logo-www.gastromenu.sk

Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy

Kontakty Klient prihlásenie

Denné - obedové menu

Okres Trnava
Okres Topoľčany
Okres Bardejov

Donášková služba

Okres Trnava
Okres Topoľčany

Prezentácie

Gastromenu

Aktuálne akcie
Blog
Fotogaléria


Mäsovýroba Gašparík Mäsovýroba Gašparík
Rychlovka Burgers Rychlovka Burgers Rychlovka Burgers

Reštaurácia K&H

Štúrova 3; 919 04 Smolenice
Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk Reštaurácia: Reštaurácia K&H na www.gastromenu.sk
Reštaurácia sa nachádza v centre Smoleníc, vedľa kultúrneho domu v zrekonštruovaných priestoroch s možnosťou využívania veľkého parkoviska. Reštaurácia zabezpeč...
» čekuj

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 11; 917 01 Trnava
Nachádzame sa priamo v centre mesta na hlavnom Trojičnom námestí v "Zelenom dome" v Trnave. Reštaurácia, pizzéria je situoavaná v historických pivničných priestoroch, kde bar a kaviareň je na prízemí s veľkými terasami z obidvoch strán, ako z hlavnej ulice tak aj priamo z Trojičného námestia. Cez víkendy poriadame diskotéky, ktoré sú známe skoro každému trnavskému obyvateľovi.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Štefánikova 11; 91701 Trnava
Luxusná reštaurácia Hotela Barbakan Vás spolu so svojim príjemným a vysoko kvalifikovaným personálom rada privíta vo svojich zrekonštruovaných priestoroch historickej budovy v centre mesta, ktoré si bezpochyby zamilujete. Či už holdujete chutným obedom v spoločnosti biznis partnerov, po-obednej káve s priateľmi, alebo len tak si radi vychutnávate večerný pokoj pri pohári kvalitného vína alebo koňaku, naša reštaurácia je tým pravým miestom pre Vás.

Pizzéria - na Gastromenu.sk
Kalinčiakova 1; 917 01 Trnava
Piváreň s pizzériou sa nachádza v širšom centre mesta Trnavy v lokalite známej ako Špíglsál. V letnom období máme k dispozícii aj letnú terasu.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Jána Bottu 29; 917 01 Trnava
Naša reštaurácia je tým spestrením, ktoré hľadáš. Moderný design a hlavne kvalita trendových jedál je vizitkou našich referencií. Koncept aj bezlepkových dezertov strieda ponuka výnimočných káv, ktoré ulahodia a správne naladia tvojho pôžitkárskeho ducha. Našimi raňajkami (brunch-om) sa otvorí tvoj produktívny deň, kde sa v pauze posilníš našim obedom a večer drinkom u nás, osláviš svoj úspech.

Wok & Sushi reštaurácia - na Gastromenu.sk
Trojičné námestie 9; 91701 Trnava
Reštauračný spôsob Wok & sushi je už všetkým známi a my jeho obľúbenosť iba potvrdzujeme. Naša bohatá ponuka jedál je toho dôkazom. Príďte k nám a najedzte sa do sýtosti. Rýchlosť a kvalita je tá správna kombinácia na využitie, čo najviac pracovného alebo voľného času.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pri kalvárii 17; 917 01 Trnava
Reštauračná piváreň Sessler je tým, čo hľadáš pre svoj oddych. Zaujímavou ponukou našich jedál a hlavne ponukou pív, ktoré dlhodobou skúsenosťou pre teba produkujeme, zamestná tvoju myseľ, a ty sa rozhodujúc v spleti viacerých ponúk, vyberieš si práve nás. Našou značkou Sessler si získavame aj tvoje gurmánske srdce, kde len tvojou návštevou môžeš potvrdiť náš zámer. Kuchárska dovednosť a hlavne majstrovstvo nášho hlavného pivného majstra je originalitou, ktorú musíš u nás zažiť. Značka je značka, a my s maximálnou pokorou sa tešíme na tvoju gurmánsku návštevu, kde nás ohodnotíš tvojou recenziou.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Družstevná 716; 919 21 Zeleneč
Radi Vás privítame v našej reštaurácii na Družstevnej ulici v Zelenči. Očakávajte množstvo gurmánskych zážitkov? Pečieme pizzu v murovanej peci na dreve. Neváhajte a objednajte si výbornú pizzu, alebo nás príďte navštíviť do reštaurácie. Tešíme sa na Vás! V našej reštaurácii si môžete oddýchnuť v našom relaxačnom parku s jazierkom a fontánou. Zažiť dobrodružstvo návštevou našej mini farmy, kde sú väčšinou samé prežúvavce ako lamy, ťavy, kengury, osle, kozy, vietnamské prasiatka. Rôzne vtáky, pštrosy, vlasaté sliepky, veverice a mnoho ešte ďalšieho. V letných mesiacoch poriadame vonku na terase rôzne grilovačky, ktoré sú spestrené živou hudbou. Pre deti máme k dispozícii ihrisko aj s kolotočom.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bratislavská 15; 917 02 Trnava
Naša reštaurácia vás zaujme nie len interiérom, v ktorej poriadame spoločenské akcie ako sú rôzne rodinné oslavy, promócie, atď., ale hlavne výborným jedlom, ktoré pripravujú s láskou naši kuchári. Varíme trendy a zdravo. Veľkou výhodou je naše parkovanie pred reštauráciou. Rozvážame aj denné - obedové menu do firiem. Podmienky treba dohodnúť na tel. č.: 0907 556 100, 0904 646 675

