sa v Trnave prezentujeme už bezmála 20 rokov. Úplnou a aktuálnou novinkou je už možnosť objednať si naše jedlo aj v on-line donáškovej službe na Gastromenu.sk. Takže prajeme ti príjemné vyberanie a samozrejme dobrú chuť :-) Tvoj team Asia Restaurant.

Bistro - na Gastromenu.sk
Študentská 29; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 13:00
Jedáleň sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príďte ochutnať jedlo varené s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Zabezpečujeme kompletný catering.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bučany 120; 919 28 Bučany
Dnes otvorené: 10:00 - 21:00
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pekárska 39; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 23:00
Klimatizovaný podnik sa nachádza v centre mesta. Interiér je v drevennom sedliackom štýle s poschodím.

Cukrárska výroba - na Gastromenu.sk
Komenského 53; 919 04 Smolenice
S pečením som začala, lebo ho milujem. Je pre mňa ako príjemná udalosť, na ktorú sa teším, či už idem podľa overeného receptu, alebo v kuchyni experimentujem. ◾ Volám sa Jana Púchla a firma Dear Chocolate je výsledok môjho dlhodobému vzťahu a lásky k pečeniu. Všetky recepty testujem na manželovi, dcére a synovi, a pečenie sa tak stalo súčasťou nášho rodinného života. Pečiem pre tých, ktorí milujú jedlo. ◾ Všetky recepty sú moje vlastné, suroviny poctivé lokálne, džemy z vlastnej špajze a polevy z najkvalitnejšej čokolády. Moje torty sú zdobené unikátnou, tzv. zrkadlovou technikou, vďaka čomu sú okrem skvelej bohatej chute zážitkom aj pre oči. Moje chute sa častokrát spájajú s ročným obdobím, sezónnymi surovinami a vôňami, a aj preto mám motiváciu vymýšľať stále nové a nové recepty. ◾ Však vyskúšaj sám a objednaj si z mojej ponuky. Teším sa na tvoju objednávku :-) ◾ Balenie produktov je v cene. Neplatí pre svadobné výslužky. ◾ Krabičky naceňujeme individuálne.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
SNP 115; 919 04 Smolenice
Dnes otvorené: 07:00 - 19:00
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Penzión - na Gastromenu.sk
Ružindol 129; 919 61 Ružindol
Dnes otvorené: 07:30 - 23:00
Skúsenosti, ktoré som dlhé roky zbierala prácou v zahraničí, teraz využívam v prevádzkovaní môjho penziónu. ◾ Volám sa Klaudia Poláčková a pod mojou taktovkou pracuje team profesionálov, či už v kuchyni alebo v servise, ktorý sa neustále zdokonaľuje a preto každý deň prináša do reštaurácie nové trendy z gastronómie. Tým vytvárajú penziónu Rosenthal známku kvalitnej prémiovej reštaurácie, ktorá je vyhľadávaná ako širokou verejnosťou, tak aj ľuďmi, ktorí majú radi zážitkovú gastronómiu. ◾ Raňajky formou bohatých švédskych stolov pre ubytovaných. Obedné menu, víkendové menu, sezónne ponuky, tématické kuchyne, svadby a samozrejme catering šitý na mieru, to je len časť služieb, ktoré ponúkame pre každého hosťa, ktorý chce zažiť kvalitu a neopakovateľný zážitok v tejto výnimočnej reštaurácii penziónu Rosenthal.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Vajanského 22; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 06:45 - 20:00
Radi Vás privítame v našom podniku Restaurant and Caffe San Lorenzo s novým majiteľom a novým personálom, ktorí Vás rád obslúži.

Rýchle občerstvenie - na Gastromenu.sk
F. Urbánka 11; 91708 Trnava
Dnes otvorené: 09:00 - 21:00
Rýchle občerstvenie Mňamky od mamky sa teší na vás v obchodnom centre Max na Prednádraží v Trnave. Máme pre vás rýchle a kvalitné jedlá a tak isto každodenné obedové menu.

