logo-www.gastromenu.sk

Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy

Klient prihlásenieKúp vianočný darček v Dome vína Výnimočné slovenské potraviny z vlastných fafiem - Farm Foods
Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kollárova 20; 917 01  Trnava
Vítame Ťa vo svete Sushi. Sortiment jedál sushi, teplé jedlá, dezerty, čínska, thajská či japonská kuchyňa čaká na teba. Špecialitou našej reštaurácie je tzv. bežiace sushi ako jediné na Slovensku - jedlo, ktoré ja na točiacom páse popri boxoch na sedenie, a Ty si ktorékoľvek z jedál môžeš jednoducho zobrať. Reštaurácia je podľa spôsobu podávania jedál rozdelená na dve časti. Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, 15:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba. Počas dňa od 10:30 do 21:00 h si môžeš vyberať sushi, teplé jedlá a dezerty z ponuky denného menu, ktoré Ti aj zabalíme so sebou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Sokolská 51; 919 43 Cífer
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Hotel - na Gastromenu.sk
Kapitulská 12; 917 01 Trnava
Trojhviezdičkový hotel sa nachádza v historickom centre Trnavy a ponúka okrem príjemného prostredia aj výhľad na starobylé hradby, ktoré kedysi chránili kráľovské mesto. V okolí hotela je veľa zelene a je v tichej lokalite mesta. V našej reštaurácii si môžete pochutnať na rôznych špecialitách slovenskej a medzinárodnej kuchyne, posedieť si v Café bare pri vôni kávy, čaji, prípadne ochutnať rôzne druhy miešaných nápojov. Využiť aj naše ubytovanie, ktoré je zariadené v modernom štýle. Otváracie hodiny reštaurácie sú po. - št. od 10:30 do 22:00 hod., pia., so., ne. od 10:30 do 24:00 hod. Otváracie hodiny Café baru sú po - št. od 08:00 do 22:00 hod., pia., so. od 08:00 do 24:00 hod., ne od 10:00 do 22:00 hod. Ponúkame možnosť poriadať rodinné oslavy, svadby, semináre, firemné večierky, školenia v priestoroch nášho hotela, ale aj formou cateringu, t. j. poskytovanie reštauračných služieb v priestoroch vybraných mimo nášho podniku s použitím nášho hotelového servisu (príbory, porcelán), s našim personálom a našou kuchyňou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpečuje aj rozvoz obedov pre okolité firmy. Prevádzka dokáže zabezpečiť aj stravovanie vo Vašich príbytkoch s komplet servisom. Všetko je na objednávku. V podniku môžete využiť aj malú herňu s výhernými automatmi. V letných mesiacoch sa otváracie hodiny upravujú vedúcim prevádzky. V sobotu v čase od 18:00 - 21:00 h pečieme pizzu, na ktorej si pochutí každý náš hosť. Dobrú chuť!

Hotel - na Gastromenu.sk
Štefánikova 11; 91701 Trnava
Reštaurácia sa nachádza priamo v historickom centre mesta. Trnava (maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau, lat. Tyrnavia) je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska. Leží v centre Trnavskej pahorkatiny v nadmorskej výške 146 m n. m., vo vzdialenosti 45 km severovýchodne od Bratislavy. Kedže Trnava je na Slovensku jedným z najdôležitejších centier rímsko-katolíckej cirkvi a stojí tu množstvo jej kostolov, dostala prezývku „Malý Rím“. Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan**** Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Bar - na Gastromenu.sk
Halenárska 13; 917 01 Trnava
Zdravia ťa Lukáš a Matúš. Príď na drink! To je zvolanie, ktoré potrebuješ počuť v tomto uponáhľanom svete. Z nášho širokéko sortimentu značkového alkoholu, nealka a kávy Lavaza vyberieš to, čo potrebuješ na doplnenie tvojej ďalšej energie. Dokonca ti pripravíme ovocný fresh, šitý tebe na mieru. V ponuke máme aj kvalitné cigary. Sme tím, krorý ťa svojimi dlhoročnými skúsenosťami z pohostinskej činnosti aj zo zahraničia, rád privíta v našom bare Marina - Base. Tak čo, prídeš na drink?

