Čo ti chýba na Gatromenu ? Pridaj svoj podnik na Gatromenu


Cviklovo čokoládový tart (bez lepku a laktózy)

Prezreté banány si vidličkou riadne roztlačíme a vymiešame na kašu. Pridáme rozpustené vegan maslo a postupne ostatné suché suroviny. Samozrejme môžete použiť v recepte aj klasické...


Ako nakupovať so zľavou na Gastromenu.sk, prečo sa registrovať?

V prvom rade je to hlavne sporenie si kreditov, ktoré sa dajú uplatniť ako zľava pri nákupe jedál v on-line donáške na Gastromenu.sk.

Po druhé, je to možnosť sa zúčastňovať výherných kvízov, v ktorých sa súťaží o hodnotné ceny.

Po tretie, možnosť zhodnotiť svoju návštevu reštaurácie (podniku) a udeliť tak počet odpovedajúcich hviezdičiek spokojnosti, alebo napísať pozitívnu / negatívnu recenziu.

Ako štvrtú výhodu by sme mohli spomenúť aj to, že po registrácii odpadávajú opakované vyplňovanie povinných políčok ako meno, adresa a pod. Takže stačí sa potom už len prihlásiť a jedným kliknutím si objednať svoje jedlo alebo nápoj do práce, alebo až k sebe domov.

(blog pokračuje ďalej, čítaj dolu)
Nakupovanie so zľavou

Vráťme sa k prvému bodu a to je sporenie kreditov. Doba telefonických objednávok pomaly nahrádza objednávanie jedál a nápojov uskutočnené spôsobom on-line. Percentuálny podiel je zatiaľ tak 10 ku 3 v prospech telefonovaniu. Generácia sa však mení a prichádzajú nástiletí, ktorí v používaní elektronických systémov sú ako doma. Kde po niekoľkých našich sondách v radách mladých sme dostali odpoveď tipu "konečne, ja telefonovať nebudem, ja si budem objednávať on-line".Takže aké z toho plynú výhody?

Myslíme si, že výhody sú už pri samotnom výbere, keď si človek nezapamätá obsah svojej objednávky. Má tak možnosť urobiť a kedykoľvek skontrolovať objednávku, kde sa vyvaruje neskôr tomu nechcenému, tomu čo si vlastne objednať nechcel. Takpovediac, môže v košíku pridávať a uberať jedlá alebo nápoje, a môže ich doslova kombinovať alebo podľa potreby zamieňať.

Druhou a myslíme si aj asi najpodstatnejšou vecou je okamžité zobrazenie ceny objednávky. Kde má možnosť rozhodnúť sa uplatniť nasporené kredity a znížiť tak cenu svojej objednávky. Pre tých sporonlivejších vzniká možnosť pri on-line objednávke priam kúpiť jedlo alebo nápoje zadarmo. Samozrejme to ale záleží od výšky nasporeného kreditu.

Pokiaľ by si chcel vyjadriť svoj názor, môžeš tak učiniť na našom Facebooku alebo Instagrame.

Do objednávania tvoje Gastromenu.sk


Aktualizované: 25.07.2019
Autor: Gastromenu.sk Zdroj: Foto a text Branislav Brežák