Tapas & Sweets - na Gastromenu.sk
Františkánska 21; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 11:00 - 15:00
Za všetkým hľadaj mamu :-) Hnacím motorom, šéfkuchárom či skôr šéfkuchárkou a šefpekárkou v Mama`s Minis je Andrea Nováková. Vždy pozitívne naladená mama dvoch malých detí, ktorá zobrala odvahu a rozhodla sa svoj sen zmeniť na skutočnosť. Prinášať kulinársky zážitok svetovej chuti aj pre nás. Prostredníctvom výnimočne lahodných minichuťoviek s medzinárodnou dušou a slovenským srdcom. O mne: Všetko sa to začalo v Madride, kde som strávila nádherný predĺžený víkend s milovanou osobou. Vstúpila som do prekrásnej industriálnej tržnice, ktorá ma ihneď očarila svojou atmosférou, vôňou čerstvého ovocia, zeleniny, sušenej šunky Serrano, choriza, morských plodov, ale najmä všadeprítomných tapas, ktoré sú každodennou súčasťou španielskej národnej kuchyne. Sú to bohato obložené jednohubky pestrých chutí. Podávajú sa ako hlavné jedlo, predjedlo, či len tak ako snack alebo niečo na zahryznutie k pivu, či vínu. Do výroby sladkostí som sa zaľúbila v Taliansku, počas letných brigád v štýlovej cukrárni na juhu Talianska. Učarovala mi najmä rodinná atmosféra a radosť, s ktorou ich pripravovali. Mnohé recepty som si osvojila už vtedy, mnohé obmieňam, kombinujem, dotváram, aby výsledok stál za to. Prečo Mama´s Minis? Dôvod je jednoduchý. Som mamičkou dvoch krásnych detí, pre ktoré žijem, tvorím a pracujem. Záleží mi na tom, čo vložia do úst, preto čo smieme a vieme si vyrábame sami. Takto mám všetko pod kontrolou a ručím za každý kúsok, ktorý z našej dielničky odchádza priamo k vám. Každý sa dovtípi, prečo Minis. Pretože: Čo je malé, to je pekné, v našom prípade aj chutné. Vďaka ich veľkosti si ich môžete dopriať niekoľkokrát za sebou a bez výčitiek. U nás si vyberie každý. Myslíme aj na potravinovo-intolerantných, ktorých je stále viac. Ak si nič nenájdete, spravíme kompromis a vieme to ušiť priamo na vás. Andrea Podmienky objednávky: Pri objednávke našich chuťoviek získavate garanciu kvalitnej chuti a vyrobenia do termínu podľa dohody. Minimálny odber pre vyhotovenie objednávky predstavuje minimálne 10 ks z jedného druhu tapas alebo sweets z našej ponuky. Uvedené ceny sú za 1 ks. Doba dodania: V prípade objednávky do celkového počtu 100 ks je nás potrebné kontaktovať a dohodnúť sa vopred, najneskôr 5 dní pred odberom. Ak sa rozhodnete objednať naše jednohubky na väčšiu slávnosť – napríklad svadbu, ples, raut, … , kontaktuje nás najneskôr 2 týždne pred vašou udalosťou. Radi vám prichystáme to NAJ, ale potrebujeme to vedieť včas. Čo potrebujem k objednávke: Je to jednoduché. Na začiatok si stačí vybrať z našej ponuky a napísať nám presný názov minichuťovky a počet. Objednávku môžete urobiť telefonicky alebo cez e-mail. Nezabudnite uviesť vaše meno, priezvisko a telefónne číslo, aby sme vám objednávku mohli, čo najskôr potvrdiť. V správe ideálne uveďte aj termín vyhotovenia a želaný čas vyzdvihnutia. Na záver: Objednávku si môžete vyskladať na mieru, prísť za nami osobne alebo nás osloviť a nechať nám voľnú ruku. Do vášho rozpočtu pre občerstvenie na svadbu, rodinnú oslavu alebo firemnú párty, prichystáme tie najobľúbenejšie minichuťovky. Pozrite si náš aktuálny cenník a rozhodnite sa. Vaša udalosť, váš výber.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kollárova 20; 917 01  Trnava
Dnes otvorené: 10:00 - 22:00
Vítame Ťa vo svete Sushi. Sortiment jedál sushi, teplé jedlá, dezerty, čínska, thajská či japonská kuchyňa čaká na teba. Špecialitou našej reštaurácie je tzv. bežiace sushi ako jediné na Slovensku - jedlo, ktoré ja na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a Ty si ktorékoľvek z jedál môžeš jednoducho zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania jedál rozdelená na dve časti. Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, 15:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Počas dňa od 10:30 do 21:00 h si môžeš vyberať sushi, teplé jedlá a dezerty z ponuky denného menu, ktoré Ti aj zabalíme so sebou.

Kaviareň - na Gastromenu.sk
Starohájska 9; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 07:00 - 22:00
Kaviareň + vináreň a bar je dizajnovým klenotom patriaci medzi novodobé moderné gastro prevádzky. Našou skvelou kávou Reserva a výberom kvalitných vín ako je hlavne slovenské vinárstvo Golguz, a ďalších niekoľko svetových vinných značiek sa snažíme zaujať tvojho náročného gurmánskeho ducha. Kde aj namiešaním niekoľkých alko aj nealko kokteilov, sa naša ponuka pre teba stáva tou najzaujímavejšou. V našom priestore sa prezentujú aj rôzny kreatívny umelci, ktorí vystavujú svoje diela a tým tématicky dotvárajú kolorit interiéru. Zaujímavosťou je určite aj naša požičovňa kníh, kde vzájomným požičiavaním môžeš u nás nájsť niečo nové. V ponuke máme aj rôzne torty, zákusky a muffiny. Našimi raňajkami (brunchom), ktoré sa skladajú z rôznych pomazánok, bagety, ovocného freshu a kávy sa snažíme vyplniť aj túto časť dňa. Aby si správne naštartovaný, úspešne prešiel svojim celým dňom. Good luck! Príď a zostaň s nami v spojení. WIFI Free. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Piváreň - na Gastromenu.sk
Nižňanského 15; 919 27 Brestovany
Dnes otvorené: 09:00 - 23:00
Pohostinstvo sa nachádza v centre obce Brestovany. V čase obedov si máš možnosť vybrať z našej ponuky obedného menu. U nás si môžeš zorganizovať svoju súkromnú párty, kde podmienky treba dohodnúť na tel. čísle: 0335596645