Hotel - na Gastromenu.sk
Kapitulská 12; 917 01 Trnava
V našej reštaurácii si môžete pochutnať na rôznych špecialitách slovenskej a medzinárodnej kuchyne, posedieť si v Café bare pri vôni kávy, čaji, prípadne ochutnať rôzne druhy miešaných nápojov. Využiť aj naše ubytovanie, ktoré je zariadené v modernom štýle. Otváracie hodiny reštaurácie sú po. - št. od 10:30 do 22:00 hod., pia., so., ne. od 10:30 do 24:00 hod. Otváracie hodiny Café baru sú po - št. od 08:00 do 22:00 hod., pia., so. od 08:00 do 24:00 hod., ne od 10:00 do 22:00 hod. Ponúkame možnosť poriadať rodinné oslavy, svadby, semináre, firemné večierky, školenia v priestoroch nášho hotela, ale aj formou cateringu, t. j. poskytovanie reštauračných služieb v priestoroch vybraných mimo nášho podniku s použitím nášho hotelového servisu (príbory, porcelán), s našim personálom a našou kuchyňou.

 - na Gastromenu.sk
SNP 115; 91904 Smolenice
Jedlá varíme s láskou, kde naše špeciálne recepty sa tešia veľkej popularite. Tešíme sa na Vašu návštevu, aby ste sa vedeli v tom utvrdiť. Ste Vítaní! :-)

Rýchle občerstvenie - na Gastromenu.sk
Pekárska 14; 917 01 Trnava
Nachádzame sa na Pekárskej ulici vo dvore Tirna. Našou jedinečnou ponukou ako sú burgre, tortily a nugety sa prezentujeme už pri veľa našich spokojných zákazníkov, kde aj ty sa môžeš stať jedným z nich. Príď ochutnať a uvidíš sám. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Bistro - na Gastromenu.sk
Študentská 29; 917 01 Trnava
Zaujal nás svet streetfood-u. Hlavnou ponukou sú burgre, sendwich-e a hotdog-y. Neskôr budeme pridávať rôzne špeciály. Samozrejme našou dominantou ostáva pivo Sessler, snacky a pochutiny k pivu. K pivu ponúkame aj domáce oškvarky, huspeninu a podobné dobroty. Cez týždeň obedové menu a desiatkové polievky.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Horné Bašty 4; 917 01 Trnava
Priestory reštaurácie su vhodné na organizovanie všetkých spoločenských akcií. Podnik je rozdelený na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. LCD, domáca a medzinárodná kuchyňa, príjemná obsluha, terasa. V našej reštaurácii môžete využiť možnosti rôznych osláv, smútočných posedení, svadieb.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Sokolská 51; 919 43 Cífer
Našu reštauráciu nájdeš v obci Cífer len 10 km od mesta Trnava. Navštív nás a my sa ti odmeníme vynikajúcou domácou kuchyňou a pizzou, známou svojou jedinečnosťou. Pizza, kde ručne spracované cesto po upečení je tak lahodné, že tvojim gurmánskym zážitkom sa budeš môcť pochváliť pred svojimi kamarátmi. V našom športovom areále sú ti k dispozícii 3 tenisové antukové kurty aj s umelým osvetlením, ktoré môžeš využiť do 23:00 hod (4,- € na 1 hod.) Nezabudli sme ani na našich najmenších. Na detskom ihrisku so šmykľavkou sa naše ratolesti do sýtosti zabavia. Sme stvorení aj na organizovanie tvojich rodinných osláv, kde podmienky si môžeš dohodnúť priamo v reštaurácii alebo na našich uverejnených kontaktoch.

Penzión - na Gastromenu.sk
T. Vansovej 7; 917 01 Trnava
Radi Vás privítame v priestoroch penziónu. Ponúkame príjemné posedenie v útulnom prostredí, oslavy, jubileá, svadby, promócie, stretávky, firemné akcie a večierky, prezentácie, kary. Denné a večerné menu, zabíjačkové špeciality, domáca huspenina, tatarák, posedenie pri vínečku atď. Vo všetkých priestoroch vysokorýchlostný internet Wifi, pevné pripojenie v každej izbe a TV-Sat. Parkovanie priamo pri penzióne. Možnosť ubytovania s domácim zvieratkom do 15 kg. Pranie a žehlenie šatstva, rozvoz obedov do 15 km. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bratislavská 19; 91702 Trnava