Bistro - na Gastromenu.sk
Študentská 29; 917 01 Trnava
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Rýchle občerstvenie - na Gastromenu.sk
Pekárska 14; 917 01 Trnava
Nachádzame sa na Pekárskej ulici vo dvore Tirna. Našou jedinečnou ponukou ako sú burgre, tortily a nugety sa prezentujeme už pri veľa našich spokojných zákazníkov, kde aj ty sa môžeš stať jedným z nich. Príď ochutnať a uvidíš sám. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Naša reštaurácia sa nachádza v centre mesta. V obchodnej uličke, ktorá patrila medzi najdôležitejšie v celej histórii Trnavy. V našej reštaurácii si vždy vychutnáš domáce dobroty. Treba jesť, aby sa žilo a nie žiť, aby sa jedlo.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
SNP 87; 919 04 Smolenice
Uniknite ruchu mesta a nechajte sa zlákať príjemne živým kľudom. Náš bar s reštauráciou sa nachádza v centre Smoleníc, neďaleko Trnavy v prostredí Malých Karpát. Jedlá v našom jedálnom lístku sú chutné a dobijú vás tou správnou energiou. Čerstvosť, kvalita, ale aj originálne podanie v kombinácií s vašim obľúbeným nápojom sú našou ponukou pre vás. Sortiment jedál á la carte dopĺňame aktuálnou sezónnou ponukou. V pracovných dňoch pre vás pripravujeme denné menu, ku ktorému od nás dostanete chutný dezert grátis. Reštaurácia Treeclub Smolenice je podnik, v ktorom máte na výber. Sviežosť, otvorenosť, energiu tú dotvára kombinácia skla, lomených slnečných lúčov a zelene v našej vrchnej časti reštaurácie. Jej kapacita je 50 osôb. Útulnosť a súkromie… to sú prednosti našej spodnej časti reštaurácie. Nachádzajú sa tu dve miestnosti s vlastným barom. Prvá miestnosť má kapacitu 40 osôb a druhá je pre 35 osôb. Výborné miesto, pre súkromné oslavy, stretnutia, ochutnávky, ale aj tematické párty. Naša reštaurácia vám aj vašim hosťom ponúka komfortné parkovanie priamo pred budovou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bučany 120; 919 28 Bučany
Naša reštaurácia je tou, kde stráviš tie chvíle, ktoré v gastronómii vyhľadávaš. Či už pri návšteve obedu alebo večere, ale aj pri poriadaní tvojej alebo firemnej oslavy. Sme moderne zariadená reštaurácia s profesionálnym prístupom všetkých, ktorí u nás pracujú. Tak neváhaj a navštív nás :-)

Penzión - na Gastromenu.sk
T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Penzión Grand*** sa nachádza mimo centra mesta Trnavy (smer obec Biely Kostol). Radi Vás privítame v priestoroch penziónu. Ponúkame príjemné posedenie v útulnom prostredí, oslavy, jubileá, svadby, promócie, stretávky, firemné akcie a večierky, prezentácie, kary. Denné a večerné menu, zabíjačkové špeciality, domáca huspenina, tatarák, posedenie pri vínečku atď. Vo všetkých priestoroch vysokorýchlostný internet Wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Pranie a žehlenie šatstva, rozvoz obedov do 15 km. Tešíme sa na Vašu návštevu! Kamenný mlyn vzdialený 2 km, vhodný pre strávenie voľných chvíľ, cyklistika a joging. Vo vzdialenosti do 1 km možnosť využitia posilňovne, tenisových kurtov aj počas zimných miesiacov v krytej hale. Novovybudovaná kruhová križovatka s prepojením na obchvat výhodne spája štvrť s dialnicou na smer Nitra, Bratislava, Žilina.