Bar - na Gastromenu.sk
Halenárska 13; 917 01 Trnava
Dnes otvorené: 08:00 - 16:00
Zdravia ťa Lukáš a Matúš. Príď na drink! To je zvolanie, ktoré potrebuješ počuť v tomto uponáhľanom svete. Z nášho širokéko sortimentu nealka, ľahodnej kávy Lavaza a značkového alkoholu, si vyberieš to, čo potrebuješ na doplnenie tvojej ďalšej energie. Dokonca ti pripravíme ovocný fresh, šitý tebe na mieru. V ponuke máme aj kvalitné cigary. Sme team, krorý ťa svojimi dlhoročnými skúsenosťami z pohostinskej činnosti doma aj zo zahraničia, rád privíta v našom bare Marina - Base. Tak čo, prídeš na drink?

Začíname! On-line donáška na Gastromenu.sk

Naše vývojárske štúdio a hlavne jeho šéf programátor Ľuboš Brežák podali excelentný výkon, a relatívne v krátkom čase je služba on-line objednávok donášky v záverečnej fáze. Vo...
17.02.2019 18:26:14
» čítaj ďalej

Penzión Grand ***

Príď na burger. Zaži čo si ešte nezažil :-)

Pripravili sme pre teba od pondelka až do soboty po 14:00 hodine ponuku burgerov. Grand burger V8 - žemľa maxi, 2...
» čekuj
Aktualizované: 19.02.2019
Penzion-Grand-

Reštaurácia Brooklyn

Chceš si privyrobiť?

Príjmeme brigádnika / čku na jarnú a letnú sezónu. Informácie v bare, alebo na 0907703167...
» čekuj
Aktualizované: 19.02.2019
Reštaurácia: Reštaurácia Brooklyn Reštaurácia: Reštaurácia Brooklyn Reštaurácia: Reštaurácia Brooklyn

Reštaurácia na mlyne

Príď si pochutnať na našich špičkových jedlách. Tu je ponuka na mesiac Február

◾ 0,3l Talianska paradajková polievka s parmezánom 2,50 € ◾ 100g Divinová paštéta s brusnicami, cesnakové h...
» čekuj
Aktualizované: 18.02.2019
Restauracia-na-mlyne

Kimli Pasta

Mal si už môj kurací burger?

Čo si dáš dnes na obed? Ochutnaj môj kurací burger :-)! Objednaj si včas na 0948651451 Pokiaľ máš chuť na ce...
» čekuj
Aktualizované: 18.02.2019
Kimli-Pasta

Kimli Pasta

Objednaj si cestoviny Manzo od Kimli Pasta

Ochutnaj moje cestoviny Manzo. Ingrediencie: cibuľa, hovädzia sviečková, šampiňóny, paradajková omáčka. Objedn...
» čekuj
Aktualizované: 18.02.2019
Kimli-PastaObedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

Reštaurácia - Bistro Pizza Exxpres
Dohnányho 2, 917 02 Trnava

1
4,65 €
mäsité
0,33L Karfiolová s hráškom /9/
2
4,65 €
mäsité
100g Steak z krkovičky na dusenej zelenine, 150g varené zemiaky s pažítkou /7/
3
4,65 €
bezmäsité
100g Vyprážaný eidam, 150g hranolky, 50g domáca tatarská omáčka /1,3,7/
4
4,65 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha /1,3,7/
5
4,65 €
mäsité
250g Penne Pollo /smotana, kuracie mäso, kukurica, syrová omáčka, syr eidam/ /1,3,7/
6
4,65 €
mäsité
500-600g Pizza Al Tonno /tomato, tuniak, cibuľa, olivy, oregano, eidam//1,3,4,7/
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948489489  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Reštaurácia Bono
Bratislavská 15, 917 02 Trnava