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Dohnányho 2; 917 02 Trnava
Útulná, štýlovo zariadená, bezbariérovým prístupom neprehliadnuteľná pizzéria v blízkosti železničnej stanice a fakultnej nemocnice Trnava. Pizzéria ponúka najchutnejšiu pizzu pečenú v klasickej murovanej peci na drevo. Sme čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich hostí. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kávou značky Illy, pivom Radegast 10° a Pilsner Urquell 12° samozrejme za prijateľné ceny pre každého nášho hosťa. Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a taktiež bohatú ponuku nápojov, počas celého týždňa denné menu k výberu zo štyroch druhov jedál a jednej pizze podávame v čase od 10:00 - 14:00 hod. Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb, ako raňajky, obedy, večere, svadby, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia. Pizzéria s kapacitou cca 85 osôb, salónik pre 40 osôb, spoločenská sála pre 70 osôb. Samozrejmosťou je wifi free internet zdarma. Možnosť platby všetkými stravnými lístkami. Možnosť platby všetkými stravovacími kartami. Možnosť platby všetkými platobnými kartami. Platbu stravovacou a platobnou kartou cez donáškovú službu je potrebné hlásiť vopred pri zadávaní objednávky! Ďakujeme za pochopenie. Najnovšia spoločenská sála v Trnave s kapacitou 70 osôb. Najmodernejší dizajn, projekčná plocha, bezdrôtový internet, klimatizované priestory, bezbariérový prístup, svadby, školenia, stužkové, promócie, prezentácie, firemné akcie, rodinné oslavy, výročia, jubileá, smútočné hostiny. V prípade návštevy Vám želáme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie; 91701 Trnava
Príďte ochutnať jedlo varené s láskou. Denné menu, výber z piatych jedál + nápoj v cene jedla. Zabezpečujeme kompletný catering.

Pizzeria - reštaurácia - na Gastromenu.sk
Bučany 120; 91928 Bučany
Budova sa nachádza v strede dediny Bučany s parkovaním vo dvore reštaurácie.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Pekárska 39; 917 01 Trnava
Špeciality z medzinárodnej kuchyne, steaky, ryby, šaláty, grilované špeciality, pizza, denné menu, atď. Možnosť organizovania spoločenských, firemných a rodinných akcií. Poriadame rôzne vystúpenia hudobných skupín.

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Vajanského 22; 917 01 Trnava
Radi Vás privítame v našom podniku Restaurant and Caffe San Lorenzo s novým majiteľom a novým personálom, ktorí Vás rád obslúži.

Piváreň - na Gastromenu.sk
Nižňanského 15; 919 27 Brestovany
Podnik sa vyznačuje hlavne možnosťou, usporiadania rôznych akcií ako sú napr. rôzne oslavy, firemné večierky, jubileá atď. V podniku si možete zahrať biliard, vybrať si zo širokého repertoáru pesničiek prostredníctvom jukeboxu a tak isto je tu možnosť sledovania rôznych športových prenosov ako aj sledovanie televíznych programov. V podniku sa taktiež nachádza bezplatný internet formou hotspotu 3Mbs SSID: jozef.

Penzión - na Gastromenu.sk
č.d. 129; 919 61 Ružindol
V našej klimatizovanej reštaurácii si môžete pochutnať na výborných jedlách z jedálneho lístku ktorý je obohatený dennými ponukami z čerstvých potravín . Veĺkou obľubou sú i denné menu ktoré sa podávajú i počas víkendov. Spoločenská sala je ideálna na rôzne spoločenské akcie - SVADBY, plesy, vianočné párty, rodinné oslavy, firemné podujatia, prezentácie, smútočné posedenia... Ponúkame aj ubytovanie vo vkusne zariadených a dobre vybavených izbách (minibar, TV, satelit, Wifi- fre pripojenie na internet,klíma). Ponúkame i kompletné cateringové služby .

Rýchle občerstvenie - na Gastromenu.sk
F. Urbánka 11; 91708 Trnava
Rýchle občerstvenie Mňamky od mamky sa teší na vás v obchodnom centre Max na Prednádraží v Trnave. Máme pre vás rýchle a kvalitné jedlá a tak isto každodenné obedové menu.

Kaviareň - na Gastromenu.sk
Starohájska 9; 917 01 Trnava
Kaviareň + vináreň a bar je dizajnovým klenotom patriaci medzi novodobé moderné prevádzky. Našou výnimočnou kávou Reserva a výberom kvalitných vín ako je hlavne slovenské vinárstvo Golguz, a ďalších niekoľko svetových vinných značiek sa snažíme zaujať tvojho náročného gurmánskeho ducha. Kde aj namiešaním niekoľkých alko aj nealko kokteilov, sa naša ponuka pre teba stáva tou najzaujímavejšou. V našom priestore sa prezentujú aj rôzny kreatívny umelci, ktorí vystavujú svoje diela a tým tématicky dotvárajú kolorit interiéru. Zaujímavosťou je určite aj naša požičovňa kníh, kde vzájomným požičiavaním môžeš u nás nájsť niečo nové. V ponuke máme aj rôzne torty, zákusky a muffiny. Našimi raňajkami (brunchom), ktoré sa skladajú z rôznych pomazánok, bagety, ovocného freshu a kávy sa snažíme vyplniť aj túto časť dňa. Aby si správne naštartovaný, úspešne prešiel svojim celým dňom. Good luck! Príď a zostaň s nami v spojení. WIFI Free. Tešíme sa na tvoju návštevu :-)