Kaviareň - na Gastromenu.sk
Starohájska 9; 917 01 Trnava
Kaviareň + vináreň a bar je dizajnovým klenotom patriaci medzi novodobé moderné gastro prevádzky. Našou skvelou kávou Reserva a výberom kvalitných vín ako je hlavne slovenské vinárstvo Golguz, a ďalších niekoľko svetových vinných značiek sa snažíme zaujať tvojho náročného gurmánskeho ducha. Kde aj namiešaním niekoľkých alko aj nealko kokteilov, sa naša ponuka pre teba stáva tou najzaujímavejšou. V našom priestore sa prezentujú aj rôzny kreatívny umelci, ktorí vystavujú svoje diela a tým tématicky dotvárajú kolorit interiéru. Zaujímavosťou je určite aj naša požičovňa kníh, kde vzájomným požičiavaním môžeš u nás nájsť niečo nové. V ponuke máme aj rôzne torty, zákusky a muffiny. Našimi raňajkami (brunchom), ktoré sa skladajú z rôznych pomazánok, bagety, ovocného freshu a kávy sa snažíme vyplniť aj túto časť dňa. Aby si správne naštartovaný, úspešne prešiel svojim celým dňom. Good luck! Príď a zostaň s nami v spojení. WIFI Free. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Vajanského 22; 917 01 Trnava
Radi Vás privítame v našom podniku Restaurant and Caffe San Lorenzo s novým majiteľom a novým personálom, ktorí Vás rád obslúži.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Jedáleň sa nachádza v OD Jednota na 3. poschodí. Príďte ochutnať jedlo varené s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Zabezpečujeme kompletný catering.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pekárska 39; 917 01 Trnava
Klimatizovaný podnik sa nachádza v centre mesta. Interiér je v drevennom sedliackom štýle s poschodím.

Pizzéria - na Gastromenu.sk
Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu.

Penzión - na Gastromenu.sk
č.d. 129; 919 61 Ružindol
Náš rodinný penzión s reštauráciou sa nachádza v obci Ružindol, ktorá je jednou zo zástavok Malokarpatskej vínnej cesty. V našej klimatizovanej reštaurácii si môžete pochutnať na výborných jedlách z jedálneho lístku ktorý je obohatený dennými ponukami z čerstvých potravín. Veľkou obľubou sú i denné menu ktoré sa podávajú i počas víkendov. Spoločenská sala je ideálna na rôzne spoločenské akcie: svadby, plesy, vianočné párty, rodinné oslavy, firemné podujatia, prezentácie, smútočné posedenia. Ponúkame aj ubytovanie vo vkusne zariadených a dobre vybavených izbách (minibar, TV, satelit, Wifi- free, klíma). Ponúkame i kompletné cateringové služby. Blízke i vzdialenejšie okolie Ružindolu je ako stvorené na prechádzky, turistiku alebo cyklistiku.

Hotel - na Gastromenu.sk
Kamenná cesta 2; 91701 Trnava
Hotel sa nachádza v rekreačnej časti Kamenný mlyn v Trnave. Poľovnícky štýl je doménou hotela a dokazuje to aj naša mini zoo, do ktorej Vás tiež pozývame. Po jej prehliadke si môžete oddýchnuť v našej reštaurácií, alebo využiť náš hotel. Hotel disponuje vlastným parkoviskom, na ktorom môžu hostia bezplatne parkovať. Parkovisko je počas nočných hodín strážené.

Bar - na Gastromenu.sk
Sladovnícka 15; 917 01 Trnava
Laser Game je úžasná moderná tímová hra. Nepoznáte? Čítajte ďalej! Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, nový typ zábavy, pri ktorej sa kráľovsky pobavíte a zároveň si zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou! Beháte v Aréne, v ktorej je okrem osvetlených prekážok takmer dokonalá tma, okolo vás hustá hmla, krčíte sa za prekážkami a strieľate po ostatných protihráčoch, ktorých sa snažíte zasiahnuť skôr, než oni zasiahnu vás. A to všetko v sprievode vami vybratej hudby! V Aréne sú osvetlené iba prekážky, medzi ktorými sa skrývate. Zásah od protihráča vôbec nebolí, pretože sú zásahy snímané pomocou elektroniky na veste, ktorú máte na sebe. Laser Game je teda celkom bezpečná hra vhodná pre všetky vekové skupiny – pre deti od 5 rokov, študentov, rodiny s deťmi, firemné teambuildingy, oslavy, alebo ako originálna zábava s kamarátmi. Hrá u nás celá Trnava!

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Piváreň - na Gastromenu.sk
Nižňanského 15; 919 27 Brestovany
Podnik sa nachádza v centre obce Brestovany. Je to vlastne novozrekonštruovaný starý hostinec. V budove podniku možete využiť stávkovú kanceláriu VICTORY.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
SNP 115; 91904 Smolenice
Náš bufet sa nachádza v centre Smoleníc na hlavnom ťahu do Bratislavy.