1
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Čiernohorský bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
2
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Kuracie medajlónky na grile so smotanovo- horčicovo- medovou omáčkou
180 g. zemiakové krokety
3
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Bravčové pečené sedliacke mäsko, čalamáda
180 g. ryža
4
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Bravčové plátky v rajčinovej omáčke
160 g. knedľa
5
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Kuracie soté po mexicky so smotanou
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
6
3,80 €
bezmäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Vyprážaný syr
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
3,80 €
dietné
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
300 g. Zeleninový šalát so šunkou a syrom, americký dressing, toast
8
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0907556100, 0904646675  Prajeme Vám dobrú chuť!Šalát zdarma platí len pri konzumácii v reštaurácii,na rozvoz sa účtuje 0,20 €. Rozvoz robíme od 4 ks obedov,len zazmluvneným firmám.
Penzión - Penzión Rosenthal
Ružindol 129, 919 61 Ružindol

1
4,80 €
mäsité
Držková polievka 0,33 L. Obsahuje 1
120 g Zapekaný kurací rezeň so šunkou a syrom, slovenská ryža, šalát. Obsahuje 1,7
2
4,80 €
mäsité
Držková polievka 0,33 L. Obsahuje 1
120 g Bravčové na diabolský spôsob, zemiakové pyré. Obsahuje 1,7
3
4,50 €
bezmäsité
Držková polievka 0,33 L. Obsahuje 1
300 g Moravské koláče. Obsahuje 1,3,7
Denné menu podávame od: 10:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0335549312  Prajeme Vám dobrú chuť. Mäso je uvádzané v surovom stave. Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho.
Reštaurácia - Reštaurácia Brooklyn
Jána Bottu 29, 917 01 Trnava

1
4,90 €
mäsité
Kelová polievka
Živánska na plechu, varené zemiaky s medvedím cesnakom, kyslá uhorka
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905500691  Môžeš si vybrať aj s našich stálych obedných menu. Tu je ponuka: 2. Vyprážaný syr, hranolky, tatarka 3. Zeleninový šalát s kuracím mäsom, toast 4. Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, kyslá uhorka 5. Grilovaný encián, varené zemiaky, čučoriedková omáčka
Reštaurácia - Reštaurácia K&H
Štúrova 3, 919 04 Smolenice

1
4,00 €
mäsité
0,33 l. Mrkvová s ovsennými vločkami
Bratislavské bravčové pliecko /100/,knedle
2
4,00 €
mäsité
0,33 l. Mrkvová s ovsennými vločkami
Segedínsky bravčový guláš Špeciál /100 g./, knedle
3
4,00 €
mäsité
0,33 l. Mrkvová s ovsennými vločkami
Vyprážaný kurací stehenný rezeň /100g/,opekané zemiaky,kapustový šalát s červenou repou
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0335586244, 0905205391  Prajeme Vám dobrú chuť!
Hotel - Hotel Barbakan****
Štefánikova 11, 91701 Trnava

1
5,40 €
mäsité
1/4l Zeleninová s haluškami (1,3,9)
100g Maďarský guláš (1)
120g Knedľa (1,3,7)
2
5,40 €
mäsité
1/4l Zeleninová s haluškami (1,3,9)
100g Bravčové medailónky a la Barbakan (1)
150g Pečené zemiaky,kapustový šalát
3
5,40 €
mäsité
1/4l Zeleninová s haluškami (1,3,9)
100g Pikantné kuracie soté so zeleninou (1)
150g Dusená ryža
4
4,90 €
bezmäsité
1/4l Zeleninová s haluškami (1,3,9)
200g Domáce šúlance s opraženou strúhankou poliate maslom (1,3,7)
5
7,40 €
mäsité
1/4l Zeleninová s haluškami (1,3,9)
120g Grilovaný losos na bylinkách (1,4)
100g Varené zemiaky,zeleninové obloženie
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905285329   Naše mäso je od slovenských dodávateľov. Prajeme Vám dobrú chuť.
Pizzéria - Zemo pizzéria
Kalinčiakova 1, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33l Lusková kyslá polievka
100g Pečené mäsové hniezda plnené syrom a smotanou, zemiaky
250g Zapekaná zelenina s kuracím mäsom a syrom, zeleninový šalát
250g Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom
2
4,90 €
mäsité
Pizza menu
350g Šunková
350g Mozarella
350g Pikantná
3
4,90 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0918880672  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Treeclub bar & restaurant
SNP 87, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
mäsité
Hrachová krémová polievka, krutóny 0,33l (1,3,7,9)
Živánska v alobale (kuracie mäso, klobása, zemiaky, cibuľa, paprika), nakladaná zelenina 300g/50g (1,3,7)
2
4,50 €
mäsité
Hrachová krémová polievka, krutóny 0,33l (1,3,7,9)
Penne so smotanovou omáčkou, kuracie mäso, kukurica 300g (1,3,7)
3
3,90 €
mäsité
Hrachová krémová polievka, krutóny 0,33l (1,3,7,9)
Vyprážaný karfiol, varené zemiaky, tatárska omáčka 130g/150g/50g (1,3,7)
4
6,90 €
mäsité
Hrachová krémová polievka, krutóny 0,33l (1,3,7,9)
Kačacie stehná podávané s višňovou omáčkou a s farebnými zemiakovými šúľancami 250g/150g (1,3,7)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0950332332  Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Lovecká koliba u Michala
Bratislavská 19, 917 02 Trnava