Reštaurácia - na Gastromenu.sk
Kultúrny dom - SNP 87; 919 04 Smolenice
Prezentujeme sa kvalitnou gastronómiou, kde skúsenosti na poli piva a tiež vína, je len tým malým začiatkom, ktorým ťa chceme šokovať. Náš kuchár, ktorý (a zober v potaz, že je to vlastne tým ľudí) odvádza v našich štýlovo zariadených priestoroch, profesionálnu a hlavne zážitkovú gastronómiu. Kde jedlo je tým potešením, ktoré vyhľadávaš, že drinky sú tým, ktoré ťa prinútia sa na chvíľu zastaviť nad dennými problémami. Tvojou návštevou, to je vlastne jednoduché vyslobodenie od každodenných problémov, vlastne riešiš svoj stres. Nie sme lekári, sme Pub-Pizza-Restaurant Havran! Volaj svojich kámošov :-)

Hotel - na Gastromenu.sk
Kamenná cesta 2; 91701 Trnava
V hoteli je možnosť stravovania v štýlovej reštaurácií, kde sa podávajú poľovnícke špeciality, divina i medzinárodná kuchyňa. Reštaurácia je otvorená denne od 08.00 do 21.00 hodín. Užite si svoj najkrajší deň ako je svadba, stužková slávnosť a my Vás odbremeníme od všetkých Vašich starostí. Zabezpečíme výzdobu podľa Vašich predstáv od balónov, závesných lampiónov, živých kvetín, perličiek, organzy, saténu a rôznych ozdôb, kvetinového oblúku až po návleky na stoličky. Slávnostné MENU ušijeme presne na Vašu mieru. Neváhajte a objednajte si služby u nás a my všetko zaobstaráme za Vás. Našou špecialitou sú jedlá z diviny a tradičná slovenská kuchyňa. Pripravujeme aj obložené misy (syrové, mäsové, salámové, šunkové, zeleninové, ovocné), domáce pagáče, praclíky, štrúdle a kanapky. V ponuke máme aj pečené prasiatko, pečené kačice a grilované kolená. Podávame iba domáce produkty. Vyrábame si vlastné domáce vždy čerstvé cestoviny fettuccine zo semolinovej múky. Podávame ich s grilovaným kuracím mäsom, grilovaným lososom alebo so syrom a grilovanou alebo čerstvou zeleninou. V ponuke máme aj domáce bryndzové pirohy zo zemiakového cesta alebo na sladký spôsob. Dezerty pripravujeme tiež vždy čerstvé a podľa dennej ponuky. V každodennej ponuke máme makové, jablkové štrúdle, ovocné, zmrzlinové poháre, palacinky s lekvárom, s ovocím, so zmrzlinou, orechové alebo čokoládové. Ponúkame aj rozvoz denného menu, ktoré si môžete objednať každý pracovný deň do 10:30 h. na tel. čísle: 033 533 44 59, 0949 220 150

Samoobslužná jedáleň - na Gastromenu.sk
Štefánikova 9; 91701 Trnava
Jedáleň Mária sa nachádza v centre mesta Trnava na Štefánikovej ulici za mestskou vežou. Môžete si vybrať z ponuky 5 denných menu ako aj stálej a každodennej ponuky. Príďte a určite si vyberiete z našej bohatej ponuky. Tešíme sa na Vás! :-)

Donáška - na Gastromenu.sk
Átriová 3; 91701 Trnava
Máme biele zelené a červené pizze - červené klasika tomato - biele je smotanový základ , a zelené pizze sú s bazalkovým pestom - podklady sú iné , máme aj plnené kraje na pizzi a ako jediný na rozvoz aj celia pizze a cestoviny

Blog

Kde sú ľudia, kde mám personál?

Po dvojmesačnom intenzívnom navštevovaní gastro prevádzok ponúkam môj pohľad o stave gastronómie v meste Trnava a jej okolia, čo sa týka pracovnej sily. Čiže ľudí, ktorí v tomto segmen...
09.11.2018 23:08:08
» čítaj ďalej

Reštaurácia Sessler

Nový Sessler

Pozri sem :-)! Sme svojou prezentáciou na Gastromenu.sk novo aktualizovaný, a hlavne pripravený uspokojiť tvoje gurm...
» čekuj
Aktualizované: 13.11.2018
Restauracia-Sessler

City burger

Ochutnaj svoj City burger

Nachádzame sa na Pekárskej ulici vo dvore Tirna. Našou jedinečnou ponukou ako sú burgre, tortily a nugety sa prezen...
» čekuj
Aktualizované: 13.11.2018
City-burger

Pub-Pizza-Restaurant Havran

Reštaurácia Havran Pub príjme

Do našej reštaurácie Havran Pub príjmeme brigádnika / brigádničku na obsluhu. Bližšie informácie priamo u obsl...
» čekuj
Aktualizované: 13.11.2018
Reštaurácia: Pub-Pizza-Restaurant Havran Reštaurácia: Pub-Pizza-Restaurant Havran Reštaurácia: Pub-Pizza-Restaurant Havran

Čínska reštaurácia Wok & sushi

Príď sa najesť, určite si vyberieš

Pozri si aj našu fotogalériu, kde nájdeš ešte viac fotografií nášho bufetu wok + sushi....
» čekuj
Aktualizované: 13.11.2018
Cinska-restauracia-Wok--and--sushi

Bufet u Jozefa

Zorganizuj si u nás svoju rodinnú alebo firemnú oslavu

Sme gastro prevádzka v ktorej si môžeš zorganizovať svoju rodinnú alebo firemnú oslavu. Našou gastronómiou je s...
» čekuj
Aktualizované: 13.11.2018
: Bufet u Jozefa : Bufet u Jozefa : Bufet u Jozefa