Wok & Sushi reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 9; 91701 Trnava
Nachádzame sa v obchodnom dome Jednota v Trnave na 1. poschodí. Vstup je z vnútra, ale aj priamo z Trojičného námestia. Sme reštaurácia, kde si z našej bohatej ponuky určite vyberiete. U nás zažijete ten pravý gastronomický zážitok. Tešíme sa na vás! :-)

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Štefánikova 9; 91701 Trnava
Jedáleň Mária sa nachádza v centre mesta Trnava na Štefánikovej ulici za mestskou vežou. Môžete si vybrať z ponuky 5 denných menu ako aj stálej a každodennej ponuky. Príďte a určite si vyberiete z našej bohatej ponuky. Tešíme sa na Vás! :-)

Donáška - na Gastromenu.sk
Átriová 3; 91701 Trnava
Sme len rozvoz a rozvážame široké okolie Trnavy

Ochutnal si už Piemont, Taliansko?

Piemont je talianska vinárska oblasť, ktorá sa nachádza na severe krajiny a sústreďuje sa hlavne okolo mesta Turín. To bude zo zemepisu v tomto blogu asi tak všetko a prejdem rovno k veci. ...
18.12.2018 06:30:06
» čítaj ďalej

History pizzéria, café bar, disko

Osláv svoj Silvester 2018 v History

Pozvi kámošov a osláv svoj Silvester v History. Cena vstupenky na osobu 8,- €. V cene vstupenky je prípitok o pol...
» čekuj
Aktualizované: 18.12.2018
History-pizzeria--cafe-bar--disko

Marina - Base

Príď na drink! Víkendová akcia. Si vítaný :-)

Už tento Piatok a Sobota 21.-22.12.2018 v bare Marina - Base. Čo budeš ochutnávať, pozri v našej fotogalérii. ...
» čekuj
Aktualizované: 17.12.2018
Marina---Base

Treeclub bar & restaurant

SILVESTER v TREECLUBE!!!

Vytiahnite svojich priateľov posledný deň v roku tam, kde bude šampanské tiecť potokom a oslavovať sa bude do rá...
» čekuj
Aktualizované: 17.12.2018
Treeclub-bar--and--restaurant

Heroes laser aréna

Hľadáme nového kolegu

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu. Viac info v bare, alebo v kontaktoch našej prezentácie....
» čekuj
Aktualizované: 11.12.2018
Bar: Heroes laser aréna Bar: Heroes laser aréna Bar: Heroes laser aréna

Running Sushi

Running sushi, jedlo ktoré dobehne až k tebe

Aj s našim večerným menu potešíme tvoj apetít. Len sa pohodlne usaď a tvoje sushi dobehne až k tebe. Príď sa d...
» čekuj
Aktualizované: 09.12.2018
Running-SushiObedné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

Reštaurácia - Steak House
Pekárska 39, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,25 l Fazuľová s párkom 1*
100 g Bratislavské bravčové pliecko, cestovina 1*,7*
2
3,60 €
mäsité
0,25 l Fazuľová s párkom 1*
4 ks Lievance s džemom 1*,3*,7*
3
5,50 €
mäsité
0,25 l Fazuľová s párkom 1*
150 g Guláš z diviny, knedľa, 1*,
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 033/551 58 87  Gramáž príloh: ryža, zemiaky, cestovina, knedľa 150 g, omáčka 0,1 dcl. Každý deň v ponuke: 100 g Vyprážaný hydinový rezeň, varené zemiaky, polievka v cene 4,20 €, 100 g Vyprážaný syr, varené zemiaky, tatárska omáčka, polievka v cene 4,20 €! Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Lovecká koliba u Michala
Bratislavská 19, 917 02 Trnava