1
3,90 €
mäsité
0,33l Francúzska polievka s mušličkami
120g Vyprážaný bravčový rezeň plnený gazdovskou slaninkou a údeným syrom
150g zemiaky na cibuľke
2
3,90 €
mäsité
0,33l Francúzska polievka s mušličkami
120g Grilovaný kurací plátok s jemnou syrovo-smotanovou omáčkou
150g gratinované zemiaky
3
3,90 €
mäsité
0,33l Francúzska polievka s mušličkami
120g Bravčové výpečky s karamelizovanou kapustou
180g knedľa
4
4,20 €
mäsité
0,33l Francúzska polievka s mušličkami
120g Mexický hovädzí guláš s hráškom
150g ryža, syr
5
3,90 €
mäsité
0,33l Francúzska polievka s mušličkami
350g Bryndzové halušky so slaninkou
6
3,90 €
bezmäsité
0,33l Francúzska polievka s mušličkami
120g Vyprážaný karfiol
150g varené zemiaky, tatárska omáčka
7
3,90 €
bezmäsité
0,33l Francúzska polievka s mušličkami
300g Jahodové guličky s opraženou strúhankou, medom a orechami
8
2,40 €
mäsité
0,5l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou + 2 ks chlieb
0,33l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou k dennému menu za príplatok + 0,80 €
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0907329792  Objednávky prijímame na tel. č. 0907 329 792 do 10:00. Cena dovozu je pre 1 obed = 2 €, 2 obedy = 1 €, 3 a viac obedov = zdarma.
Americká reštaurácia - Elephant Diner
Nová 6A, 917 01 Trnava

1
7,30 €
mäsité
125 g. Boston Burger - podávaný s cibuľovými krúžkami, hranolkami alebo mix šalátom
žemľa so sezamom, vyprážaný syr, ľadový šalát, paradajka, tatárska omáčka - A 1, 3, 7, 11
2
6,50 €
mäsité
150 g. Classic tortilla
kuracie prsia, ľadový šalát, paradajka, sladkokyslá omáčka - A 1, 6, 7
3
6,30 €
mäsité
250 g. Portland sandwich - podávaný s 200g hranolkami, 3ks cibuľovými krúžkami, alebo 200g čerstvým šalátom
plátky delikates šunky, cheddar syr, ľadový šalát, paradajka, majonéza - A 1, 3, 7
4
4,30 €
bezmäsité
200 g. Spartans classic
rucola, baby špenát, ľadový šalát, olivy, červená cibuľa, balsamico ocot, panenský olivový olej - A 6
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0914124545  Zaži americký sen už aj v Trnave :-)! Burgre, sandwich-e, tortilly, šaláty ale aj také americké palacinky sú vychytávky, ktoré môžeš u nás ochutnať. Americkú reštauráciu Elephant Diner nájdeš v obchodnom centre The Mall Trnava, hneď vedľa Rebuy Stars Casino. Tak čo, prídeš to roztočiť po americky? Tešíme sa na teba a čakáme ťa :-)
Reštaurácia - Running Sushi
Kollárova 20, 917 01  Trnava

1
5,50 €
mäsité
Švédske stoly (pozri fotografie v našej prezentácii)
2
9,90 €
mäsité
Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Denné menu podávame od: 10:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0335583473, 0903509182  Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba.
Reštaurácia - Pizza Roman
Družstevná 716, 919 21 Zeleneč

1
4,10 €
mäsité
0,33l gulášová polievka
120g bačovský bravčový rezeň, varené zemiaky, kapustový šalát
250g šunkové fliačky, kyslá uhorka
120g bravčový rezeň, hranolky, tatarská omáčka
120g vysmážaný syr, hranolky, tatarská omáčka
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948110555, 0335536555  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - History pizzéria, café bar, disko
Trojičné námestie 11, 917 01 Trnava

1
4,90 €
mäsité
0,33l Slepačí vývar s rezancami 1,3,7,9,12
120g Zapekané kuracie s mozarellou,bazalkou,suš.paradajkou 100g opekané zemiaky1,3, 7,12
2
4,50 €
mäsité
250g Rizoto s pórom,slaninkou a šampiňónmi 1,7,
3
4,50 €
mäsité
300g Mozzarella pizza 1,3,7,
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0335514088  Náhradné menu každý deň Vyprážaný 100 g bravčový alebo 100g kurací rezeň s 100g hranolkami 4,90,-€ obsahuje 1,3,7 Prajeme Vám dobrú chuť!
Samoobslužná jedáleň - Bufet u Jozefa
SNP 115, 919 04 Smolenice