Reklama
Recepty
Plnené žemličky
Prerežeme žemličky (bochníky), trocha ich vydlabeme, zatlačíme a naplníme podľa fantázie ( šunka, syr, slaninka, vajíčko... Pečieme cca 10 -12 minút, ak tam dáme vajíčko tak pečieme trochu dlhšie....
Reklama

Denné menu - okres Trnava
Dátum:
Lokalita:

Reštaurácia - Reštaurácia K&H
Štúrova 3, 919 04 Smolenice

1
3,80 €
mäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Hovädzie mäso na šampiňónoch/100 g./,ryža,uhorka
2
3,80 €
mäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Kuracie soté /100 g./,ryža,mrkvový šalát
3
3,80 €
mäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Belehradský bravčový rezeň/100g/,opekané zemiaky,uhorka
4
3,80 €
bezmäsité
0,33 l. Fazuľová so zeleninou
Šošovicový prívarok /200g/,opekané zemiaky,volské oko
Denné menu podávame od: 10:30 do: 14:30  
Rezervácie: 033/55 86 244  Prajeme Vám dobrú chuť!
Reštaurácia - History pizzéria, café bar, disko
Trojičné námestie 11, 917 01 Trnava

1
4,90 €
mäsité
0,33l Zeleninová strúhaná polievka s mrveničkou obsahuje 1.3.9.
120g Pečené kačacie prsia s medovo-pomarančovou omáčkou 100g polentové krokety
2
4,10 €
mäsité
200g Šalát CESAR obsahuje1,3,7,
3
4,10 €
mäsité
300g Pizza Hawai 1,3,7,
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 551 40 88  
Reštaurácia - Hotel Barbakan****
Štefánikova 11, 91701 Trnava

1
4,90 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s cesnakovým chipsom (1)
100g Viedenská roštenka s vyprážanými cibuľovými krúžkami
150g Dusená ryža
Kyslá uhorka
2
4,90 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s cesnakovým chipsom (1)
100g Kuracie závitky plnené šunkou a syrom v syrovo-krémovej omáčke (1,7)
150g Gratinované zemiaky (3,7)
Zeleninové obloženie
3
4,90 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s cesnakovým chipsom (1)
100g Pečená marinovaná krkovička plnená sušenými slivkami
1/2 americké zemiaky, 1/2 ryža
Mrkvový šalát
4
4,40 €
bezmäsité
1/4l Hráškový krém s cesnakovým chipsom (1)
150g Vyprážané šampiňóny (1,3,7)
150g Varené zemiaky
Tatarská omáčka (3,7)
5
6,90 €
mäsité
1/4l Hráškový krém s cesnakovým chipsom (1)
120g Pečené kačacie prsia
150g Dusená kapusta (1)
2ks Lokše (1)
2ks Knedľa (1,3,7)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905285329  Prajeme Vám dobrú chuť...
Pizzéria - Zemo pizzéria
Kalinčiakova 1, 917 01 Trnava

1
3,90 €
mäsité
0,33l Zemiaková kyslá polievka
100g Bodkovaný bravčový rezeň, zemiakové pyré
250g Tortilla s mexickým ragú
250g Zeleninový šalát s kuracím mäsom, pizza chlieb
2
4,90 €
mäsité
Pizza menu
350g Šunková s olivami
350g Hawai
350g Mozarela
3
4,90 €
mäsité
Náhradné menu
100g Kuracie na šampiňónoch, ryža
100g Vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky
100g Vyprážaný syr, hranolky, tatarka
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948 075 434, 0948 075 435  
Reštaurácia - Reštaurácia Brooklyn
Jána Bottu 29, 917 01 Trnava

1
4,90 €
mäsité
Rascová polievka s vajíčkom
Kurací steak plnený sušenou paradajkou, bazalkou a mozarellou, dusená ryža, obloha
2
4,90 €
bezmäsité
Rascová polievka s vajíčkom
Vyprážaný syr s hranolkami, tatarská omáčka
3
4,90 €
mäsité
Rascová polievka s vajíčkom
Zeleninový šalát s grilovaným kuracím mäskom, toast
4
4,90 €
mäsité
Rascová polievka
Vyprážaný bravčový rezeň s varenými zemiakmi, kyslá uhorka
5
4,90 €
mäsité
Rascová polievka s vajíčkom
Grilovaný encián,varené zemiaky, čučoriedková omáčka, obloha
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905 500 691  Prajeme Vám dobrú chuť!
Wok & Sushi reštaurácia - Čínska reštaurácia Wok & sushi
Trojičné námestie 9, 91701 Trnava