1
3,90 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom
120 g Kurací Cordon Bleu
150 g zemiakové pyré
2
3,90 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom
120 g Grilované bravčové medailónky so slaninkou a oštiepkom
150 g ryža
3
3,90 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom
120 g Moravský pečený vrabec s kapustou
180 g knedľa
4
3,90 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom
120 g Bravčový tokáň na lesných hubách
150 g tarhoňa
5
3,90 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom
350 g Bryndzové halušky so slaninkou
6
3,90 €
bezmäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom
120 g Grilovaný hermelín s brusnicovou omáčkou
150 g hranolky
7
4,50 €
dietné
0,33 l Šošovicová polievka s párkom
300 g Zeleninový šalát s bylinkovými kuracími nugetkami, americký dresing, toast
8
2,40 €
mäsité
0,5 l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou + 2 ks chlieb
0,33 l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou k dennému menu za príplatok + 0,80 €
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0907 329 792  Dovoz zdarma pri objednávke 3 a viac obedov. Cena za dovoz pri objednávke 2 obedov = 1 €, 1 obed = 2 €.
Reštaurácia - Reštaurácia Sessler
Pri kalvárii 17, 917 01 Trnava

1
5,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l kapustová s klobásou, chlieb
I. 150g Cigánska pečienka, opekané zemiaky, kyslá uhorka
Dezert: wafle
2
4,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l kapustová s klobásou, chlieb
II. 150g kurací rezeň v syrovom cestíčku, ryža
Dezert: wafle
3
4,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l kapustová s klobásou, chlieb
III. 250g špagety bolognese
Dezert: wafle
4
4,10 €
mäsité
Menu polievka: 0,33l kapustová s klobásou, chlieb
IV. 350g zeleninový šalát s mozzarela sticks, toast
Dezert: wafle
Denné menu podávame od: 10:30 do: 14:00  
Rezervácie: 0911 700 346  Už aj ROZVOZ menu. od 10:00 - 14:00 min. hodnota objednávky 5,00€ Obal na menu : zdarma rozvoz vrámci TT: 1,00€ Dobrú chuť želá kolektív reštaurácie SESSLER. Denné menu podávame od 10:30 do 14:00 (do vypredania zásob) v prípade záujmu si môžete menu objednať na tel. čísle: 0911 700 346
Reštaurácia - Running Sushi
Kollárova 20, 917 01  Trnava

1
9,90 €
mäsité
Running food & sushi (pozri v našej prezentácii video)
Denné menu podávame od: 10:30 do: 15:00  Na prízemí si sushi a teplé jedlo vyberáš z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti a môžeš jesť koľko sa do teba zmestí v čase Po - Pia 10:30 - 15:00 za 9,90 € / osoba, dieťa od 5 rokov do 130 cm za 5,90 €. So, Ne a sviatok 11:00 - 22:00 za 11,90 € / osoba.
Reštaurácia - Tenis café
Sokolská 51, 919 43 Cífer

1
1,10 €
mäsité
Cesnaková krémová s krutónmi 0,33l alergén múka,mlieko
2
3,20 €
mäsité
Kurací černohorský rezeň 120g alergén múka,vajcia,mlieko
Zemiakové pyré 180g alergén mlieko, červená repa 50g
3
3,20 €
mäsité
Bravčové rizoto so zeleninou 280g posypané syrom, uhorka al. mlieko
4
2,90 €
mäsité
Palacinky s tvarohom a čokoládou 280g al múka,vajcia,mlieko
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 559 91 95, 0903 751 732  
Reštaurácia - Reštaurácia Bono
Bratislavská 15, 917 02 Trnava

1
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Čiernohorský bravčový rezeň
200 g. opekané zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
2
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Kuracie medajlónky na grile s medovo- pikantnou omáčkou a orechmi
200 g. zemiakové krokety
3
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Bravčové pliecko pečené na slanine a klobáske, uhorka
180 g. ryža
4
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Bravčový segedínsky guláš
160 g. knedľa
5
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
130 g. Zapekané kuracie prsia s plátkovým syrom, cibuľkou a kukuricou
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
6
3,80 €
bezmäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
200 g. Vyprážaný karfiol
200 g. varené zemiaky
50 g. tatárska omáčka
7
3,80 €
dietné
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
300 g. Zeleninový šalát so šunkou a syrom, americký dressing, toast
8
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
3,80 €
mäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
1 ks Pečené kuracie stehno+kuracia pečeň, kompót
180 g. ryža
10
3,80 €
bezmäsité
0,33 l Šošovicová polievka s párkom, 0,33 l Zemiaková mliečna polievka
400 g. Zemiakové šúľance posypané makom a cukrom poliate maslom
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:30  
Rezervácie: 0907 556 100, 0904 646 675  Rozvoz obedov robíme len zmluvným partnerom od 4 ks. Šalát zdarma k obedom platí len pri konzumácii v reštaurácii. Prajeme Vám dobrú chuť!
Hotel - Hotel Dream
Kapitulská 12, 917 01 Trnava