1
1,50 €
mäsité
0,33l. Gulášová polievka
2
1,60 €
mäsité
0,33l. Držková polievka
3
1,20 €
mäsité
0,33l. Fazuľová polievka
4
3,50 €
mäsité
Bravčové na zelenine, ryža
5
3,20 €
mäsité
Kurací perkelt, cestovina
6
3,20 €
mäsité
Bravčové rizoto
7
3,20 €
mäsité
Plnená placka m§som a zeleninou
8
3,50 €
mäsité
Kôprová omáčka, fašírka, knedľa
Denné menu podávame od: 10:00 do: 13:00  
Rezervácie: 0905652375  Pokiaľ si nevyberieš z našej ponuky denného menu, máme aj stálu ponuku: Pečené koleno, horčica, chren, pečivo/chlieb 10 dkg 1,50 €. Prajeme dobrú chuť :-)
Reštaurácia - Zbojnícke Bašty
Horné Bašty 4, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
0,33l Šošovicová kyslá, báleš/ Slepačí vývar s rezancami, 1, 3
120g Cíferský rezeň, 1/2 ryža, 1/2 hranolky, 1, 3, 4
2
4,10 €
mäsité
120g Vyprážané kuracie pečienky, zemiaková kaša, uhorka, 1, 3
3
4,10 €
mäsité
120g Perkelt z kuracích stehien, halušky, 1
4
4,10 €
bezmäsité
250g Brokolicový nákyp s karfiolom a syrom, varené zemiaky, 1, 3, 4
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0905612368  Každý deň Vám v čase denného menu ponúkame: Vyp. kurací / bravčový rezeň, opek. zemiaky / ryža, obloha v cene 4,10 €. ALERGÉNY SÚ UVEDENÉ NA DRUHEJ STRANE JEDÁLNEHO LÍSTKA.
Reštaurácia - Pub-Pizza-Restaurant Havran
Kultúrny dom - SNP 87, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
mäsité
Hrachová polievka s údeným mäsom 1
Čevabčiči,varené zemiaky,horčica,cibuľa 1,3,7
2
4,50 €
mäsité
Hrachová polievka s údeným mäsom 1
Kurací plátok zapekaný broskyňou a syrom,dusená ryža s hráškom 1,7
3
3,90 €
mäsité
Hrachová polievka s údeným mäsom 1
Žemľovka s jablkami a tavrohom,horalka 1,3,7
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0335586488  Prajeme Vám dobrú chuť!
Penzión - Penzión Grand ***
T. Vansovej 7, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
Sedliacka krúpková s klobásou ,chlieb (1)
Zapekané kuracie prsia s camembertom a brusnicami ,ryža (1,3,7)
2
4,10 €
mäsité
Debrecínsky guláš ,kolienka (1)
3
4,10 €
bezmäsité
Špenátové halušky so šunkovo-syrovou omáčkou (1,7)
4
6,50 €
mäsité
VIP- Piccata alla milanese (vyprážaná brav.panenka v parmezáne ,špagety s pomodoro omáčkou) (1,3,7)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905749538, 0335333687  Možnosť zameniť obedné menu za: Vyprážaný syr alebo encián, hranolky, tatárska omáčka. Gramáž surovín: Polievka 0,33l, mäso v surovom stave 130g, príloha v uvarenom stave 200g, cestoviny 300g, šalát ako príloha 70g, váha tepelne upraveného mäsa 80g. Alergény sú uvedené v našom jedálnom lístku. Dobrú chuť :-)
Samoobslužná jedáleň - San Lorenzo
Vajanského 22, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
0,33l Ukrajinský boršč
0,33l Ostrokyslá polievka
120g/200g Bravčový černohorský rezeň, posypaný strúhaným syrom, varené zemiaky (1,3)
2
4,10 €
mäsité
0,33l Ukrajinský boršč
0,33l Ostrokyslá polievka
120g/200g Chakhokhbili (Gruzínska špecialita - kuracie stehná v pomodorovej omáčke), jazmínová ryža
3
3,70 €
mäsité
0,33l Ukrajinský boršč
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Zeleninové lasagne so syrom (7)
4
3,70 €
mäsité
0,33l Ukrajinský boršč
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Palacinky s tvarohom, lesným ovocím a šľahačkou, preliate čokoládovým topingom
5
4,10 €
mäsité
0,33l Ukrajinský boršč
0,33l Ostrokyslá polievka
400g Pizza Funghi so šunkou (1,3,7)
6
4,90 €
mäsité
0,33l Ukrajinský boršč
0,33l Ostrokyslá polievka
150g/200g Bravčová panenka po taliansky s ovčím syrom, zemiakové pyré (7)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0917716701  Cena menu je vrátane šalátu. Polievka k menu je 0,30 Eur. Cena polievky bez menu je 1,00 Eur. Ku každému menu v reštaurácii 2 dcl citronády a malý dezert zdarma. Rozvoz jedál na t.č. 033 5586014 (objednávky od 7,30 do 20,00 hod., rozvoz denného menu je od 11,00 hod. do 21.00 hod.). Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Zmena jedálneho lístka vyhradená. Minimálna objednávka 2x denné menu, rozvoz 1,00 Eur. Všetky jedlá sú zahusťované s kukuričným škrobom. XXL menu (za doplatok 1,00 Eur o tretinu väčšia porcia). NOVINKA: Rozvoz denného menu do 21.00 hod.(posledná objednávka o 20,00 hod.)
Pizzéria - Pizza & restaurant Halenár
SNP 298/67, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
mäsité
Polievka:Boršč
1.Krčmárský špíz s nivovou omáčkou, opekané zemiaky,šalátik(7)
2
4,50 €
mäsité
Polievka:Boršč
2.Pizza:saláma,olivy,syr(1,3,7)
3
3,90 €
mäsité
Polievka:Boršč
3.Bravčové rizoto s čínskou zeleninou a syrom,ulansky šalát
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0907730343  Náhradné menu na celý týždeň: Menu polievka + Vyprážaný kurací rezeň, ryža, zeleninový šalát za 4,90 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Reštaurácia Sessler
Pri kalvárii 17, 917 01 Trnava