1
5,99 €
mäsité
Bufet - švédske stoly
2
9,90 €
mäsité
Bufet - švédske stoly + wok + sushi
Denné menu podávame od: 10:00 do: 21:00  
Rezervácie: 0910 968 889  Môžete si nabrať toľko jedla a toľko krát, koľko skonzumujete. Avšak prosíme Vás, naozaj len toľko, koľko skonzumujete. Ďakujeme a dobrú chuť!
Reštaurácia - Reštaurácia Bono
Bratislavská 15, 917 02 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33 l Goralská polievka so slaninou, 0,33 l Vývar s mäsom,zeleninou a niťovkami
130 g. Grilovaná bravčová panenka na dubákovej omáčke
180 g. steakové hranolky
2
3,60 €
mäsité
0,33 l Goralská polievka so slaninou, 0,33 l Vývar s mäsom,zeleninou a niťovkami
130 g. Kurací prírodný rezeň na šampiňónoch , posypaný syrom
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
3
3,60 €
mäsité
0,33 l Goralská polievka so slaninou, 0,33 l Vývar s mäsom,zeleninou a niťovkami
160 g. Mletý rezeň so syrom, čalamáda
200 g. zemiakové pyré
4
3,60 €
mäsité
0,33 l Goralská polievka so slaninou, 0,33 l Vývar s mäsom,zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčové plátky na poľovnícky spôsob
160 g. knedľa
5
3,60 €
mäsité
0,33 l Goralská polievka so slaninou, 0,33 l Vývar s mäsom,zeleninou a niťovkami
130 g. Bravčové marinované soté v zeleninovo- syrovej omáčke/hrášok, kukurica, horčica, tavený syr/
180 g. ryža
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma!
6
3,60 €
bezmäsité
0,33 l Goralská polievka so slaninou, 0,33 l Vývar s mäsom,zeleninou a niťovkami
200 g. Vyprážaný karfiol
200 g. varené zemiaky
50 g. tatarská omáčka
7
3,60 €
dietné
0,33 l Goralská polievka so slaninou, 0,33 l Vývar s mäsom,zeleninou a niťovkami
300 g. Zeleninový šalát s kuracím mäsom Gyros,americký dressing,toast
8
3,60 €
mäsité
0,33 l Goralská polievka so slaninou, 0,33 l Vývar s mäsom,zeleninou a niťovkami
400 g. Bryndzové halušky so slaninou a pravou slovenskou bryndzou
9
3,60 €
mäsité
0,33 l Goralská polievka so slaninou, 0,33 l Vývar s mäsom,zeleninou a niťovkami
130 g. Vyprážaný bravčový rezeň
200 g. varené zemiaky
Šalát podľa dennej ponuky na požiadanie zdarma.
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:30  
Rezervácie: 0907 556 100, 0904 646 675  Tel.číslo 0907/556100 Rozvoz obedov robíme len zmluvným partnerom od 4 ks. Šalát zdarma k obedom platí len pri konzumácii v reštaurácii.
Hotel - Hotel Dream
Kapitulská 12, 917 01 Trnava

1
5,90 €
mäsité
0,25 l Slepačí vývar
250 g Pečené kura, ryža, kompót
Dezert podľa dennej ponuky
2
5,90 €
mäsité
0,25 l Lusková polievka
250 g Mletý rezeň so syrom, zemiakové pyré, šalát
Dezert podľa dennej ponuky
3
5,90 €
bezmäsité
0,25 l Slepačí vývar
250 g Žemľovka
Dezert podľa dennej ponuky
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 592 41 11  
Bistro - Saigon
Študentská 29, 917 01 Trnava

1
3,60 €
mäsité
Desiatová polievka : 0,33l, gazdovská cesnačka, chlieb
Menu polievka: 0,33l, Paradajková s písmenkami (1)
150g teryaki kuracie prsia, ryža, obloha
2
3,60 €
mäsité
Desiatová polievka : 0,33l, gazdovská cesnačka, chlieb
Menu polievka: 0,33l, Paradajková s písmenkami (1)
250g dusený kel, fašírka, chlieb
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0911 369 109  
Reštaurácia - Zbojnícke Bašty
Horné Bašty 4, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
0,33l Frankfurtská polievka, Slepačí vývar s haluškami, 1, 5
120g kurací steak plnený šunkou, bazalkou a mozzarelou, opekané zemiaky, 1, 3, 4
2
4,10 €
mäsité
200g Vyprážané kura, majonézový šalát, 1, 3
3
4,10 €
mäsité
120g Miešaný šalát s gril. kuracími krídelkami, kari dresing, toast,
4
4,10 €
bezmäsité
120g Vyprážaný syr, hranolky, tatarská omáčka, 1, 2, 3, 4
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0905 612 368  Ku každému menu podávame DOMÁCI KOLÁČ ZDARMA!!! Každý deň Vám v čase denného menu ponúkame: Vyp. kurací / bravčový rezeň, opek.zemiaky / ryža, obloha v cene 3,79€
Reštaurácia - Tenis café
Sokolská 51, 919 43 Cífer

1
1,10 €
mäsité
Polievka s hovädzích kostí s pečeňovými haluškami 0,33l alergén múka ,zeler
2
3,20 €
mäsité
Morčacie prsia v cestíčku 120g alergén múka, vajcia, mlieko
Ryža 180g, Kompót 50g
3
3,20 €
mäsité
Bravčová pečeň na čínsky spôsob 120g
Zemiakové pyré 180g al. mlieko, kyslá uhorka
4
2,90 €
mäsité
Tvarohové slíže 120g s cukrovou posýpkou a smotanou
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 559 91 95, 0903 751 732  
Penzión - Penzión Grand ***
T. Vansovej 7, 917 01 Trnava