1
5,90 €
mäsité
0,25 l Slepačí vývar
250 g Bravčový perkelt, halušky
Dezert podľa dennej ponuky
2
5,90 €
mäsité
0,25 l Rascová polievka
250 g Mletý rezeň so syrom, zemiakové pyré, šalát
Dezert podľa dennej ponuky
3
5,90 €
mäsité
0,25 l Slepačí vývar
250 g Rizoto s kuracím mäsom, uhorka
Dezert podľa dennej ponuky
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 592 41 11  
Reštaurácia - Reštaurácia K&H
Štúrova 3, 919 04 Smolenice

1
3,80 €
mäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Sviečková na smotane /100 g./, knedle
2
3,80 €
mäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Rizoto z bravčového mäsa /280 g./, uhorka
3
3,80 €
mäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Čevapčiči /125 g./, opekané zemiaky/horčica,cibuľka/
4
3,80 €
bezmäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Palacinky s džemom /260 g./
Denné menu podávame od: 10:30 do: 14:30  
Rezervácie: 033/55 86 244  
Hotel - Hotel Barbakan****
Štefánikova 11, 91701 Trnava

1
2,00 €
mäsité
1/4l Zeleninová jarná s krupicovými haluškami (1,3)
2
4,90 €
mäsité
1/4l Zeleninová jarná s krupicovými haluškami (1,3)
100g Pečená kačica
150g Dusená kapusta (1)
120g Domáca knedľa (1,3)
3
4,90 €
mäsité
1/4l Zeleninová jarná s krupicovými haluškami (1,3)
100g Čevapčiči s cibuľkou a horčicou (1,3,10)
150g Zemiakové pyré (7)
4
4,90 €
mäsité
1/4l Zeleninová jarná s krupicovými haluškami (1,3)
100g Morčacia rolka Prosciutto Crudo plnená prosciuttom, parmezánom a sušenou paradajkou (1,7)
150g Hrášková ryža
5
4,40 €
mäsité
1/4l Zeleninová jarná s krupicovými haluškami (1,3)
200g Francúzske zemiaky (3,7)
Zeleninový šalát
6
6,90 €
mäsité
1/4l Zeleninová jarná s krupicovými haluškami (1,3)
120g Losos pečený na bylinkách (4)
150g Zemiakové pyré (7)
Zeleninový šalát
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905 285 329  Prajeme dobrú chuť.
Reštaurácia - Pizza Roman
Družstevná 716, 919 21 Zeleneč

1
4,10 €
mäsité
paradajková polievka
120g bravčový hrebeň, ryža, šalát
250g dukátové buchtičky, vanilkový krém
120g bravčový rezeň, hranolky, tatarská omáčka
120g vysmážaný syr, hranolky, tatarská omáčka
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948 110 555, 033 553 65 55  
Bistro - Saigon
Študentská 29, 917 01 Trnava

1
3,60 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l hrachová s párkom, chlieb
Menu polievka: francúzska s mušličkami
I. 150g parížsky kurací rezeň, ryža, obloha
2
3,60 €
mäsité
Desiatová polievka: 0,33l hrachová s párkom, chlieb
Menu polievka: francúzska s mušličkami
II. 250g zemiakový prívarok, fašírka, chlieb
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0911 369 109  
Reštaurácia - Zbojnícke Bašty
Horné Bašty 4, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
0,33l Lúsková kyslá, báleš/ Slepačí vývar s rezancami, 1
120g Kurací perkelt, halušky 1
2
4,10 €
mäsité
120g Bratislavské br. pliecko, tarhoňa, 1
3
4,10 €
mäsité
250g Ryžový nákyp s ovocím, 1
4
4,10 €
bezmäsité
120g Grilovaný encián s brusnicovou omáčkou, varené zemiaky, 1, 4
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0905 612 368  Ku každému menu podávame domáci koláč zdarma! Každý deň Vám v čase denného menu ponúkame: Vyprážaný kurací / bravčový rezeň, opekané zemiaky / ryža, obloha v cene 4,10 €.
Reštaurácia - Pub-Pizza-Restaurant Havran
Kultúrny dom - SNP 87, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
mäsité
Domáca kapustnica,chlieb
Pečené bravčové karé na cibuľke,štuchané zemiaky,kyslá uhorka
2
4,50 €
mäsité
Domáca kapustnica,chlieb
Grilovaný Encián na miešanom šaláte,1/2 hranolky
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 55 86 488, 0905 729 942  
Reštaurácia - Treeclub bar & restaurant
SNP 87, 919 04 Smolenice