1
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l šošovicová s párkom, chlieb
I. 150g kuracie enchiladas, zeleninová obloha
Dezert: wafle s čokoládou
2
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l šošovicová s párkom, chlieb
II. 150g bratislavské pliecko, halušky
Dezert: wafle s čokoládou
3
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l šošovicová s párkom, chlieb
III. 250g dva domáce langoše s cesnakom (kečup, tatarská, syr
Dezert: wafle s čokoládou
4
4,60 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l šošovicová s párkom, chlieb
IV. 350g grécky šalát, toast
Dezert: wafle s čokoládou
Denné menu podávame od: 10:30 do: 14:00  
Rezervácie: 0911700346  Alebo do vypredania. Rozvoz menu od 10:00 - 14:00. Minimálna hodnota objednávky 5,- €. Obal na menu a rozvoz vrámci Trnavy je zdarma. Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie Sessler.
Bistro - Saigon
Študentská 29, 917 01 Trnava

1
3,80 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l šošovicová s párkom, chlieb
Menu polievka: 0,33L Zeleninová s krupicovými haluškami
2
3,80 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l šošovicová s párkom, chlieb
Menu polievka: 0,33L Zeleninová s krupicovými haluškami
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0911369109  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Tenis café
Sokolská 51, 919 43 Cífer

1
1,10 €
bezmäsité
Fazuľová polievka na kyslo 0,33l alergén múka mlieko sója
Smotanový osuch
2
3,20 €
mäsité
Bravčová panenka 120g šampionová omačka
Pečené zemiaky v šupke 180g, kapustový šalát 50g
3
3,20 €
mäsité
Kuracie rizoto so zeleninou 320g
4
2,90 €
mäsité
Obedový šalát 320g (varené kur.prsia, vajíčko, zelerový dressing a zelenina, pizzastangle)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0335599195, 0903751732  Alebo do vypredania.
Samoobslužná jedáleň - Best food
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie, 91701 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33 l Zeleninová polievka s mäsovo-krupicovými haluškami 1,3
260 g Pečené kuracie stehno, ryža, kompót 1
0,2 l nealko
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Zeleninová polievka s mäsovo-krupicovými haluškami 1,3
120/82 g Čevabčiči (horčica, cibuľa), zemiaky 1,3,10
0,2 l nealko
3
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Zeleninová polievka s mäsovo-krupicovými haluškami 1,3
420 g Zapekaná brokolica so syrom a smotanou, šalát 1,3,7
0,2 l nealko
4
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Zeleninová polievka s mäsovo-krupicovými haluškami 1,3
320 g Palacinky s džemom a čokoládovou polevou 1,3,7
0,2 l nealko
5
4,20 €
dietné
0,33 l Zeleninová polievka s mäsovo-krupicovými haluškami 1,3
300 g Zeleninový šalát s červenou repou a mäsovými guličkami, dressing 1,3,7
0,2 l nealko
Denné menu podávame od: 11:00 do: 13:00  
Rezervácie: 0333245252  
Reštaurácia - Corinthia
Bučany 120, 919 28 Bučany