1
4,10 €
mäsité
Čínska ostro-kyslá (9)
Vyprážaný vykostený stehenný kur.rezeň ,ryža ,rajčinovo cibulový šalát (1,3,7)
2
4,10 €
mäsité
Bravčová panenka plnená s baby špenátom ,mozarellou a sušenou paradajkou ,gurmánske zemiačky (1,7)
3
4,10 €
bezmäsité
Zeleninové rizoto (9)
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0905 749 538, 033 533 36 87  Náhrada za menu: Vyprážaný syr,hranolky,tatarská omáčka. Alergény: 1.obilniny obsahujúce lepok,2.korovce a výrobky z nich,3.vajcia a výrobky z nich,4.ryby a výrobky z nich,5.arašidy,6.sojové zrná,7.mlieko a výrobky z neho,8.orechy,9.zeler a výrobky z neho,10.horčica,11.sezamové semená,12.kysličník syričitý a siričitany,13.vlčí bob,14.makýše a výrobky z nich.
Reštaurácia - Lovecká koliba u Michala
Bratislavská 19, 91702 Trnava

1
3,90 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská polievka s párkom
120 g Kuracie nugetky v cornflakesoch s nivovým dipom
150 g 1/2 ryža 1/2 opekané zemiaky
2
3,90 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská polievka s párkom
120 g Grilované bravčové medailónky s prírodnou omáčkou
150 g pečený zemiak v alobale s bryndzou a slaninkou
3
4,20 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská polievka s párkom
120 g Maďarský hovädzí guláš
180 g knedľa
4
3,90 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská polievka s párkom
120 g Kuracie kari so smotanou a mandľami
150 g ryža
5
3,90 €
mäsité
0,33 l Frankfurtská polievka s párkom
350 g Kapustové strapačky so slaninkou
6
3,90 €
bezmäsité
0,33 l Frankfurtská polievka s párkom
120 g Vyprážaný karfiol
150 g varené zemiaky, tatárska omáčka
7
4,90 €
dietné
0,33 l Frankfurtská polievka s párkom
300 g Caesar šalát s kuracím mäsom, anglickou slaninou a parmezánom, toast
8
3,90 €
bezmäsité
0,33 l Frankfurtská polievka s párkom
300 g Domáce lievance s nutellou a banánmi
9
2,40 €
mäsité
0,5 l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou + 2 ks chlieb
0,33 l Kapustnica s údeným kolenom a klobáskou k dennému menu za príplatok + 0,80 €
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0907329792  Objednávky na rozvoz prijímame do 10:00 hod.
Samoobslužná jedáleň - Best food
Trojičné nám. č. 9, OD Jednota, 3.poschodie, 91701 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33 l Cesnaková číra polievka s krutónmi 1,3
100/63 g Sviečková na smotane, parená knedľa 1,3,7
0,2 dcl nealka
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Cesnaková číra polievka s krutónmi 1,3
100/82 g Kyjevský bravčový závitok (klobása, slanina, vajíčko, uhorka), tarhoňa 1,3,10Kyjevský bravčový závitok (klobása, slanina, vajíčko, uhorka), tarhoňa 1,3,10
0,2 dcl nealka
3
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Cesnaková číra polievka s krutónmi 1,3
150 g Vyprážaný syrovo - šampiňónový špíz, zemiaky, tatárska omáčka 1,3,7
0,2 dcl nealka
4
4,20 €
bezmäsité
0,33 l Cesnaková číra polievka s krutónmi 1,3
320 g Ovocná bublanina 1,3,7
0,2 dcl nealka
5
4,20 €
dietné
0,33 l Cesnaková číra polievka s krutónmi 1,3
300 g Ukrajinsky šalát (listový šalát, karfiol, mrkva, paradajka, kuracie mäso, kyslá smotana) 1,7
0,2 dcl nealka
Denné menu podávame od: 11:00 do: 13:30  
Rezervácie: 033/324 52 52  Vchod do jedálne je schodiskom alebo výťahom od domu kultúry (bývalé ROH). Zmena jedálneho lístka je vyhradená. Hmotnosť mäsa je uvedená v surovom stave a po tepelnej úprave. objednávky na tel. čísle: 033/32 45 252
Pizzeria - reštaurácia - Corinthia
Bučany 120, 91928 Bučany

1
4,20 €
mäsité
Slepačí vývar,cestovina
Pečené bravčové koleno,pečené zemiaky,kyslá príloha
2
4,20 €
mäsité
Slepačí vývar,cestovina
Plnené morčacie prírodné prsia,1/2ryža1/2hranolky(rukola,suš.paradajka)
3
4,20 €
bezmäsité
Slepačí vývar,cestovina
Tvarohová žemľovka
4
4,20 €
mäsité
Slepačí vývar,cestovina
Zeleninový šalát s kuracími medajlónkami,americký dressing,toast
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0944160964  
Reštaurácia - Steak House
Pekárska 39, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,25 l Kelová 1*
100 g Bravčové kocky na hrášku, tarhoňa 1*
2
3,60 €
mäsité
0,25 l Kelová 1*
200 g Listový šalát mix s mozarellou paradajkami, dressing, 1 ks toust
3
5,50 €
mäsité
0,25 l Kelová 1*
120 g Grilované kuracie prsia na provensálsky spôsob, ryža
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 033/551 58 87  
Reštaurácia - San Lorenzo
Vajanského 22, 917 01 Trnava