1
4,50 €
mäsité
Zemiaková kyslá polievka, domáci posúch 0,33l (1,3,7,9)
Obrátený kurací rezeň, pečené zemiaky v šupke, miešaný šalát 130g/150g/50g (1,3,7)
2
4,50 €
mäsité
Zemiaková kyslá polievka, domáci posúch 0,33l (1,3,7,9)
Rizoto s bravčovým mäsom a zeleninou a syrom, paradajkovo-cibuľový šalát 300g/50g (1,3,7)
3
3,90 €
bezmäsité
Zemiaková kyslá polievka, domáci posúch 0,33l (1,3,7,9)
Tvarohová žemľovka s ovocím a sirupom 300g (1,3,7,8)
4
8,90 €
mäsité
Zemiaková kyslá polievka, domáci posúch 0,33l (1,3,7,9)
Hovädzí stroganov podávaný s ryžou a zeleninovým šalátom 130g/150g (1,3,7)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0950 332 332  Váha mäsa je uvedená v surovom stave. Cena denného menu je uvedená aj s polievkou. Ak si prajete menu bez polievky, cena je nemenná. Samostatná polievka je za cenu 1,60 €. Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - Corinthia
Bučany 120, 919 28 Bučany

1
4,20 €
mäsité
Krémová cesnačka,krutóny
Bravčová zapekaná krkovička,opekané zemiaky,čalamáda(údený,syr, cibuľa,slanina,smotana)
2
4,20 €
mäsité
Krémová cesnačka,krutóny
Kurací steak s bylinkovým maslom,batátové hranolky,obloha
3
4,20 €
mäsité
Krémová cesnačka,krutóny
Bolonské špagety so syrom
4
4,20 €
mäsité
Krémová cesnačka,krutóny
Listový šalát s kuracím steakom,americký dressing
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0944 160 964  
Penzión - Penzión Grand ***
T. Vansovej 7, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
Šošovicová s párkom ,chlieb (1)
Gordon black ,ryža ,červená repa (1,3,7)
2
4,10 €
mäsité
Prírodný bravčový rezeň s viedenskou cibulkou ,zemiakové pyré (7)
3
4,10 €
mäsité
Špagety puttanesca (1)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905 749 538, 033 533 36 87  
Reštaurácia - Bistro Pizza Exxpres
Dohnányho 2, 917 02 Trnava