1
4,20 €
mäsité
Paradajková s kapustou
Zapekané karé,ryža(slanina,niva,cibuľa)
2
4,20 €
mäsité
Paradajková s kapustou
Kurací gordon blue,zemiakové pyré,šalát
3
4,20 €
mäsité
Paradajková s kapustou
Čevabčiči,varené zemiaky,horčica,cibuľa
4
4,20 €
mäsité
Paradajková s kapustou
Zeleninový šalát s mozarellou a proschiutom,balzamico,bylinková bageta
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948169688  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Steak House
Pekárska 39, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,25 l Hrstková polievka 1*
100 g Pikantné kuracie soté v zemiakovej placke 1*,3*
2
3,60 €
mäsité
0,25 l Hrstková polievka 1*
250 g Grécky šalát s toustami 7*
3
5,50 €
mäsité
0,25 l Hrstková polievka 1*
120 g Grilované bravčové karé s barbecue omáčkou, ryža
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0335515887  Gramáž príloh: ryža, zemiaky, cestovina, knedľa 150 g, omáčka 0,1 dcl. Každý deň v ponuke: 100 g Vyprážaný hydinový rezeň, varené zemiaky, polievka v cene 4,20 €, 100 g Vyprážaný syr, varené zemiaky, tatárska omáčka, polievka v cene 4,20 €! Prajeme Vám dobrú chuť! 1*- 14*označené alergény: l. Obilniny obsahujúce lepok, 2. Kôrovce, 3. Vajcia, 4. Ryby, 5. Arašidy, 6. Sójové zrná, 7. Mlieko, 8. Orechy, 9. Zeler, 10. Horčica, 11. Sezamové semená, 12. Kysličník siričitý a siričitany, 13. Vlčí bôb, 14. Mäkkýše
Piváreň - Hostinec u Jozefa
Nižňanského 15, 919 27 Brestovany

1
2,90 €
mäsité
Hrstková povievka
Sviečková na smotańe,knedla
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0335596645  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Pizza na Výslní
Krátka 13, 919 34 Biely Kostol

1
4,20 €
mäsité
0,25l Zeleninová zasmažená
120 g Zapekané kuracie v smotanovej omáčke
200 g Dusená ryža
2
4,20 €
bezmäsité
0,25l Zeleninová zasmažená
300 g Granatiersky pochod
50 g Kyslá uhorka
3
4,20 €
mäsité
0,25l Zeleninová zasmažená
120 g Vyprážaný bravčový rezeň
200 g Opekané zemiaky
50 g Kapustový šalát
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905411522  
Reštaurácia - Reštaurácia Deliviet
Trstínska 3, 917 01 Trnava

1
6,00 €
mäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka / Kuracia polievka
Grilované kuracie steak posypané sezamom v sladko-pikantnej omáčke s ryžou a kapustovým šalátom 200g
2
5,50 €
bezmäsité
Jemná pikantná vietnamská polievka / Kuracia polievka
Jarné závitky s tenkými ryžovými rezancami a kapustovým šalátom 200g
3
6,90 €
mäsité
Krevetová polievka 0,2l: Shushi nigiri mix (losos nigiri 2ks, avokádo nigiri 2ks, krab nigiri 2ks, maslová ryba nigiri 2ks)
4
6,90 €
mäsité
Krevetová polievka 0,2l: Sake roll grill 8ks, maslová ryba nigiri 2ks
5
6,90 €
mäsité
Krevetová polievka 0,2l: Ebi roll (smažené krevety, avokádo obalené v sezame) 8ks maslová ryba nigiri 2ks
Denné menu podávame od: 09:00 do: 21:00  
Rezervácie: 0948877378  Prajeme Vám dobrú chuť, DeliViet Street Food Trstínska cesta 675/3, 917 01 Trnava Informácie o prítomnosti alergénov Vám rada poskytne obsluha.
Penzión - Reštaurácia na mlyne
Mlynárska 14, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou

1
4,90 €
mäsité
Hŕstková polievka s údeninou
Pečená krkovička na čiernom pive, šťuchané zemiaky na bravč. masti, kyslé uhorky 1,10
2
4,90 €
mäsité
Hŕstková polievka s údeninou
Kuracie karbonátky so slaninkou na hríbikovej omáčke, zemiakové pyré 1,3,10
3
4,90 €
mäsité
Hŕstková polievka s údeninou
Zeleninový šalát s gril. čerstvým tuniakom, vareným vajíčkom a opečenou bagetkou 1,3,7,11
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0918907418, 0905822275  Ak nemáte radi menu polievku v daný deň, radi Vám ju zameníme za slepačí vývar s rezancami, mäsom a zeleninou. Gramáž mäsa v surovom stave je 100g, gramáž prílohy 200g. Zeleninové šaláty, cestoviny a múčne sladké jedlá majú gramáž 300g. Bezmäsité jedlá 100g. Obsah polievky je 0,22l. Pri zámene prílohy Vám bude zaúčtovaný poplatok 0,30 €. Kolektív reštaurácie a penziónu Na Mlyne Vám praje dobrú chuť.


Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy 

O nás

Kontakty Gastromenu.sk

Zásady ochrany osobných údajov

Vstup pre klientov

 

 

 

Zostaň v spojeníNaši partneri
ranislav Brežák - Instagram Vinotéky & vinárne Trnava - Live Lionel penzión

Webmaster: » WGM, s.r.o. - all rights reserved