1
4,20 €
mäsité
0,33 l Mliečna polievka so zelených strukov (7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
120g/200g Dusené hovädzie mäsko s chrenovou omáčkou a parenou knedľou (1,3,7)
2
4,20 €
mäsité
0,33 l Mliečna polievka so zelených strukov (7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
120g/200g Zapekané kuracie prsia s hermelínom, opekané zemiaky (7)
3
3,90 €
mäsité
0,33 l Mliečna polievka so zelených strukov (7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
200g/180g Hrachová kaša s grilovanou klobáskou a smaženou cibuľkou, chlieb (1,3,7)
4
3,70 €
bezmäsité
0,33 l Mliečna polievka so zelených strukov (7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
400g Zemiakové šúľance s makom, preliate horúcim maslom (1,3,7)
5
4,20 €
mäsité
0,33 l Mliečna polievka so zelených strukov (7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
500g Pizza Funghi (1,3,7)
6
4,90 €
mäsité
0,33 l Mliečna polievka so zelených strukov (7)
0,33 l Ostrokyslá polievka
130g/200g Divinové ragú na červenom víne a koreňovej zelenine, tarhoňa
Denné menu podávame od: 11:00 do: 14:00  
Rezervácie: 033 55 86 014  CENA MENU JE UVEDENÁ BEZ POLIEVKY. Menu je od 3,70 Eur , cena polievky k MENU je 0,50 Eur. Možnosť objednávky XXL menu za príplatok 1,- Eur. Ku každému menu v reštaurácii je malý dezert a 1 dcl citronády ZDARMA. Rozvážame pri objednávke min. 2 x menu. Zmena jedálneho lístka vyhradená.
Piváreň - Hostinec u Jozefa
Nižňanského 15, 919 27 Brestovany

1
2,90 €
mäsité
Fazuľová sladká
Kurací rezeń, zemiaký
Denné menu podávame od: 11:00 do: 15:00  
Rezervácie: 033/559 6645  Prajeme Vám dobrú chuť!
Penzión - Penzión Rosenthal
č.d. 129, 919 61 Ružindol

1
4,80 €
mäsité
Hovädzí vývar s rezancami 0,33 L. Obsahuje 1,3,7
Hov. varené, chrenová omáčka, knedľa. Obsahuje 1,3,7
2
4,80 €
mäsité
Hovädzí vývar s rezancami 0,33 L. Obsahuje 1,3,7
Kurací rezeň v sézame, šťuchané zemiaky, miešaný šalát. Obsahuje 1,3,11
Denné menu podávame od: 10:00 do: 15:00  
Rezervácie: 033 554 93 12  
Rýchle občerstvenie - Mňamky od mamky
F. Urbánka 11, 91708 Trnava

1
4,00 €
mäsité
Slepačí vývar s rezancami
Kurací perkelt, domáce halušky
2
4,00 €
mäsité
Slepačí vývar s rezancami
Bravčové fašírky plnené syrom, varené zemiaky s maslom, kyslá uhorka
3
4,00 €
dietné
Slepačí vývar s rezancami
Grécky šalát, tzatziky dresing, opečený toast
4
4,00 €
bezmäsité
Slepačí vývar s rezancami
Vysmážaný karfiól, varené zemiaky, domáca tatarka
Denné menu podávame od: 10:00 do: 15:00  
Rezervácie: 0918 846 641  Cena menu je aj s polievkou. BEZ ROZVOZU.
Reštaurácia - Bistro Pizza Exxpres
Dohnányho 2, 917 02 Trnava

1
4,65 €
mäsité
0,33L Zeleninová krémová s cestovinou /1,3/
2
4,65 €
mäsité
100g Maďarský guláš, 4ks parená knedľa /1,3,7/
3
4,65 €
mäsité
250g Penne Carbonara /smotana, slanina, šunka, eidam//1,3,7/
4
4,65 €
mäsité
100g Vyprážaný kurací / 100g bravčový rezeň, 150g opekané zemiaky, obloha /1,3,7/
5
4,65 €
mäsité
100g Kurací Steak s pikantnou omáčkou, 150g dusená ryža /1,7/
6
4,65 €
mäsité
500-600g Pizza Regina /tomato, šunka, šampiňóny, kukurica, oregano, eidam//1,3,7/
Denné menu podávame od: 10:00 do: 14:00  
Rezervácie: 0948 489 489  


Fotoalbum Gastromenu.sk

Októberfest Trnava 2018

Októberfest 2018, pivné špeciály až z Nemecka už aj v Trnave. Festival, ktorý naladil Trnavu na mníchovskú atmosféru. Čekni fotogalériu! :-) Foto Branislav Brežák. Sleduj môj Instagramový profil: branislav.brezak...
» čekuj
Aktualizované: 10.11.2018 00:06:30


Tvoj portál do sveta gastronómie, relaxu, ubytovania a zábavy 

O nás

Kontakty

Vstup pre klientov

 

 

 

Zostaň v spojeníNaši partneri
ranislav Brežák - Instagram Vinotéky & vinárne Trnava - Live Lionel penzión

Webmaster: » WGM, s.r.o. - all rights reserved