1
4,65 €
mäsité
0,33L Hrachová s klobásou /1/
2
4,65 €
mäsité
100g Čevabčiči s cibuľkou a horčicou, 150g varené zemiaky s pažítkou /1,7/
3
4,65 €
mäsité
250g Gnocchi šunkové /syrovo-smotanová omáčka, šunka, slanina, kukurica, eidam//1,3,7/
4
4,65 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha /1,3,7/
5
4,65 €
mäsité
100g Kurací Steak s pikantnou omáčkou, 150g americké zemiaky /1,9/
6
4,65 €
mäsité
500-600g Pizza Al Tonno /tomato, tuniak, cibuľa, olivy, oregano, eidam//1,3,4,7/
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948 489 489  
Reštaurácia - San Lorenzo
Vajanského 22, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33 l Kapustová s klobáskou (9)
0,33 l Ostrokyslá polievka
120g/200g Pečené bravčové mäsko, dusená kapusta, knedľa (1,3,7)
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Kapustová s klobáskou (9)
0,33 l Ostrokyslá polievka
120g/200g Kurací perkelt so stehien na smotanovej omáčke, cestovina (7)
3
3,90 €
bezmäsité
0,33 l Kapustová s klobáskou (9)
0,33 l Ostrokyslá polievka
120g/200g Vyprážaný pangasius, zemiakové pyré (1,7)
4
3,90 €
bezmäsité
0,33 l Kapustová s klobáskou (9)
0,33 l Ostrokyslá polievka
400g Tvarohové rezance so smotanou a cukrovou posýpkou (1,3,7)
5
4,20 €
mäsité
0,33 l Kapustová s klobáskou (9)
0,33 l Ostrokyslá polievka
Pizza Quatro formaggi
6
4,90 €
mäsité
0,33 l Kapustová s klobáskou (9)
0,33 l Ostrokyslá polievka
Business Menu: 150g/200g Srnčí guláš s hubami, žemľová knedľa (1,7)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 55 86 014  CENA MENU JE UVEDENÁ BEZ POLIEVKY. Menu je od 3,70 Eur , cena polievky k MENU je 0,50 Eur. Možnosť objednávky XXL menu za príplatok 1,- Eur. Ku každému menu v reštaurácii je malý dezert a 1 dcl citronády ZDARMA. Rozvážame pri objednávke min. 2 x menu. Zmena jedálneho lístka vyhradená.
Samoobslužná jedáleň - Best food
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie, 91701 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská polievka 1,7
100/120 g Vyprážaný kurací rezeň v syrovom cestíčku, zemiakové pyré, šalát 1,3,7
0,2 l nealko
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská polievka 1,7
100/82 g Bravčový závitok plnený sušenou slivkou, obalený v slaninke, tarhoňa, cvikla 1,3
0,2 l nealko
3
4,20 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská polievka 1,7
420 g Cestoviny so syrovo-šunkovou omáčkou 1,3,7
0,2 l nealko
4
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Frankfurtská polievka 1,7
200/240 g Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom 1,3,7
0,2 l nealko
5
4,20 €
dietné
0,33 l Frankfurtská polievka 1,7
300 g Zeleninový šalát s grilovanými kuracími kúskami, dressing 1,3,7
0,2 l nealko
Denné menu podávame od: 11:00 do: 13:30  
Rezervácie: 033/324 52 52  
Pizzéria - Zemo pizzéria
Kalinčiakova 1, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33l Fazuľová kyslá polievka
100g DUO vyprážaný bravčový rezeň a syr, varené zemiaky, tatarka
250g Špenátové rizoto s kuracím mäsom
250g Zeleninový šalát s kuracím gyrosom, pizza chlieb
2
4,90 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948 075 434, 0948 075 435  
Penzión - Penzión Rosenthal
č.d. 129, 919 61 Ružindol

1
4,80 €
mäsité
Kelová polievka 0,33 L. Obsahuje 1
Pomaly pečené bravč. karé podávané s tekvicovo-paprikovým ragú, šťuchané zemiaky.
2
4,50 €
mäsité
Kelová polievka 0,33 L. Obsahuje 1
Tarhoňové rizoto so zeleninou a kuracím steakom. Obsahuje 1,3
3
4,50 €
mäsité
Kelová polievka 0,33 L. Obsahuje 1
Penne al arabiata. Obsahuje 1,3
Denné menu podávame od: 10:00 do: 15:00  
Rezervácie: 033 554 93 12  
Reštaurácia - History pizzéria, café bar, disko
Trojičné námestie 11, 917 01 Trnava

1
4,90 €
mäsité
0,33l Gulášová polievka , chlieb
150g Trojičné košíčky z panenky,pečienky s brokolicou na zem. plackách
2
4,10 €
bezmäsité
120g Vyprážaný zeleninový tanier (karfiol,brokolica,šamp.),hranolky, tatarka
3
4,10 €
mäsité
300g Leonardo pizza
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  


Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy 

O nás

Kontakty Gastromenu.sk

Vstup pre klientov

 

 

 

Zostaň v spojeníNaši partneri
ranislav Brežák - Instagram Vinotéky & vinárne Trnava - Live Lionel penzión

Webmaster: » WGM, s.r.o. - all rights reserved